Camping Nyyssänniemi image 1

Camping Nyyssänniemi


Ocene

Kaj gostje pišejo

5.0
Gustav R.
Bivanje: jul. 2010
" -

Opis

Profil

Ni še opisa.

  • Kategorija kampa:
  • Velikost mesta: 5 ha
  • Skupno število igrišč: 50
  • Število turističnih parcel: 50 (Od katerih parcel: 32)
Predlagajte spremembo

Referenčna cena

Najvišja sezona 22,00 €*
*Dva odrasla, prikolica, avto, elektrika in lokalne takse na noč

Obratovalni čas

25. maj - 02. september

Lastnosti

Objekti

Na parkirišču

Domače živali

Družina in otroci

Plavanje & Wellness

Možnosti za prosti čas

Prevoznine in gostinstvo

Dostopnost

Prenočišča za najem

Počitniški tip

Lokacija

map
5.0
  • Jezero: Na lokaciji
  • Reka: 10 km
  • V gorah: Ne
  • Naslednje mesto: 2,5 km
  • Naslednji kraj/vas: 2,5 km
  • Železniška ali avtobusna postaja: 1,2 km

Naslov

Nyyssänniementie 10
42700 Keuruu
Finska
GPS koordinate
Lat 62.24574, Long 24.70842
Pridobite navodila za pot
Predlagajte spremembo

Kontakt

Camping Nyyssänniemi

call or fax
Pokličite ali faksirajte

Pogosta vprašanja

Kako daleč od jezera je kamp Camping Nyyssänniemi?

Camping Nyyssänniemi se nahaja neposredno ob jezeru. Izvedi več o lokaciji

Ali so v kampu Camping Nyyssänniemi dovoljeni psi?

Psi so dovoljeni v visoki in nizki sezoni.

Kdaj je kamp Camping Nyyssänniemi odprt?

Camping Nyyssänniemi je odprt od 25. maj do 2. september. Prikaži podrobnosti kampa

Ali je kamp Camping Nyyssänniemi družini prijazen?

Za prostočasne aktivnosti ponuja kamp Camping Nyyssänniemi veliko možnosti, kot so Igrišče, Namizni tenis in še veliko več. V primeru slabega vremena lahko uporabiš notranji bazen (3 km oddaljen).

Prikaži vse možnosti za rekreacijo

Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Camping Nyyssänniemi?

Kampisti ocenjujejo Camping Nyyssänniemi z 5 od 5. Zaradi tega je Camping Nyyssänniemi eden najbolje ocenjenih kampov v kraju Finska.

Preberi vse ocene kampistov

Ali so v bližini kampa Camping Nyyssänniemi možnosti za nakupovanje?

Trgovina z živili je oddaljena 2.5 km. Najbližji kraj je oddaljen 2.5 km, najbližje mesto je oddaljeno 2.5 km. Izvedi več o lokaciji

Kako daleč je najbližje mesto od kampa Camping Nyyssänniemi?

Najbližji kraj je oddaljen 2.5 km, najbližje mesto je oddaljeno 2.5 km. Do avtobusne ali železniške postaje lahko prideš v 1.2 km. Izvedi več o lokaciji

Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Camping Nyyssänniemi?

Za hranu je dobro poskrbljeno, saj je neposredno v kampu restavracija. Poleg tega je neposredno v kampu na voljo okrepčevalnica.

Za lastno oskrbo je na voljo trgovina z živili na razdalji 2.5 km.

Prikaži vse možnosti podrobno

Ali je v kampu Camping Nyyssänniemi na voljo wi-fi ali internet?

Camp Camping Nyyssänniemi ponuja brezžični internet. Poleg tega je na lokaciji na voljo internetni terminal.

Ali je kamp Camping Nyyssänniemi dostopen brez ovir?

Sanitarni prostori so dostopni brez ovir. Prikaži vse lastnosti kampa

Koliko parcel ima kamp Camping Nyyssänniemi?

Kamp Camping Nyyssänniemi ima 50 parcel za turiste in 0 parcel za stalne kampiste.

Prikaži vse informacije o kampu zdaj

Como velik je kamp Camping Nyyssänniemi?

Camping Nyyssänniemi ima velikost 5 hektarjev.

Prikaži vse informacije o kampu zdaj

Koliko stane bivanje v kampu Camping Nyyssänniemi?

Nočitev v kampu Camping Nyyssänniemi stane od 22,00 €, vendar se cene razlikujejo glede na izbrano obdobje, goste itd.

Prikaži vse informacije o kampu zdaj