Les Acacias image 1

Les Acacias


Ocene

Opis

Profil

Le Camping "Les Acacias" de Touffreville-sur-Eu est situé dans la Vallée de l’Yères ,dans un cadre de verdure, calme et ombragé à 4 km de la mer et des plages.
  • Kategorija kampa:
  • Velikost mesta: 0,6 ha (Talni pogoji: Trava)
  • Skupno število igrišč: 46
  • Število turističnih parcel: 46
  • Parcele za avtodome pred vrati: Ni na voljo
  • Vmesna mesta pred vrati tudi za prikolice: Ni na voljo
Predlagajte spremembo

Referenčna cena

Najvišja sezona 13,60 €*
Nizka sezona 12,40 €*
*Dva odrasla, prikolica, avto, elektrika in lokalne takse na noč

Obratovalni čas

01. julij - 31. avgust
01. september - 30. junij

Lastnosti

Objekti

  • Mize in klopi
  • Posamezne pralne kabine(4)
  • Servisno mesto za avtodom
  • Wi-Fi
  • Žar je dovoljen
  • Avla
  • Drva za kurjenje so na voljo
  • Internet terminal
  • Menjava plinske jeklenke
  • Omarice
  • Osrednje območje za kurjenje ognja
  • Pralni stroji
  • Soba za sušenje
  • Sušilniki

Na parkirišču

  • Avto dovoljen na parceli
  • Električni priključki
  • Senca na parcelah(Polsenčno)
  • Kemično odlagališče na lokaciji
  • Kurjenje dovoljeno na parceli
  • Ločen prostor za skupine mladih
  • Parcele brez avtomobilov
  • Priključek za plin na lokaciji
  • Priključek za vodo na parceli
  • TV priključek na parceli

Domače živali

  • Psi dovoljeni v najnižji sezoni
  • Psi dovoljeni v najvišji sezoni
  • Pasji park
  • Prostor za plavanje psov
  • Psi dovoljeni v najeti namestitvi
  • Tuši za pse

Družina in otroci

  • Igrišče
  • Notranji igralni objekti
  • Otroški zabavni program
  • Previjalnica za dojenčke
  • Zoo z božanjem živali

Plavanje & Wellness

  • Notranji bazen(10 km)
  • Savna(10 km)
  • Vodni tobogan(10 km)
  • Zunanji bazen(10 km)
  • Plaža za nudiste
  • Vroči vrelci

Možnosti za prosti čas

  • Golf(25 km)
  • Jadranje(km)
  • Kolesa za najem(km)
  • Mini golf(km)
  • Namizni tenis
  • Ribarjenje(km)
  • Tenis(km)
  • Tek na smučeh
  • Vlečnica

Prevoznine in gostinstvo

  • Okrepčevalnica(km)
  • Restavracija(km)
  • Trgovina z živili(km)
  • Kruh se prodaja na lokaciji
  • Objekti za kuhanje

Dostopnost

  • Rampe za invalidski voziček
  • Splošen dostop do vode
  • Splošno dostopni sanitarni objekti
  • Večina poti je tlakovanih

Prenočišča za najem

  • Bungalovi
  • Kabine
  • Najem šotorov
  • Počitniške prikolice
  • Počitniški apartmaji

Počitniški tip

  • Stalno kampiranje
  • Zimsko kampiranje
  • Majhen kamp
  • Nudizem

Lokacija

map

Navodila

Route : - Sur la D 925, entre Dieppe et Eu Mer : - Ligne de Car-Ferry - New-haven - Dieppe Rail : - Gare du Tréport (Paris-Nord) - ou gare de Dieppe (Paris St-Lazare).
  • Morje: 4 km
  • Reka: 1 km
  • V gorah: Ne
  • Naslednje mesto: 3 km
  • Naslednji kraj/vas: 1 km
  • Železniška ali avtobusna postaja: 3 km
  • Izvoz iz avtoceste: 30 km

Naslov

Les prés du thil
76910 Touffreville Sur Eu
Francija
GPS koordinate
Lat 49.99434, Long 1.33395
Pridobite navodila za pot
Predlagajte spremembo

Kontakt

Les Acacias

call or fax
Pokličite ali faksirajte

Pogosta vprašanja

Kako daleč od reke je kamp Les Acacias?

Les Acacias je oddaljen 1 km od reke. Izvedi več o lokaciji

Ali so v kampu Les Acacias dovoljeni psi?

Psi so dovoljeni v visoki in nizki sezoni. Psi niso dovoljeni v najetih namestitvah.

Kdaj je kamp Les Acacias odprt?

Les Acacias je odprt od 1. julij do 31. avgust in od 1. september do 30. junij. Prikaži podrobnosti kampa

Ali je kamp Les Acacias družini prijazen?

Za prostočasne aktivnosti ponuja kamp Les Acacias veliko možnosti, kot so Zunanji bazen, Vodni tobogan in še veliko več. V primeru slabega vremena lahko uporabiš notranji bazen (10 km oddaljen).

Prikaži vse možnosti za rekreacijo

Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Les Acacias?

Ali so v bližini kampa Les Acacias možnosti za nakupovanje?

Trgovina z živili je oddaljena 3 km. Najbližji kraj je oddaljen 1 km, najbližje mesto je oddaljeno 3 km. Izvedi več o lokaciji

Kako daleč je najbližje mesto od kampa Les Acacias?

Najbližji kraj je oddaljen 1 km, najbližje mesto je oddaljeno 3 km. Do avtobusne ali železniške postaje lahko prideš v 3 km. Najbližji izvoz z avtoceste je oddaljen 30 km. Izvedi več o lokaciji

Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Les Acacias?

Za hrano je dobro poskrbljeno, saj je restavracija na razdalji 3 km. Poleg tega je na razdalji 3 km na voljo okrepčevalnica.

Za lastno oskrbo je na voljo trgovina z živili na razdalji 3 km. Pravi ljubitelji žara lahko celo podkurijo žar na oglje. Tisti, ki si želijo izposoditi mizo ali klopi, lahko to storijo neposredno na lokaciji.

Prikaži vse možnosti podrobno

Ali je v kampu Les Acacias na voljo wi-fi ali internet?

Camp Les Acacias ponuja brezžični internet. To je brezplačno.

Ali je kamp Les Acacias dostopen brez ovir?

Večina poti v kampu Les Acacias je utrjenih. Za uporabnike invalidskih vozičkov so na voljo klančine. Sanitarni prostori so dostopni brez ovir. Plavalni zabavi nič ne stoji na poti, saj je dostop do vode brez ovir. Prikaži vse lastnosti kampa

Koliko parcel ima kamp Les Acacias?

Kamp Les Acacias ima 46 parcel za turiste in 0 parcel za stalne kampiste.

Prikaži vse informacije o kampu zdaj

Como velik je kamp Les Acacias?

Les Acacias ima velikost 0,6 hektarjev. Stanje tal je: Trava

Prikaži vse informacije o kampu zdaj

Koliko stane bivanje v kampu Les Acacias?

Nočitev v kampu Les Acacias stane 12,40 € - 13,60 €, vendar se cene razlikujejo glede na izbrano obdobje, goste itd. Na camping.info lahko kampu Les Acacias pošlješ neobvezujoče povpraševanje, da izveš trenutne cene in razpoložljivost. Pošlji povpraševanje zdaj