Camping el Pont
- Naslov: Ossona Vilanova de Sau, 08519 Vilanova de Sau, Španija - Pokaži na zemljevidu
- Regija: Pireneji
Ocene
Ocene podrobno
- Mirnost5.0
- Splošna čistoča4.0
- Čistoča sanitarij4.0
- Prijaznost4.0
- Infrastruktura3.0
- Aktivnosti v prostem času4.0
- Lokacija4.0
- Sanitarni objekti4.0
Gostje so ocenili kot "Primerno za"
Gosti s šotori
Družine z otroci, mlajšimi od 6 let
Opis
Lastnosti
Kamp še ni navedel nobene nepremičnine.
Lokacija

Naslov
Ossona Vilanova de Sau08519 Vilanova de Sau
Španija
GPS koordinate
Lat 41.9646384688627, Long 2.26787532577008
Pridobite navodila za potKontakt
Camping el Pont
Pogosta vprašanja
Ali so v kampu Camping el Pont dovoljeni psi?
Žal kamp Camping el Pont še ni posredoval informacij o tem, ali so psi dovoljeni, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.
Išči druge kampe v regiji Barcelona, kjer so dovoljeni psi
Išči druge kampe v regiji Barcelona, kjer so dovoljeni psi
Kdaj je kamp Camping el Pont odprt?
Žal kamp Camping el Pont še ni posredoval informacij o svojem odpiralnem času, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.
Išči druge kampe v regiji Barcelona z razpoložljivostjo
Išči druge kampe v regiji Barcelona z razpoložljivostjo
Ali je kamp Camping el Pont družini prijazen?
Gosti ocenjujejo kamp Camping el Pont kot posebej primeren za družine z otroki do 6 let.
Preberi vse ocene kampistov
Preberi vse ocene kampistov
Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Camping el Pont?
Kampisti ocenjujejo Camping el Pont z 4 od 5.
Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Mirnost, Splošna čistoča, Čistoča sanitarij
Po mnenju gostov je Camping el Pont posebej primeren za: Gosti s šotori in Družine z otroci, mlajšimi od 6 let
Preberi vse ocene kampistov
Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Mirnost, Splošna čistoča, Čistoča sanitarij
Po mnenju gostov je Camping el Pont posebej primeren za: Gosti s šotori in Družine z otroci, mlajšimi od 6 let
Preberi vse ocene kampistov
Ali so v bližini kampa Camping el Pont možnosti za nakupovanje?
Žal kamp Camping el Pont še ni posredoval podrobnosti o možnostih za nakupovanje, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.
Išči druge kampe v regiji Barcelona z možnostmi za nakupovanje
Išči druge kampe v regiji Barcelona z možnostmi za nakupovanje
Kako daleč je najbližje mesto od kampa Camping el Pont?
Žal kamp Camping el Pont še ni posredoval informacij o razdalji, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa.
Išči druge kampe v regiji Barcelona
Išči druge kampe v regiji Barcelona
Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Camping el Pont?
Žal kamp Camping el Pont še ni posredoval informacij o gostinski ponudbi, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.
Išči druge kampe z restavracijo v regiji Barcelona
Išči druge kampe z restavracijo v regiji Barcelona
Ali je v kampu Camping el Pont na voljo wi-fi ali internet?
Žal kamp Camping el Pont še ni posredoval informacij o brezžičnem internetu, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa.
Išči druge kampe v regiji Barcelona, ki ponujajo wi-fi
Išči druge kampe v regiji Barcelona, ki ponujajo wi-fi
Ali je kamp Camping el Pont dostopen brez ovir?
Žal kamp Camping el Pont še ni posredoval informacij o dostopnosti, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa.
Išči druge kampe v regiji Barcelona
Išči druge kampe v regiji Barcelona
Koliko parcel ima kamp Camping el Pont?
Žal kamp Camping el Pont še ni posredoval informacij o turističnih parcelah.
Išči druge kampe v regiji Barcelona
Išči druge kampe v regiji Barcelona
Como velik je kamp Camping el Pont?
Žal kamp Camping el Pont še ni posredoval informacij o velikosti, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa.
Išči druge kampe v regiji Barcelona
Išči druge kampe v regiji Barcelona
Koliko stane bivanje v kampu Camping el Pont?
Žal kamp Camping el Pont še ni posredoval informacij o cenah, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa.
Išči druge kampe v regiji Barcelona
Išči druge kampe v regiji Barcelona
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe