Od32,00€
Baia Holiday Gardasee
- Obratovalni čas: 15.05 - 19.10 - trenutno v obratovanju
- Naslov: Via San Michel 4, 25080 Moniga del Garda, Italija - Pokaži na zemljevidu
Ocene
Opis
Profil
Welcome to our paradise in Moniga del Garda! We invite you to experience the authentic nature of Lombardy in a setting that harmoniously blends colors, scents, and a unique landscape. As your hosts, we place great importance on ensuring that …
- Velikost mesta: 3 ha
- Skupno število igrišč: 150
- Število turističnih parcel: 150 (Od katerih parcel: 150)
Referenčna cena
Najvišja sezona 51,00 €*
Nizka sezona 32,00 €*
*Dva odrasla, prikolica, avto, elektrika in lokalne takse na noč
Obratovalni čas
15. maj - 19. oktober
Lastnosti
Objekti
- Pralni stroji
- Servisno mesto za avtodom
- Sušilniki
- Wi-Fi(Cena ni znana)
- Žar je dovoljen
Na parkirišču
- Avto dovoljen na parceli
- Električni priključki
- Priključek za vodo na parceli
Domače živali
- Psi dovoljeni v najnižji sezoni
- Psi dovoljeni v najvišji sezoni
Družina in otroci
- Otroški zabavni program
Plavanje & Wellness
- Divje plavanje(Jezero)
- Zunanji bazen
Prevoznine in gostinstvo
- Okrepčevalnica
- Restavracija
Prenočišča za najem
- Bungalovi
Lokacija

- Jezero: Na lokaciji
- V gorah: Ne
- Izvoz iz avtoceste: 9 km
Naslov
Via San Michel 425080 Moniga del Garda
Italija
GPS koordinate
Lat 45.5185845, Long 10.5313694
Pridobite navodila za potKontakt
Baia Holiday Gardasee
Pokličite ali faksirajte
Pogosta vprašanja
Kako daleč od jezera je kamp Baia Holiday Gardasee?
Baia Holiday Gardasee se nahaja neposredno ob jezeru. Izvedi več o lokaciji
Ali so v kampu Baia Holiday Gardasee dovoljeni psi?
Psi so dovoljeni v visoki in nizki sezoni.
Kdaj je kamp Baia Holiday Gardasee odprt?
Baia Holiday Gardasee je odprt od 15. maj do 19. oktober. Preveri razpoložljivost zdaj
Ali je kamp Baia Holiday Gardasee družini prijazen?
Za prostočasne aktivnosti ponuja kamp Baia Holiday Gardasee veliko možnosti, kot so Zunanji bazen in še veliko več.
Prikaži vse možnosti za rekreacijo
Prikaži vse možnosti za rekreacijo
Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Baia Holiday Gardasee?
Kamp Baia Holiday Gardasee še ni bil ocenjen s strani drugih kampistov.
Oceni kamp Baia Holiday Gardasee zdaj
Prikaži najboljše kampe v regiji Lombardija
Oceni kamp Baia Holiday Gardasee zdaj
Prikaži najboljše kampe v regiji Lombardija
Ali so v bližini kampa Baia Holiday Gardasee možnosti za nakupovanje?
Žal kamp Baia Holiday Gardasee še ni posredoval podrobnosti o možnostih za nakupovanje, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Lombardija z možnostmi za nakupovanje
Išči druge kampe v regiji Lombardija z možnostmi za nakupovanje
Kako daleč je najbližje mesto od kampa Baia Holiday Gardasee?
Žal kamp Baia Holiday Gardasee še ni posredoval informacij o razdalji, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Lombardija
Išči druge kampe v regiji Lombardija
Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Baia Holiday Gardasee?
Za hranu je dobro poskrbljeno, saj je neposredno v kampu restavracija. Poleg tega je neposredno v kampu na voljo okrepčevalnica. Pravi ljubitelji žara lahko celo podkurijo žar na oglje.
Prikaži vse možnosti podrobno
Prikaži vse možnosti podrobno
Ali je v kampu Baia Holiday Gardasee na voljo wi-fi ali internet?
Camp Baia Holiday Gardasee ponuja brezžični internet.
Ali je kamp Baia Holiday Gardasee dostopen brez ovir?
Žal kamp Baia Holiday Gardasee še ni posredoval informacij o dostopnosti, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Lombardija
Išči druge kampe v regiji Lombardija
Koliko parcel ima kamp Baia Holiday Gardasee?
Kamp Baia Holiday Gardasee ima countSpaceTourism parcel za turiste in countPermanent parcel za stalne kampiste.
Prikaži vse informacije o kampu zdaj
Prikaži vse informacije o kampu zdaj
Como velik je kamp Baia Holiday Gardasee?
Koliko stane bivanje v kampu Baia Holiday Gardasee?
Nočitev v kampu Baia Holiday Gardasee stane 32,00 € - 51,00 €, vendar se cene razlikujejo glede na izbrano obdobje, goste itd. Na camping.info lahko vneseš datume potovanja, da si ogledaš trenutne cene in razpoložljivost.
Vnesi datume potovanja zdaj in si oglej trenutne cene
Vnesi datume potovanja zdaj in si oglej trenutne cene
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
