Od15,90€
Camping Le Mathibot
- Радни сати: 01.01 - 31.12 - тренутно у функцији
- Adresa: 09300 Bénaix, Francuska - Прикажи на мапи
- Region: ОдАријежЈужна Француска
Оцене
Opis
Profil
The campsite is located in a small hamlet, surrounded by fields and forests with an incredible view. You will find 6 spacious and shaded pitches, open all year round. It is close to the cathar path GR8 which will …
- Величина сајта: 1 ha
- Укупан број парцела: 6
- Број туристичких парцела: 6
- Парцеле за аутодоме испред капије: 0
- Парцела за заустављање испред капија такође за караване: Није доступно
Референтна цена
Vrhunac sezone 18,90 €*
Van sezone 15,90 €*
*Dvoje odraslih, karavan, auto, struja i lokalne takse za noć
Радни сати
01. Januar - 31. Decembar
Својства
Objekti
- Razmena plinskih boca(5 km)
- Roštilj na ugalj dozvoljen
- Stolovi i klupe
- Veš mašine
- Индивидуалне кабине за прање(2)
- Centralna oblast za logorsku vatru
- Dostupna drva za ogrev
- Foaje
- Internet terminal
- Mašina za sušenje veša
- Ormarići
- Servisni punktovi za kuće na točkovima
- Vešeraj
- Wi-Fi
На паркинг месту
- Auto dozvoljen na parceli
- Hladovina na parcelama(Delimično u hladovini)
- Priključak za struju
- Dozvoljena logorska vatra na parceli
- Gasni priključak na parceli
- Odvojen prostor za mlađe grupe
- Parcele bez auta
- Priključak za vodu na parceli
- Tačka za hemijski otpad na parceli
- TV priključak na parceli
Кућни љубимци
- Psi dozvoljeni u vrhuncu sezone
- Psi dozvoljeni van sezone
- Psi dozvoljeni u smeštaju za iznajmljivanje
- Tuševi za pse
Породица и деца
- Igralište
- Dečji zabavni program
- Igrališta na zatvorenom
- Petting zoološki vrt
- Soba za presvlačenje beba
Пливање и веллнесс
- Bazen na otvorenom
- Plivanje na otvorenim vodama(15 km, Jezero)
- Izvori tople vode
- Nudistička plaža
- Peščana plaža
- Sauna
- Vodeni tobogan
- Zatvoreni bazen
Могућности за слободно време
- Jahanje konja(13 km)
- Jedrenje(13,5 km)
- Jedrenje na dasci(13,5 km)
- Pecanje(1 km)
- Stoni tenis
- Terensko skijanje(20 km)
- Успињача(15 km)
- Golf
- Mesto za ronjenje
- Mini golf
- Tenis
Царе & Цатеринг
- Restoran(2 km)
- Snek-bar(2 km)
- Продавница(1 km)
- Prodaja hleba na licu mesta
- Uređaji za kuvanje
Приступачност
- Rampe za invalidska kolica
- Univerzalan pristup vodi
- Univerzalno pristupačni sanitarni čvorovi
- Većina staza je popločana
Изнајмљивање смештаја
- Apartmani za odmor
- Изнајмљивање каравана
- Bungalovi
- Kabine
- Изнајмљивање шатора
Тип одмора
- Mini kamp lokacija
- Zimsko kampovanje
- Nudizam
- Produženo kampovanje
Lokacija

Упутства
Instrucciones para llegar: En la carretera D117 que conecta Foix con Lavelanet, seguir la dirección de Villeneuve d’Olmes-Montségur-Monts d’Olmes -> Llegada a Villeneuve-d’Olmes -> Seguir dirección Bénaix -> Antes de llegar a Bénaix, hay un camino que sube hacia la …
- More: 110 km
- Jezero: 13 km
- Reka: 1 km
- У планинама: да
- Висина (изнад нивоа мора): 625 m
- Sledeći grad: 4 km
- Sledeći grad/selo: 1 km
- Železnička ili autobuska stanica: 4 km
- Izlaz sa autoputa: 20 km
Kontakt
Camping Le Mathibot
Позовите или пошаљите факс
Često postavljana pitanja
Koliko je Camping Le Mathibot udaljen od reke?
