Kemp Formule
- Obratovalni čas: 01.04 - 31.10, 01.09 - 14.06 - trenutno v obratovanju
- Naslov: Pesi 113, 40502 Děčín 33, Češka - Pokaži na zemljevidu
Ocene
Ocene podrobno
- Mirnost3.7
- Hrana / Trgovine3.7
- Splošna čistoča4.0
- Čistoča sanitarij4.0
- Stanje najete nastanitve4.0
- Prijaznost4.0
- Infrastruktura3.3
- Aktivnosti v prostem času3.5
- Lokacija3.0
- Vrednost za denar4.0
- Sanitarni objekti4.0
Dejavnosti, ki jih priporočajo gostje
Gostje so ocenili kot "Primerno za"
Gosti s psi
Skupine mladih
Starejši državljani
Gosti s šotori
Družine z otroci, mlajšimi od 6 let
Pari
Družine z otroci, mlajšimi od 12 let
Družine z otroci, mlajšimi od 18 let
Opis
Profil
Camping already since 2003 we offer the camping services. First at all the guests appreciate the possibility to use also all hotel complex services. - Camping the campsite is an ideal place for those who want to take advantage of …
- Kategorija kampa:
- Velikost mesta: 0,85 ha (Talni pogoji: Trava)
- Skupno število igrišč: 50
Obratovalni čas
01. april - 31. oktober
01. september - 14. junij
Lastnosti
Objekti
- Internet terminal
- Posamezne pralne kabine(3)
- Wi-Fi(Cena ni znana)
Na parkirišču
- Avto dovoljen na parceli
- Električni priključki
- Senca na parcelah(Polsenčno)
- Ločen prostor za skupine mladih
- Parcele brez avtomobilov
Domače živali
- Psi dovoljeni v najvišji sezoni
- Psi dovoljeni v najnižji sezoni
Družina in otroci
- Igrišče
Plavanje & Wellness
- Vroči vrelci(20 km)
- Zunanji bazen
Možnosti za prosti čas
- Golf(20 km)
- Kolesa za najem
- Mini golf
- Namizni tenis
- Tenis
- Vlečnica(35 km)
Prevoznine in gostinstvo
- Okrepčevalnica
- Restavracija
- Trgovina z živili(1 km)
Dostopnost
- Splošno dostopni sanitarni objekti
Prenočišča za najem
- Počitniški apartmaji
Počitniški tip
- Majhen kamp
- Nudizem
Lokacija

Naslov
Pesi 11340502 Děčín 33
Češka
GPS koordinate
Lat 50.73153, Long 14.19279
Pridobite navodila za potKontakt
Kemp Formule
Pokličite ali faksirajte
Pogosta vprašanja
Ali so v kampu Kemp Formule dovoljeni psi?
Psi si dovoljeni v visoki sezoni, ne pa v nizki sezoni. Gosti ocenjujejo kamp Kemp Formule kot „primeren za goste s psi“ z 5 od 5. Preberi podrobne ocene zdaj
Kdaj je kamp Kemp Formule odprt?
Kemp Formule je odprt od 1. april do 31. oktober in od 1. september do 14. junij. Prikaži podrobnosti kampa
Ali je kamp Kemp Formule družini prijazen?
Za prostočasne aktivnosti ponuja kamp Kemp Formule veliko možnosti, kot so Igrišče, Zunanji bazen in še veliko več.
Prikaži vse možnosti za rekreacijo
Prikaži vse možnosti za rekreacijo
Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Kemp Formule?
Kampisti ocenjujejo Kemp Formule z 4.3 od 5. Zaradi tega je Kemp Formule eden najbolje ocenjenih kampov v regiji Usteški okraj.
Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Splošna čistoča, Čistoča sanitarij, Stanje najete nastanitve
Po mnenju gostov je Kemp Formule posebej primeren za: Skupine mladih
Po mnenju gostov je Kemp Formule idealen za: Kolesarjenje in Oddih
Preberi vse ocene kampistov
Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Splošna čistoča, Čistoča sanitarij, Stanje najete nastanitve
Po mnenju gostov je Kemp Formule posebej primeren za: Skupine mladih
Po mnenju gostov je Kemp Formule idealen za: Kolesarjenje in Oddih
Preberi vse ocene kampistov
Ali so v bližini kampa Kemp Formule možnosti za nakupovanje?
Trgovina z živili je oddaljena 1 km. Izvedi več o lokaciji
Kako daleč je najbližje mesto od kampa Kemp Formule?
Žal kamp Kemp Formule še ni posredoval informacij o razdalji, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Usteški okraj
Išči druge kampe v regiji Usteški okraj
Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Kemp Formule?
Za hranu je dobro poskrbljeno, saj je neposredno v kampu restavracija. Poleg tega je neposredno v kampu na voljo okrepčevalnica.
Za lastno oskrbo je na voljo trgovina z živili na razdalji 1 km.
Na splošno gosti ocenjujejo ponudbo hrane in pijače v kampu s 3.7 od 5.
Prikaži vse možnosti podrobno
Za lastno oskrbo je na voljo trgovina z živili na razdalji 1 km.
Na splošno gosti ocenjujejo ponudbo hrane in pijače v kampu s 3.7 od 5.
Prikaži vse možnosti podrobno
Ali je v kampu Kemp Formule na voljo wi-fi ali internet?
Camp Kemp Formule ponuja brezžični internet. Poleg tega je na lokaciji na voljo internetni terminal.
Ali je kamp Kemp Formule dostopen brez ovir?
Sanitarni prostori so dostopni brez ovir. Prikaži vse lastnosti kampa
Koliko parcel ima kamp Kemp Formule?
Žal kamp Kemp Formule še ni posredoval informacij o turističnih parcelah. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Usteški okraj
Išči druge kampe v regiji Usteški okraj
Como velik je kamp Kemp Formule?
Koliko stane bivanje v kampu Kemp Formule?
Žal kamp Kemp Formule še ni posredoval informacij o cenah, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Usteški okraj
Išči druge kampe v regiji Usteški okraj
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
