Camp Stine image 1

Camp Stine


Ocene

Ocene podrobno

  • Mirnost
    4.6

  • Hrana / Trgovine
    4.2

  • Splošna čistoča
    4.9

  • Čistoča sanitarij
    4.9

  • Stanje najete nastanitve
    5.0

  • Prijaznost
    5.0

  • Infrastruktura
    4.6

  • Aktivnosti v prostem času
    4.3

  • Lokacija
    4.5

  • Vrednost za denar
    5.0

  • Sanitarni objekti
    4.7

Kaj gostje pišejo

user image placeholder
user image placeholder
user image placeholder

Tukaj je še 19 ocen kamperjev.

Prikaži vse ocene

Dejavnosti, ki jih priporočajo gostje

SwimmingPlavanje (21 Gosti)
RelaxingOddih (13 Gosti)
ClimbingPlezanje (9 Gosti)

Diving
Potapljanje
(8 Gosti)
Hiking
Pohodništvo
(8 Gosti)
Kayak
Kajakaštvo
(6 Gosti)
Fishing
Ribarjenje
(4 Gosti)
Mountainbiking
Gorsko kolesarjenje
(4 Gosti)
Sightseeing
Ogled znamenitosti
(4 Gosti)
Culture
Kultura
(2 Gosti)
Cycling
Kolesarjenje
(2 Gosti)

Gostje so ocenili kot "Primerno za"

5.0
Pari
4.8
Gosti s šotori
4.6
Gosti s psi
4.5
Družine z otroci, mlajšimi od 12 let
4.4
Družine z otroci, mlajšimi od 18 let
4.3
Starejši državljani
3.9
Skupine mladih
3.4
Družine z otroci, mlajšimi od 6 let

Opis

Profil

Ni še opisa.

  • Kategorija kampa:
  • Velikost mesta: 0,5 ha (Talni pogoji: Trava)
  • Skupno število igrišč: 25
  • Število turističnih parcel: 25 (Od katerih parcel: 10)
  • Parcele za avtodome pred vrati: Na voljo
  • Vmesna mesta pred vrati tudi za prikolice: Ni na voljo
Predlagajte spremembo

Referenčna cena

Najvišja sezona 38,00 €*
Nizka sezona 27,00 €*
*Dva odrasla, prikolica, avto, elektrika in lokalne takse na noč

Obratovalni čas

01. april - 31. oktober

Lastnosti

Objekti

Na parkirišču

Domače živali

Družina in otroci

Plavanje & Wellness

Možnosti za prosti čas

Prevoznine in gostinstvo

Dostopnost

Prenočišča za najem

Počitniški tip

Lokacija

map
4.8

Navodila

PRIHAJA IZ SMERI ZAGREBA : Če potujete po avtocesti A1 iz smeri Zagreba, prispete do Masleniškega mostu. Tam se priključite na Jadransko cesto E65 v smeri Rijeke. Po prihodu v Starigrad Paklenico nadaljujte pot še 5 kilometre in zagledali boste …prvo pregledno tablo z napisom »CAMP STINE« PRIHAJA IZ SMERI RIJEKE : Če pa potujete iz smeri Rijeke, je prva tabla z istim napisom 5 kilometrov pred Starigradom Paklenico.
  • Morje: Na lokaciji
  • V gorah: Ne
  • Višina (nad morsko gladino): 1 m
  • Naslednje mesto: 40 km
  • Naslednji kraj/vas: 6 km
  • Železniška ali avtobusna postaja: 6 km
  • Izvoz iz avtoceste: 12 km

Naslov

siljezetarica 9b
23244 Starigrad- Paklenica
Hrvaška
GPS koordinate
Lat 44.32265462947205, Long 15.390578021240255
Pridobite navodila za pot
Predlagajte spremembo

Kontakt

Camp Stine

call or fax
Pokličite ali faksirajte

Pogosta vprašanja

Kako daleč od morja je kamp Camp Stine?

Camp Stine se nahaja neposredno ob morju. Na voljo je tudi nudistična plaža, ki je oddaljena 6 km. Izvedi več o lokaciji

Ali so v kampu Camp Stine dovoljeni psi?

