KAMP MARTINA
Оцене
Opis
Profil
Još uvek bez opisa.
- Укупан број парцела: 0
- Број туристичких парцела: 10 (Од којих парцела: 10)
- Парцеле за аутодоме испред капије: 2
- Парцела за заустављање испред капија такође за караване: Није доступно
Својства
Objekti
На паркинг месту
Кућни љубимци
Породица и деца
Пливање и веллнесс
Могућности за слободно време
Царе & Цатеринг
Приступачност
Изнајмљивање смештаја
Lokacija

Adresa
Miroslava Krleže 2551511 Malinska
Hrvatska
GPS koordinate
Lat 45.124348, Long 14.535652
Dobijte smerniceKontakt
KAMP MARTINA
Позовите или пошаљите факс
Često postavljana pitanja
Da li su psi dozvoljeni u kampu KAMP MARTINA?
Psi nisu dozvoljeni ni u visokoj ni u niskoj sezoni.
Pretraži druge kampove u Kvarner koji dozvoljavaju pse
Pretraži druge kampove u Kvarner koji dozvoljavaju pse
Kada je KAMP MARTINA otvoren?
Nažalost, kamp KAMP MARTINA još uvek nije pružio informacije o svom radnom vremenu, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Kvarner sa slobodnim mestima
Pretraži druge kampove u Kvarner sa slobodnim mestima
Da li je KAMP MARTINA pogodan za porodice?
Za slobodno vreme kamp KAMP MARTINA nudi brojne mogućnosti, kao što su Bazen na otvorenom, Vodeni tobogan i još mnogo toga.
Prikaži sve mogućnosti rekreacije
Prikaži sve mogućnosti rekreacije
Kako gosti i drugi kampisti ocenjuju KAMP MARTINA?
Kamp KAMP MARTINA još uvek nema ocene drugih kampista.
Oceni KAMP MARTINA sada
Prikaži najbolje kampove u Kvarner
Prikaži najbolje kampove u regiji Mittelmeer
Oceni KAMP MARTINA sada
Prikaži najbolje kampove u Kvarner
Prikaži najbolje kampove u regiji Mittelmeer
Ima li prodavnica u blizini kampa KAMP MARTINA?
Prodavnica prehrambenih proizvoda je udaljena 1 km. Saznaj više o lokaciji
Koliko je udaljen najbliži grad od kampa KAMP MARTINA?
Nažalost, kamp KAMP MARTINA još uvek nije naveo informacije o udaljenosti, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Kvarner
Pretraži druge kampove u Kvarner
Kakvu ugostiteljsku ponudu nudi KAMP MARTINA?
Za hranu je dobro pobrinuto jer se restoran nalazi na udaljenosti od 0.1 km.
Za samostalnu ishranu dostupna je prodavnica prehrambenih proizvoda na udaljenosti od 1 km. A oni koji žele da pozajme sto ili klupe, mogu to da učine na licu mesta.
Detaljno prikaži sve opcije
Za samostalnu ishranu dostupna je prodavnica prehrambenih proizvoda na udaljenosti od 1 km. A oni koji žele da pozajme sto ili klupe, mogu to da učine na licu mesta.
Detaljno prikaži sve opcije
Ima li Wi-Fi ili internet u kampu KAMP MARTINA?
Kamp KAMP MARTINA nudi Wi-Fi. Ovo je besplatno. Osim toga, internet terminal se nalazi u kampu.
Da li je KAMP MARTINA pristupačan osobama sa invaliditetom?
Većina staza u kampu KAMP MARTINA je asfaltirana. Dostupne su rampe za korisnike invalidskih kolica. Sanitarni čvorovi nisu pristupačni osobama sa invaliditetom. Prikaži sve karakteristike kampa
Koliko parcela ima KAMP MARTINA?
KAMP MARTINA ima 10 parcela za turiste i countPermanent parcela za stalne kampere. Ispred rampe nalaze se parking mesta za kampere.
Prikaži sve informacije o kampu sada
Prikaži sve informacije o kampu sada
Koliko je velik KAMP MARTINA?
Nažalost, kamp KAMP MARTINA još uvek nije pružio informacije o veličini, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Kvarner
Pretraži druge kampove u Kvarner
Koliko košta boravak u kampu KAMP MARTINA?
Nažalost, kamp KAMP MARTINA još uvek nije pružio informacije o cenama, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Kvarner
Pretraži druge kampove u Kvarner
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
