Od40,00€
Agri-Camping AGRISALUS
- Obratovalni čas: 01.01 - 31.12 - trenutno v obratovanju
- Naslov: Loc. Fibbie 22, 38062 Arco (TN), Italija - Pokaži na zemljevidu
Ocene
Ocene podrobno
- Mirnost5.0
- Hrana / Trgovine5.0
- Splošna čistoča5.0
- Čistoča sanitarij5.0
- Stanje najete nastanitve5.0
- Prijaznost5.0
- Infrastruktura4.7
- Aktivnosti v prostem času5.0
- Lokacija4.7
- Vrednost za denar4.7
- Sanitarni objekti5.0
Dejavnosti, ki jih priporočajo gostje
Gorsko kolesarjenje
(2 Gosti)Oddih
(2 Gosti)Kajakaštvo
(1 Gost)Motor
(1 Gost)Ogled znamenitosti
(1 Gost)Sprehodi v prostem času
(1 Gost)Gostje so ocenili kot "Primerno za"
Gosti s šotori
Pari
Starejši državljani
Družine z otroci, mlajšimi od 6 let
Družine z otroci, mlajšimi od 12 let
Družine z otroci, mlajšimi od 18 let
Skupine mladih
Opis
Profil
Our farm campsite in Arco, Trentino, is located 5 km from Lake Garda and Torbole: an excellent solution for anyone eager to experience his holidays in contact with nature and our animals. A unique experience, in an exceptional context, dedicated …
- Kategorija kampa:
- Velikost mesta: 2 ha (Talni pogoji: Prod)
- Skupno število igrišč: 17
- Število turističnih parcel: 17
Referenčna cena
Najvišja sezona 80,00 €*
Nizka sezona 40,00 €*
*Dva odrasla, prikolica, avto, elektrika in lokalne takse na noč
Obratovalni čas
01. januar - 31. december
Lastnosti
Možnosti za prosti čas
- Golf(5 km)
- Jadranje(4 km)
- Namizni tenis
- Odbojka(5 km)
- Ribarjenje(5 km)
- Tek na smučeh(40 km)
- Tenis(5 km)
- Plovila za najem
Prenočišča za najem
- Bungalovi
- Kabine
- Najem šotorov
- Počitniške prikolice
- Počitniški apartmaji
Lokacija

Naslov
Loc. Fibbie 2238062 Arco (TN)
Italija
GPS koordinate
Lat 45.895358765651785, Long 10.888148261936553
Pridobite navodila za potKontakt
Agri-Camping AGRISALUS
Pokličite ali faksirajte
Pogosta vprašanja
Ali so v kampu Agri-Camping AGRISALUS dovoljeni psi?
Žal kamp Agri-Camping AGRISALUS še ni posredoval informacij o tem, ali so psi dovoljeni, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Trentinsko-Južna Tirolska, kjer so dovoljeni psi
Išči druge kampe v regiji Trentinsko-Južna Tirolska, kjer so dovoljeni psi
Kdaj je kamp Agri-Camping AGRISALUS odprt?
Agri-Camping AGRISALUS je odprt od 1. januar do 31. december. Prikaži podrobnosti kampa
Ali je kamp Agri-Camping AGRISALUS družini prijazen?
Gosti ocenjujejo kamp Agri-Camping AGRISALUS kot posebej primeren za družine z otroki do 6 let.
Preberi vse ocene kampistov
Preberi vse ocene kampistov
Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Agri-Camping AGRISALUS?
Kampisti ocenjujejo Agri-Camping AGRISALUS z 5 od 5.
Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Mirnost, Hrana / Trgovine, Splošna čistoča
Po mnenju gostov je Agri-Camping AGRISALUS posebej primeren za: Gosti s šotori in Pari
Po mnenju gostov je Agri-Camping AGRISALUS idealen za: Kolesarjenje in Kultura
Preberi vse ocene kampistov
Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Mirnost, Hrana / Trgovine, Splošna čistoča
Po mnenju gostov je Agri-Camping AGRISALUS posebej primeren za: Gosti s šotori in Pari
Po mnenju gostov je Agri-Camping AGRISALUS idealen za: Kolesarjenje in Kultura
Preberi vse ocene kampistov
Ali so v bližini kampa Agri-Camping AGRISALUS možnosti za nakupovanje?
Žal kamp Agri-Camping AGRISALUS še ni posredoval podrobnosti o možnostih za nakupovanje, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Trentinsko-Južna Tirolska z možnostmi za nakupovanje
Išči druge kampe v regiji Trentinsko-Južna Tirolska z možnostmi za nakupovanje
Kako daleč je najbližje mesto od kampa Agri-Camping AGRISALUS?
Žal kamp Agri-Camping AGRISALUS še ni posredoval informacij o razdalji, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Trentinsko-Južna Tirolska
Išči druge kampe v regiji Trentinsko-Južna Tirolska
Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Agri-Camping AGRISALUS?
Žal kamp Agri-Camping AGRISALUS še ni posredoval informacij o gostinski ponudbi, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Na splošno gosti ocenjujejo ponudbo hrane in pijače v kampu s 5 od 5.
Išči druge kampe z restavracijo v regiji Trentinsko-Južna Tirolska
Na splošno gosti ocenjujejo ponudbo hrane in pijače v kampu s 5 od 5.
Išči druge kampe z restavracijo v regiji Trentinsko-Južna Tirolska
Ali je v kampu Agri-Camping AGRISALUS na voljo wi-fi ali internet?
Žal kamp Agri-Camping AGRISALUS še ni posredoval informacij o brezžičnem internetu, vendar lahko informacije zahtevaš neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Trentinsko-Južna Tirolska, ki ponujajo wi-fi
Išči druge kampe v regiji Trentinsko-Južna Tirolska, ki ponujajo wi-fi
Ali je kamp Agri-Camping AGRISALUS dostopen brez ovir?
Žal kamp Agri-Camping AGRISALUS še ni posredoval informacij o dostopnosti, vendar lahko informacije zahtevaš tudi neposredno od kampa. Pošlji povpraševanje zdaj
Išči druge kampe v regiji Trentinsko-Južna Tirolska
Išči druge kampe v regiji Trentinsko-Južna Tirolska
Koliko parcel ima kamp Agri-Camping AGRISALUS?
Kamp Agri-Camping AGRISALUS ima 17 parcel za turiste in 0 parcel za stalne kampiste.
Prikaži vse informacije o kampu zdaj
Prikaži vse informacije o kampu zdaj
Como velik je kamp Agri-Camping AGRISALUS?
Agri-Camping AGRISALUS ima velikost 2 hektarjev. Stanje tal je: Prod
Prikaži vse informacije o kampu zdaj
Prikaži vse informacije o kampu zdaj
Koliko stane bivanje v kampu Agri-Camping AGRISALUS?
Nočitev v kampu Agri-Camping AGRISALUS stane 40,00 € - 80,00 €, vendar se cene razlikujejo glede na izbrano obdobje, goste itd. Na camping.info lahko kampu Agri-Camping AGRISALUS pošlješ neobvezujoče povpraševanje, da izveš trenutne cene in razpoložljivost. Pošlji povpraševanje zdaj
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