Psi so dovoljeni v visoki in nizki sezoni. Psi so dovoljeni tudi v najetih namestitvah. Gosti ocenjujejo kamp Camp Stine kot „primeren za goste s psi“ z 4.6 od 5. Preberi podrobne ocene zdaj

Kdaj je kamp Camp Stine odprt?

Camp Stine je odprt od 1. april do 31. oktober. Prikaži podrobnosti kampa

Ali je kamp Camp Stine družini prijazen?

Gosti ocenjujejo kamp Camp Stine kot posebej primeren za družine z otroki do 12 in 18 let. Za prostočasne aktivnosti ponuja kamp Camp Stine veliko možnosti, kot so Igrišče, Jahanje konjev, Zunanji bazen, Vodni tobogan, Mini golf, Namizni tenis in še veliko več. V primeru slabega vremena lahko uporabiš notranji bazen (6 km oddaljen).

Prikaži vse možnosti za rekreacijo

Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Camp Stine?

Kampisti ocenjujejo Camp Stine z 4.8 od 5. Zaradi tega je Camp Stine eden najbolje ocenjenih kampov v kraju Hrvaška.

Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Stanje najete nastanitve, Prijaznost, Vrednost za denar

Po mnenju gostov je Camp Stine posebej primeren za: Pari in Gosti s šotori

Po mnenju gostov je Camp Stine idealen za: Plavanje in Oddih

Preberi vse ocene kampistov

Ali so v bližini kampa Camp Stine možnosti za nakupovanje?

Trgovina z živili je neposredno v kampu. Poleg tega Camp Stine ponuja storitev dostave kruha neposredno v kampu. Najbližji kraj je oddaljen 6 km, najbližje mesto je oddaljeno 40 km. Izvedi več o lokaciji

Kako daleč je najbližje mesto od kampa Camp Stine?

Najbližji kraj je oddaljen 6 km, najbližje mesto je oddaljeno 40 km. Do avtobusne ali železniške postaje lahko prideš v 6 km. Najbližji izvoz z avtoceste je oddaljen 12 km. Izvedi več o lokaciji

Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Camp Stine?

Za hrano je dobro poskrbljeno, saj je restavracija na razdalji 6 km. Poleg tega je na razdalji 6 km na voljo okrepčevalnica.

S storitvijo dostave kruha neposredno v kampu lahko dan začneš sproščeno.

Za lastno oskrbo je na voljo trgovina z živili neposredno v kampu kot tudi kuhalni pripomočki na lokaciji. Pravi ljubitelji žara lahko celo podkurijo žar na oglje.

Na splošno gosti ocenjujejo ponudbo hrane in pijače v kampu s 4.2 od 5.

Mimogrede, plinske jeklenke lahko zamenjaš na razdalji 4 km. Tisti, ki si želijo izposoditi mizo ali klopi, lahko to storijo neposredno na lokaciji.

Prikaži vse možnosti podrobno

Ali je v kampu Camp Stine na voljo wi-fi ali internet?

Camp Camp Stine ponuja brezžični internet. To je brezplačno. Poleg tega je na lokaciji na voljo internetni terminal.

Ali je kamp Camp Stine dostopen brez ovir?

Večina poti v kampu Camp Stine ni utrjenih. Klančine za uporabnike invalidskih vozičkov niso na voljo. Sanitarni prostori niso dostopni brez ovir. Plavalni zabavi nič ne stoji na poti, saj je dostop do vode brez ovir. Prikaži vse lastnosti kampa

Koliko parcel ima kamp Camp Stine?

Kamp Camp Stine ima 25 parcel za turiste in 0 parcel za stalne kampiste.

Prikaži vse informacije o kampu zdaj

Como velik je kamp Camp Stine?

Camp Stine ima velikost 0,5 hektarjev. Stanje tal je: Trava

Prikaži vse informacije o kampu zdaj

Koliko stane bivanje v kampu Camp Stine?

Nočitev v kampu Camp Stine stane 27,00 € - 38,00 €, vendar se cene razlikujejo glede na izbrano obdobje, goste itd. Na camping.info lahko kampu Camp Stine pošlješ neobvezujoče povpraševanje, da izveš trenutne cene in razpoložljivost. Pošlji povpraševanje zdaj