Camping Le Mathibot je udaljen 1 km od reke. Saznaj više o lokaciji
Da li su psi dozvoljeni u kampu Camping Le Mathibot?
Psi su dozvoljeni u visokoj i niskoj sezoni. Psi nisu dozvoljeni u smeštajnim jedinicama za iznajmljivanje.
Kada je Camping Le Mathibot otvoren?
Camping Le Mathibot je otvoren od 1. Januar do 31. Decembar. Prikaži detalje kampa
Da li je Camping Le Mathibot pogodan za porodice?
Za slobodno vreme kamp Camping Le Mathibot nudi brojne mogućnosti, kao što su Igralište, Jahanje konja, Bazen na otvorenom i još mnogo toga.
Prikaži sve mogućnosti rekreacije
Prikaži sve mogućnosti rekreacije
Kako gosti i drugi kampisti ocenjuju Camping Le Mathibot?
Kamp Camping Le Mathibot još uvek nema ocene drugih kampista.
Oceni Camping Le Mathibot sada
Prikaži najbolje kampove u Oksitānija
Prikaži najbolje kampove u regiji Од
Prikaži najbolje kampove u regiji Аријеж
Prikaži najbolje kampove u regiji Јужна Француска
Oceni Camping Le Mathibot sada
Prikaži najbolje kampove u Oksitānija
Prikaži najbolje kampove u regiji Од
Prikaži najbolje kampove u regiji Аријеж
Prikaži najbolje kampove u regiji Јужна Француска
Ima li prodavnica u blizini kampa Camping Le Mathibot?
Prodavnica prehrambenih proizvoda je udaljena 1 km. Najbliži gradić je udaljen 1 km, najbliži grad je udaljen 4 km. Saznaj više o lokaciji
Koliko je udaljen najbliži grad od kampa Camping Le Mathibot?
Najbliži gradić je udaljen 1 km, najbliži grad je udaljen 4 km. Do stanice za autobus ili voz možeš da stigneš za 4 km. Najbliži izlaz sa autoputa je udaljen 20 km. Saznaj više o lokaciji
Kakvu ugostiteljsku ponudu nudi Camping Le Mathibot?
Za hranu je dobro pobrinuto jer se restoran nalazi na udaljenosti od 2 km. Pored toga, na udaljenosti od 2 km nalazi se i bife.
Za samostalnu ishranu dostupna je prodavnica prehrambenih proizvoda na udaljenosti od 1 km. Pravi ljubitelji roštilja mogu čak da zapale i roštilj na ćumur.
Uzgred, plinske boce mogu da se zamene na udaljenosti od 5 km. A oni koji žele da pozajme sto ili klupe, mogu to da učine na licu mesta.
Detaljno prikaži sve opcije
Za samostalnu ishranu dostupna je prodavnica prehrambenih proizvoda na udaljenosti od 1 km. Pravi ljubitelji roštilja mogu čak da zapale i roštilj na ćumur.
Uzgred, plinske boce mogu da se zamene na udaljenosti od 5 km. A oni koji žele da pozajme sto ili klupe, mogu to da učine na licu mesta.
Detaljno prikaži sve opcije
Ima li Wi-Fi ili internet u kampu Camping Le Mathibot?
Kamp Camping Le Mathibot nažalost ne nudi Wi-Fi.
Da li je Camping Le Mathibot pristupačan osobama sa invaliditetom?
Većina staza u kampu Camping Le Mathibot nije asfaltirana. Nema rampi za korisnike invalidskih kolica. Sanitarni čvorovi nisu pristupačni osobama sa invaliditetom. Prikaži sve karakteristike kampa
Koliko parcela ima Camping Le Mathibot?
Camping Le Mathibot ima 6 parcela za turiste i 0 parcela za stalne kampere.
Prikaži sve informacije o kampu sada
Prikaži sve informacije o kampu sada
Koliko je velik Camping Le Mathibot?
Koliko košta boravak u kampu Camping Le Mathibot?
Noćenje u kampu Camping Le Mathibot košta 15,90 € - 18,90 €, ali cene variraju u zavisnosti od izabranog perioda, gostiju itd. Na camping.info možeš da pošalješ neobavezujući upit kampu Camping Le Mathibot i saznaš trenutne cene i raspoloživost. Pošalji upit sada
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
