No22,70€
Huttopia Lac d'Aiguebelette
- Darba laiks: 03.04 - 02.11 - pašlaik darbojas
- Adrese: Route du Sougey 231, 73610 St Alban de Montbel, Francija - Parādīt kartē
- Novads: IzēraSavoja
Vērtējumi
Vērtējumi detalizēti
- Miers2.7
- Pārtika / Veikali3.0
- Vispārējā tīrība4.3
- Labierīcību tīrība4.0
- Draudzīgums4.3
- Infrastruktūra3.0
- Brīvā laika aktivitātes3.0
- Atrašanās vieta4.0
- Izdevīgums pret ieguldījumu3.3
- Labierīcības3.7
Viesu ieteiktās aktivitātes
Pārgājieni
(1 Viesis)Smaiļošana
(1 Viesis)Motocikls
(1 Viesis)Nesteidzīgas pastaigas
(1 Viesis)Viesi novērtējuši kā “Piemērots”
Viesi ar teltīm
Pāri
Viesi ar suņiem
Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadu vecumam
Pensionāri
Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam
Jauniešu grupas
Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadu vecumam
Apraksts
Profils
Huttopia Lac d’Aiguebelette campsite offers outdoor and sports holidays in a picture-postcard setting. Stay in a haven of greenery, with fully-renovated facilities including a heated pool, and enjoy activities on the lake: swimming, paddle boarding, canoeing, walking… Ideal for a …
- Kempinga kategorija:
- Vietnes lielums: 5 ha (Zemes apstākļi: Zāle)
- Kopējais laukumu skaits: 182
- Tūristu laukumu skaits: 182
- Kemperu laukumi vārtu priekšā: 0
- Pieturvietas vārtu priekšā arī treileriem: Nav pieejams
Atsauces cena
Sezona 42,80 €*
Nesezona 22,70 €*
*Divi pieaugušie, karavāna, automašīna, elektrība un vietējie nodokļi par vienu nakti
Darba laiks
03. aprīlis - 02. novembris
Īpašības
Labierīcības
- Galdi un soli
- Interneta terminālis
- Motorizēto mēju apkopes punkts
- Veļas mazgājamās mašīnas
- Veļas žāvētāji
- Wi-Fi
- Atpūtas telpa
- Centrālais ugunskura laukums
- Gāzes tvertņu maiņa
- Ogļu grills ir atļauts
- Pieejama malka
- Skapīši
- Vannas noma
- Žūšanas telpa
Autostāvvietā
- AUto atļauts novietot uz laukuma
- Elektriskās aizkabes
- Ēna uz laukumiem(Pa pusei ēnots)
- Atsevišķa telpa jauniešu grupām
- Gāzes pievienošana laukumā
- Laukumi bez auto
- Televizora piekāršana laukumā
- Uz laukuma atļauts veidot ugunskuru
- Ķīmisko atkritumu izmešanas vieta laukumā
- Ūdens pieslēgšana uz laukuma
Mājdzīvnieki
- Suņi atļauti nesezonā
- Suņi atļauti sezonas laikā
- Suņi atļauti īres naktsmītnē
- Suņu parks(0,2 km)
- Suņu peldvieta(0,2 km)
- Suņu dušas
Ģimene un bērni
- Bērnu apkopšanas telpa
- Bērnu izklaides programma
- Iekštelpu aktivitāšu iespējas
- Spēļu laukums
- Mājdzīvnieku zoodārzs
Peldēšana un labsajūta
- Savvaļas peldēšana(0,3 km, Ezers)
- smilšaina pludmale(0,3 km)
- Āra baseins
- Iekštelpu baseins
- Karstie avoti
- Nūdistu pludmale
- Pirts
- Ūdens slidkalniņš
Atpūtas iespējas
- Burāšana(0,2 km)
- Galda teniss
- Laivu-noma(0,3 km)
- Makšķerēšana(0,3 km)
- Velosipēdu noma
- Vindsērfings(0,2 km)
- Volejbols
- Distanču slēpošana
- Golfs
- Izjādes ar zirgiem
- Minigolfs
- Niršanas vieta
- Slēpotāju pacēlājs
- Stāpeļi
- Teniss
Biļešu cenas un ēdināšana
- Pārtikas veikals
- Restorāns(0,2 km)
- Uz vietas pārdotā maize
- Uzkodu bārs
- Ēdiena gatavošanas telpas
Pieejamība
- Brīva pieeja ūdenim
- Lielākā daļa taciņu ir bruģētas
- Vispārēji pieejamas labierīcības
- Ratiņkrēslu uzbrauktuve
Nomas naktsmītnes
- Kajītes
- Nomas teltis
- Nomas treileri
- Vasarnīca
- Brīvdienu mītnes
Atvaļinājuma veids
- Kempings ziemā
- Mini karavānas vieta
- Nūdisms
- Pastāvīgs kempings
Atrašanās vieta

Norādes
Ein großer Parkplatz liegt vor dem einfach zu befahrenen Platz.
- Ezers: Uz vietas
- Kalnos: Jā
- Nākamā pilsēta: 2 km
- Nākamā pilsēta / ciems: 2 km
- Dzelzceļa stacija vai autoosta: Uz vietas
Adrese
Route du Sougey 23173610 St Alban de Montbel
Francija
GPS koordinātas
Lat 45.556, Long 5.7911
Saņemt norādesKontakti
Huttopia Lac d'Aiguebelette
Zvaniet vai pa faksu
Biežāk uzdotie jautājumi
Cik tālu no ezera atrodas Huttopia Lac d'Aiguebelette?
