Camping Südhörn image 1

Camping Südhörn


Oceny

Oceny w szczegółach

  • Spokój
    4.7

  • Jedzenie / sklepy
    4.5

  • Ogólna czystość
    4.7

  • Czystość urządzeń sanitarnych
    4.5

  • Przyjazność
    4.8

  • Infrastruktura
    4.3

  • Zajęcia rekreacyjne
    3.7

  • Lokalizacja
    4.4

  • Wartość w stosunku do ceny
    4.6

  • Urządzenia sanitarne
    4.6

Co piszą goście

user image placeholder
user image placeholder
user image placeholder

Jest jeszcze 6 recenzji biwakowiczów.

Pokaż wszystkie recenzje

Zajęcia polecane przez gości

RelaxingOdprężenie (6 Goście)
CyclingJazda na rowerze (5 Goście)
SwimmingPływanie (3 Goście)

Culinary
Jedzenie/picie
(2 Goście)
Hiking
Wędrówki po górach
(2 Goście)
Mountainbiking
Kolarstwo górskie
(1 Gość)
Sightseeing
Zwiedzanie
(1 Gość)
Strolling
Spacery rekreacyjne
(1 Gość)

Ocenione przez gości jako „Odpowiedni dla”

4.9
Seniorzy
4.7
Pary
4.5
Goście z psami
4.4
Goście z namiotami
4.0
Rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia
4.0
Rodziny z dziećmi poniżej 6 roku życia
3.4
Grupy młodzieży
3.0
Rodziny z dziećmi poniżej 18 roku życia

Opis

Profil

Nie ma jeszcze opisu.

  • Kategoria kempingu:
  • Rozmiar witryny: 2 ha
  • Całkowita liczba boisk: 165
  • Liczba stanowisk turystycznych: 130 (W tym działki: 130)
  • Stanowiska dla kamperów przed bramami: Niedostępne
Zaproponuj zmianę

Godziny pracy

01. styczeń - 31. grudzień

Nieruchomości

Udogodnienia

  • Pralki
  • Punkt serwisowy dla samochodów kempingowych
  • Suszarki bębnowe
  • Wi-Fi(Opłacono)

Na miejscu parkingowym

  • Oddzielna przestrzeń dla grup młodzieżowych
  • Podłączenie elektryczne

Zwierzęta

  • Psy są dozwolone poza sezonem
  • Psy są dozwolone w sezonie szczytowym

Rodzina i dzieci

  • Plac zabaw

Pływanie i odnowa biologiczna

  • Basen wewnętrzny(km)
  • Basen zewnętrzny(km)
  • Dzikie kąpieliska(km, Morze)

Możliwości spędzania wolnego czasu

  • Narciarstwo biegowe
  • Wyciąg narciarski

Ceny i catering

  • Chleb sprzedawany na miejscu
  • Restauracja
  • Sklep spożywczy
  • Snack bar

Dostępność

  • Ogólnie dostępne urządzenia sanitarne

Wynajem mieszkań

  • Apartamenty wakacyjne
  • Domy jednopiętrowe
  • Kabiny
  • Wynajem namiotów
  • Wynajem przyczep kempingowych

Typ wakacji

  • Kemping zimowy
  • Stałe miejsce kempingowe
  • Nudyzm

Lokalizacja

map
4.2

Kierunki

Autozug Niebüll Westerland, dann nach Tinnum Ziegeleiweg Fähre Dänemark von Römö nach List, weiter nach Westerland und Tinnum.
  • Następne miasto/wieś: 0,5 km

Adres

Ziegeleiweg 2
25980 Tinnum-Sylt
Niemcy
Współrzędne GPS
Lat 54.8956, Long 8.32767
Uzyskaj wskazówki, jak to zrobić.
Zaproponuj zmianę

Kontakt

Camping Südhörn

call or fax
Zadzwoń lub prześlij faks

Najczęściej zadawane pytania

Czy na kempingu Camping Südhörn dozwolone są psy?

Psy są akceptowane w sezonie wysokim i niskim. Goście oceniają Camping Südhörn jako „odpowiedni dla gości z psami” na 4.5 z 5. Przeczytaj teraz szczegółowe opinie

Kiedy Camping Südhörn jest otwarty?

Camping Südhörn jest otwarty od 1. styczeń do 31. grudzień. Pokaż szczegóły kempingu

Czy Camping Südhörn jest przyjazny dla rodzin?

Goście oceniają Camping Südhörn jako szczególnie odpowiedni dla rodzin z dziećmi poniżej 6 i 12 lat. Kemping Camping Südhörn oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, takich jak Plac zabaw, Basen zewnętrzny i wiele innych. W przypadku złej pogody można skorzystać z krytego basenu (2 km stąd).

Zobacz wszystkie możliwości rekreacji

Jak goście i inni kamperowicze oceniają Camping Südhörn?

Kamperowicze oceniają Camping Südhörn na 4.2 z 5. To sprawia, że Camping Südhörn jest jednym z najwyżej ocenianych kempingów w regionie Nordfriesische Inseln.

Goście szczególnie dobrze oceniają następujące zalety: Przyjazność, Spokój, Ogólna czystość

Według gości Camping Südhörn jest szczególnie odpowiedni dla: Seniorzy i Pary

Według gości Camping Südhörn jest idealny dla: Odprężenie i Jazda na rowerze

Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów

Czy w pobliżu kempingu Camping Südhörn są sklepy?

Sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na kempingu. Dodatkowo Camping Südhörn oferuje dostawę świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu. Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 0.5 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Jak daleko od Camping Südhörn znajduje się najbliższe miasteczko lub miasto?

Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 0.5 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Jakie opcje gastronomiczne oferuje Camping Südhörn?

O jedzenie nie musisz się martwić, ponieważ na miejscu znajduje się restauracja. Ponadto bezpośrednio na miejscu znajduje się bar z przekąskami.

Dzięki usłudze dostawy świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu możesz rozpocząć dzień bez stresu.

Dla osób z własnym wyżywieniem sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na miejscu.

Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 4.5 z 5.

Zobacz szczegółowo wszystkie opcje

Czy na kempingu Camping Südhörn jest wi-fi lub dostęp do internetu?

Kemping Camping Südhörn oferuje wi-fi. To usługa płatna.

Czy Camping Südhörn jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?

Węzły sanitarne są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zobacz wszystkie udogodnienia kempingu

Ile miejsc postojowych ma Camping Südhörn?

Camping Südhörn ma 130 miejsc dla turystów i 35 miejsc dla stałych kamperowiczów.

Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu

Jak duży jest kemping Camping Südhörn?

Camping Südhörn ma powierzchnię 2 hektarów.

Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu

Ile kosztuje pobyt na kempingu Camping Südhörn?

Niestety, kemping Camping Südhörn nie podał jeszcze informacji o cenach, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na miejscu. Wyślij zapytanie teraz

Szukaj innych kempingów w regionie Szlezwik-Holsztyn