Schöne Freizeit KranenCamp image 1

Schöne Freizeit KranenCamp


  • Radno vrijeme: 01.04 - 31.10, 01.11 - 31.03 - trenutno u funkciji
  • AdresaIndustriestraße 1448308 Senden-Gettrup, Njemačka - Prikaži na mapi
  • RegionRurMünsterland

Ocene

Ocjene detaljno

  • Spokoj
    4.3

  • Hrana / Prodavnice
    4.0

  • Ukupna čistoća
    4.4

  • Čistoća sanitarnih objekata
    4.1

  • Stanje smještaja za najam
    5.0

  • Ljubaznost
    4.8

  • Infrastruktura
    3.9

  • Slobodne aktivnosti
    3.7

  • Lokacija
    4.1

  • Vrijednost za novac
    4.5

  • Sanitarni objekti
    3.7

Šta gosti pišu

user image placeholder
user image placeholder
user image placeholder

Imaju još 3 kamperska prikaza.

Pokaži sve prikaze

Aktivnosti koje preporučuju gosti

CyclingBiciklizam (17 Gosti)
MotorboatMotorni čamac (14 Gosti)
RelaxingOpuštanje (13 Gosti)

Hiking
Planinarenje
(10 Gosti)
Kayak
Vožnja kajaka
(8 Gosti)
Swimming
Plivanje
(6 Gosti)
Fishing
Pecanje
(5 Gosti)
Sightseeing
Razgledanje znamenitosti
(3 Gosti)
Strolling
Lagane šetnje
(3 Gosti)
Culinary
Hrana/Piće
(2 Gosti)
Horsebackriding
Jahanje konja
(2 Gosti)

Ocijenili gosti kao "Pogodno za"

4.5
Parovi
4.5
Gosti s psima
4.4
Gosti sa šatorima
4.4
Stariji građani
3.9
Porodice sa djecom ispod 12 godina
3.9
Porodice sa djecom ispod 6 godina
3.1
Porodice sa djecom ispod 18 godina
2.2
Omladinske grupe

Opis

Profil

Visit our beautiful, children and handicapped friendly camping site with marina easily by boat, bike, mobile home or car. It is situated amidst fields and small forests right next to an old and partly closed sidebranch of the Dortmund-Ems-canal and …en-route the 100-castles-bike-trail. The low-traffic road to our site has smooth asphalt like many of the small roads nearby which is perfect for both inline skating and bike tours. Make our restaurant with beer garden a starting point or stop by while on a longer tour. Enjoy your vacation in North Rhine-Westphalia on site or have a relaxing break on your trip to your final holiday destination, elsewhere in Germany or further on!
  • Kategorija kampa:
  • Ukupan broj parcela: 175
  • Broj turističkih parcela: 25
  • Parcele za kampere ispred kapije: 0
  • Parcele za zaustavljanje ispred kapije i za kamp prikolice: Nije dostupno
Predloži promjenu

Referentna cijena

Špic sezone 27,00 €*
Van špica sezone 27,00 €*
*Dvoje odraslih, karavan, auto, struja i lokalne takse za noćenje

Radno vrijeme

01. april - 31. oktobar
01. novembar - 31. mart

Svojstva

Objekti

  • Centralno područje logorske vatre
  • Dostupna drva za ogrjev
  • Dozvoljen roštilj na drveni ugljen
  • Individualne kabine za pranje(4)
  • Mašine za pranje veša
  • Mašine za sušenje rublja
  • Stolovi i klupe
  • Zamjena plinske boce(km)
  • Internet terminal
  • Ormarići
  • Soba za odmor
  • Sušionica
  • Wi-Fi

Na parkingu

  • Dozvoljen je auto na terenu
  • Električne instalacije
  • Hlad na parcelama(Poluhlad)
  • Dopuštena je logorska vatra na terenu
  • Mjesto odlaganja hemijskih proizvoda na parceli
  • Poseban prostor za omladinske grupe
  • Priključak na gas na parceli
  • Priključak za TV na parceli
  • Priključak za vodu na parceli
  • Tereni bez auta

