Campingplatz Reck image 1

Campingplatz Reck


Ocene

Ocene podrobno

  • Mirnost
    4.0

  • Hrana / Trgovine
    3.5

  • Splošna čistoča
    5.0

  • Čistoča sanitarij
    5.0

  • Prijaznost
    5.0

  • Infrastruktura
    4.5

  • Aktivnosti v prostem času
    4.5

  • Lokacija
    5.0

  • Vrednost za denar
    5.0

  • Sanitarni objekti
    4.5

Kaj gostje pišejo

Dejavnosti, ki jih priporočajo gostje

CyclingKolesarjenje (2 Gosti)
HikingPohodništvo (2 Gosti)
RelaxingOddih (2 Gosti)

Swimming
Plavanje
(2 Gosti)
Culture
Kultura
(1 Gost)
Diving
Potapljanje
(1 Gost)

Gostje so ocenili kot "Primerno za"

5.0
Gosti s šotori
5.0
Pari
5.0
Starejši državljani
4.0
Družine z otroci, mlajšimi od 18 let
3.5
Družine z otroci, mlajšimi od 12 let
2.0
Družine z otroci, mlajšimi od 6 let
1.0
Skupine mladih

Opis

Lastnosti

Kamp še ni navedel nobene nepremičnine.

Lokacija

map
5.0

Naslov

Warthaer Dorfstr. 5
02694 Malschwitz / OT Wartha
Nemčija
GPS koordinate
Lat 51.2742, Long 14.58763
Pridobite navodila za pot
Predlagajte spremembo

Kontakt

Campingplatz Reck

Pogosta vprašanja

Ali so v kampu Campingplatz Reck dovoljeni psi?

Žal kamp Campingplatz Reck še ni posredoval informacij o tem, ali so psi dovoljeni, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj

Išči druge kampe v regiji Saška, kjer so dovoljeni psi

Kdaj je kamp Campingplatz Reck odprt?

Žal kamp Campingplatz Reck še ni posredoval informacij o svojem odpiralnem času, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj

Išči druge kampe v regiji Saška z razpoložljivostjo

Ali je kamp Campingplatz Reck družini prijazen?

Gosti ocenjujejo kamp Campingplatz Reck kot posebej primeren za družine z otroki do 18 let.

Preberi vse ocene kampistov

Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Campingplatz Reck?

Kampisti ocenjujejo Campingplatz Reck z 5 od 5. Zaradi tega je Campingplatz Reck eden najbolje ocenjenih kampov v regiji Oberlausitz.

Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Splošna čistoča, Čistoča sanitarij, Prijaznost

Po mnenju gostov je Campingplatz Reck posebej primeren za: Gosti s šotori in Pari

Po mnenju gostov je Campingplatz Reck idealen za: Kolesarjenje in Pohodništvo

Preberi vse ocene kampistov

Ali so v bližini kampa Campingplatz Reck možnosti za nakupovanje?

Žal kamp Campingplatz Reck še ni posredoval podrobnosti o možnostih za nakupovanje, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj

Išči druge kampe v regiji Saška z možnostmi za nakupovanje

Kako daleč je najbližje mesto od kampa Campingplatz Reck?

Žal kamp Campingplatz Reck še ni posredoval informacij o razdalji, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj

Išči druge kampe v regiji Saška

Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Campingplatz Reck?

Žal kamp Campingplatz Reck še ni posredoval informacij o gostinski ponudbi, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj

Na splošno gosti ocenjujejo ponudbo hrane in pijače v kampu s 3.5 od 5.

Išči druge kampe z restavracijo v regiji Saška

Ali je v kampu Campingplatz Reck na voljo wi-fi ali internet?

Žal kamp Campingplatz Reck še ni posredoval informacij o brezžičnem internetu, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj

Išči druge kampe v regiji Saška, ki ponujajo wi-fi

Ali je kamp Campingplatz Reck dostopen brez ovir?

Žal kamp Campingplatz Reck še ni posredoval informacij o dostopnosti, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj

Išči druge kampe v regiji Saška

Koliko parcel ima kamp Campingplatz Reck?

Žal kamp Campingplatz Reck še ni posredoval informacij o turističnih parcelah. Pošlji povpraševanje zdaj

Išči druge kampe v regiji Saška

Como velik je kamp Campingplatz Reck?

Žal kamp Campingplatz Reck še ni posredoval informacij o velikosti, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj

Išči druge kampe v regiji Saška

Koliko stane bivanje v kampu Campingplatz Reck?

Žal kamp Campingplatz Reck še ni posredoval informacij o cenah, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj

Išči druge kampe v regiji Saška