Köröstoroki Camping image 1

Köröstoroki Camping


Ocene

Opis

Profil

Ni še opisa.

  • Kategorija kampa:
Predlagajte spremembo

Lastnosti

Prenočišča za najem

  • Bungalovi
  • Najem šotorov
  • Počitniške prikolice
  • Počitniški apartmaji

Lokacija

map

Naslov

Fő u. 14
6640 Csongrád - Köröstorok
Madžarska
GPS koordinate
Lat 46.71508, Long 20.18617
Pridobite navodila za pot
Predlagajte spremembo

Kontakt

Köröstoroki Camping

Pogosta vprašanja

Ali so v kampu Köröstoroki Camping dovoljeni psi?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval informacij o tem, ali so psi dovoljeni, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.

Išči druge kampe v regiji Južna velika nižina, kjer so dovoljeni psi

Kdaj je kamp Köröstoroki Camping odprt?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval informacij o svojem odpiralnem času, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.

Išči druge kampe v regiji Južna velika nižina z razpoložljivostjo

Ali je kamp Köröstoroki Camping družini prijazen?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval informacij o rekreacijskih možnostih za otroke, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.

Išči druge družini prijazne kampe v regiji Južna velika nižina

Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Köröstoroki Camping?

Ali so v bližini kampa Köröstoroki Camping možnosti za nakupovanje?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval podrobnosti o možnostih za nakupovanje, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.

Išči druge kampe v regiji Južna velika nižina z možnostmi za nakupovanje

Kako daleč je najbližje mesto od kampa Köröstoroki Camping?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval informacij o razdalji, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa.

Išči druge kampe v regiji Južna velika nižina

Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Köröstoroki Camping?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval informacij o gostinski ponudbi, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.

Išči druge kampe z restavracijo v regiji Južna velika nižina

Ali je v kampu Köröstoroki Camping na voljo wi-fi ali internet?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval informacij o brezžičnem internetu, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.

Išči druge kampe v regiji Južna velika nižina, ki ponujajo wi-fi

Ali je kamp Köröstoroki Camping dostopen brez ovir?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval informacij o dostopnosti, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa.

Išči druge kampe v regiji Južna velika nižina

Koliko parcel ima kamp Köröstoroki Camping?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval informacij o turističnih parcelah.

Išči druge kampe v regiji Južna velika nižina

Como velik je kamp Köröstoroki Camping?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval informacij o velikosti, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa.

Išči druge kampe v regiji Južna velika nižina

Koliko stane bivanje v kampu Köröstoroki Camping?

Žal kamp Köröstoroki Camping še ni posredoval informacij o cenah, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa.

Išči druge kampe v regiji Južna velika nižina