Kućni ljubimci

  • Dozvoljeni psi u špicu sezone
  • Dozvoljeni psi van špica sezone
  • Oblast za plivanje psa
  • Dozvoljeni psi u najamnom smještaju
  • Park za pse
  • Tuševi za pse

Porodica i djeca

  • Igralište
  • Dječji zabavni program
  • Igrališta u zatvorenom
  • Zoo vrt u kom je moguće maziti i hraniti životinje

Plivanje & Wellness

  • Divlje plivanje(Rijeka)
  • Otvoreni bazen(1,5 km)
  • Vrući izvori(20 km)
  • Zatvoreni bazen(1,5 km)
  • Nudistička plaža
  • Peščana plaža
  • Vodeni tobogan

Mogućnosti za slobodno vrijeme

  • Jahanje konja(km)
  • Kosina
  • Najam bicikla(1,5 km)
  • Najam čamca(0,3 km)
  • Pecanje
  • Golf
  • Jedrenje
  • Jedrenje na dasci
  • Mini golf
  • Mjesto za ronjenje
  • Odbojka
  • Ski lift
  • Skijaško trčanje
  • Stoni tenis
  • Tenis

Fare & Catering

  • Bife(1,5 km)
  • Restoran
  • Trgovina(1,2 km)
  • Objekti za kuvanje

Pristupačnost

  • Univerzalno dostupni sanitarni objekti
  • Većina staza je asfaltirana
  • Rampe za invalidska kolica
  • Univerzalni pristup vodi

Iznajmljivanje smještaja

  • Bungalovi
  • Kabine
  • Apartmani za odmor
  • Iznajmljivanje karavana
  • Iznajmljivanje šatora

Vrsta odmora

  • Stalno kampovanje
  • Zimsko kampovanje
  • Mini kamp mjesto
  • Nudizam

Lokacija

map
4.0

Upute

Geolocation N51° 50' 42.167" E7° 28' 18.959" 51.8450463 7.4719331 Directions By car - A43 Münster - Wuppertal - Exit Senden, B 235 towards Lüdinghausen - in Senden cross the canal bridge, turn to the right ~ 500m after the bridge …(see camping sign) - after approximately 1km turn right straight before the miniature golf or - A1 Münster - Dortmund - Exit Ascheberg, towards Ottmarsbocholt/Senden - B235 towards Lüdinghausen - Camping sign on the right hand side: turn right - after approximately 1km turn right straight before the miniature golf By bike - our site is on the flagged "100-Schlösser-Route" (100-Castles-Trail) between Senden and Lüdinghausen, ~ 1,5 km south of Senden centre. - also on the flagged "Route Dortmund-Ems-Kanal" - the "Deutsche Fußball-Route" (German Soccer-Trail) is about 2km away By boat - Dortmund-Ems-Canal km 46,6 - approaching from the south turn to starboard right before the Senden Gate, coming from the north turn to the port side after the Gate to the "Alte Fahrt" (the old canal) at km 47 - Our marina is on the port side at km 46,6
  • Rijeka: Na mjestu
  • U planinama: Ne
  • Visina (iznad nivoa mora): 59 m
  • Sljedeći grad: 20 km
  • Sljedeći gradić/selo: 1,5 km
  • Željeznička ili autobuska stanica: 1 km
  • Izlaz na autoput: 7 km

Adresa

Industriestraße 14
48308 Senden-Gettrup
Njemačka
GPS koordinate
Lat 51.84513279431803, Long 7.471983644180291
Uzmite smjernice
Predloži promjenu

Kontakt

Schöne Freizeit KranenCamp

call or fax
Pozovite ili faksirajte

Često postavljana pitanja

Koliko je Schöne Freizeit KranenCamp udaljen od rijeke?

Schöne Freizeit KranenCamp se nalazi direktno na rijeci. Saznajte više o lokaciji

Jesu li psi dozvoljeni u kampu Schöne Freizeit KranenCamp?

Psi su dozvoljeni u visokoj i niskoj sezoni. Psi nisu dozvoljeni u smještaju za iznajmljivanje. Gosti ocjenjuju Schöne Freizeit KranenCamp kao "pogodan za goste sa psima" sa 4.5 od 5. Pročitaj detaljne recenzije sada

Kada je Schöne Freizeit KranenCamp otvoren?

Schöne Freizeit KranenCamp je otvoren od 1. april do 31. oktobar i od 1. novembar do 31. mart. Prikaži detalje kampa

Je li Schöne Freizeit KranenCamp pogodan za porodice?

Za slobodno vrijeme, kamp Schöne Freizeit KranenCamp nudi mnoge mogućnosti, kao što su Igralište, Jahanje konja, Otvoreni bazen i još mnogo toga. U slučaju lošeg vremena možete koristiti zatvoreni bazen (udaljen 1.5 km).

Prikaži sve mogućnosti za rekreaciju

Kako gosti i drugi kamperi ocjenjuju Schöne Freizeit KranenCamp?

Kamperi ocjenjuju Schöne Freizeit KranenCamp sa 4 od 5.

Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Stanje smještaja za najam, Ljubaznost, Vrijednost za novac

Prema mišljenju gostiju Schöne Freizeit KranenCamp je posebno pogodan za: Parovi i Gosti sa šatorima

Prema mišljenju gostiju Schöne Freizeit KranenCamp je idealan za: Biciklizam i Motorni čamac

Pročitaj sve recenzije kampera

Postoje li mogućnosti za kupovinu u blizini kampa Schöne Freizeit KranenCamp?

Prodavnica namirnica je udaljena 1.2 km. Najbliže mjesto je udaljeno 1.5 km, najbliži grad je udaljen 20 km. Saznajte više o lokaciji

Koliko je najbliži grad ili mjesto udaljen od kampa Schöne Freizeit KranenCamp?

Najbliže mjesto je udaljeno 1.5 km, najbliži grad je udaljen 20 km. Do autobuske ili željezničke stanice možete doći za 1 km. Najbliži izlaz s autoputa je udaljen 7 km. Saznajte više o lokaciji

Kakve opcije hrane nudi Schöne Freizeit KranenCamp?

Za hranu je dobro pobrinuto, jer se restoran nalazi direktno u kampu. Osim toga, postoji i snack bar na udaljenosti od 1.5 km.

Za samostalnu pripremu hrane postoji prodavnica na udaljenosti od 1.2 km. Pravi ljubitelji roštilja mogu čak zapaliti roštilj na drveni ugalj.

Sveukupno, gosti ocjenjuju hranu i piće u kampu sa 4 od 5.

Usput, plinske boce se mogu zamijeniti na udaljenosti od 1 km. A oni koji žele posuditi stol ili klupe mogu to učiniti na licu mjesta.

Prikaži sve opcije detaljno

Ima li Wi-Fi ili interneta u kampu Schöne Freizeit KranenCamp?

Kamp Schöne Freizeit KranenCamp nažalost ne nudi Wi-Fi.

Je li Schöne Freizeit KranenCamp pristupačan osobama s invaliditetom?

Većina staza u kampu Schöne Freizeit KranenCamp je asfaltirana. Nema rampi za korisnike invalidskih kolica. Sanitarni čvorovi su pristupačni osobama s invaliditetom. Prikaži sve karakteristike kampa

Koliko parcela ima Schöne Freizeit KranenCamp?

Schöne Freizeit KranenCamp ima 25 parcela za turiste i 150 parcela za stalne kampere.

Prikaži sve informacije o kampu sada

Koliko je velik Schöne Freizeit KranenCamp?

Nažalost, kamp Schöne Freizeit KranenCamp još nije pružio informacije o veličini, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Sjeverna Rajna-Vestfalija

Koliko košta boravak u kampu Schöne Freizeit KranenCamp?

Noćenje u kampu Schöne Freizeit KranenCamp košta od 27,00 €, ali cijene variraju ovisno o odabranom periodu, gostima itd. Na camping.info možete poslati neobavezujući upit kampu Schöne Freizeit KranenCamp kako biste saznali trenutne cijene i raspoloživost. Pošalji upit sada