Huttopia Lac d'Aiguebelette atrodas tieši pie ezera. Uzzini vairāk par atrašanās vietu
Vai kempingā Huttopia Lac d'Aiguebelette ir atļauti suņi?
Suņi ir atļauti gan augstajā, gan zemajā sezonā. Suņi ir atļauti arī īrējamās naktsmītnēs. Viesi novērtē Huttopia Lac d'Aiguebelette kā „piemērotu viesiem ar suņiem“ ar 5 no 5. Lasi atsauksmes detalizēti tagad
Kad Huttopia Lac d'Aiguebelette ir atvērts?
Huttopia Lac d'Aiguebelette ir atvērts no 3. aprīlis līdz 2. novembris. Pārbaudi pieejamību tūlīt
Vai Huttopia Lac d'Aiguebelette ir ģimenei draudzīgs?
Viesi novērtē Huttopia Lac d'Aiguebelette kā īpaši piemērotu ģimenēm ar bērniem līdz 6 un 12 gadiem. Brīvā laika aktivitātēm kempings Huttopia Lac d'Aiguebelette piedāvā daudzas iespējas, piemēram, Spēļu laukums, Āra baseins, Bērnu izklaides programma un daudz ko citu. Sliktu laikapstākļu gadījumā tu vari izmantot iekštelpu rotaļu iespējas.
Skatīt visas brīvā laika pavadīšanas iespējas
Skatīt visas brīvā laika pavadīšanas iespējas
Kā viesi un citi kempingotāji novērtē Huttopia Lac d'Aiguebelette?
Kempingotāji novērtē Huttopia Lac d'Aiguebelette ar 3 no 5.
Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Vispārējā tīrība, Draudzīgums, Labierīcību tīrība
Pēc viesu domām, Huttopia Lac d'Aiguebelette ir īpaši piemērots: Viesi ar teltīm un Pāri
Pēc viesu domām, Huttopia Lac d'Aiguebelette ir ideāli piemērots: Riteņbraukšana un kalnu riteņbraukšana
Lasi visas kempingotāju atsauksmes
Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Vispārējā tīrība, Draudzīgums, Labierīcību tīrība
Pēc viesu domām, Huttopia Lac d'Aiguebelette ir īpaši piemērots: Viesi ar teltīm un Pāri
Pēc viesu domām, Huttopia Lac d'Aiguebelette ir ideāli piemērots: Riteņbraukšana un kalnu riteņbraukšana
Lasi visas kempingotāju atsauksmes
Vai Huttopia Lac d'Aiguebelette tuvumā ir iepirkšanās iespējas?
Pārtikas veikals atrodas tieši kempinga teritorijā. Turklāt Huttopia Lac d'Aiguebelette piedāvā maizes piegādi tieši kempingā. Tuvākā pilsēta atrodas 2 km attālumā, tuvākā lielpilsēta atrodas 2 km attālumā. Uzzini vairāk par atrašanās vietu
Cik tālu no Huttopia Lac d'Aiguebelette atrodas tuvākā pilsēta?
Tuvākā pilsēta atrodas 2 km attālumā, tuvākā lielpilsēta atrodas 2 km attālumā. Tieši kempinga teritorijā ir autobusa vai vilciena pietura. Uzzini vairāk par atrašanās vietu
Kādas ēdināšanas iespējas piedāvā Huttopia Lac d'Aiguebelette?
Par ēdienu ir parūpēts, jo 0.2 km attālumā atrodas restorāns. Turklāt uzkodu bārs ir pieejams tieši kempingā.
Izmantojot maizes piegādi tieši kempingā, tu vari sākt dienu pilnīgi relaksēti.
Pašapkalpošanās vajadzībām pārtikas veikals atrodas tieši kempingā.
Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 3 no 5. Un tie, kuri vēlas aizņemties galdu vai solus, var to izdarīt uz vietas.
Skatīt visas iespējas detalizēti
Izmantojot maizes piegādi tieši kempingā, tu vari sākt dienu pilnīgi relaksēti.
Pašapkalpošanās vajadzībām pārtikas veikals atrodas tieši kempingā.
Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 3 no 5. Un tie, kuri vēlas aizņemties galdu vai solus, var to izdarīt uz vietas.
Skatīt visas iespējas detalizēti
Vai kempingā Huttopia Lac d'Aiguebelette ir pieejams Wi-Fi vai internets?
Kempings Huttopia Lac d'Aiguebelette piedāvā Wi-Fi. Tas ir bez maksas. Turklāt interneta terminālis ir pieejams uz vietas.
Vai Huttopia Lac d'Aiguebelette ir piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem?
Lielākā daļa celiņu kempingā Huttopia Lac d'Aiguebelette ir bruģēti. Ratiņkrēslu lietotājiem nav pieejamas rampas. Sanitārie mezgli ir piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Nekas netraucē peldēšanās priekiem, jo piekļuve ūdenim ir piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Skatīt visas kempinga iespējas
Cik daudz vietu ir Huttopia Lac d'Aiguebelette?
Huttopia Lac d'Aiguebelette ir 182 vietas tūristiem un 0 vietas pastāvīgajiem kempingotājiem.
Skatīt visu kempinga informāciju tagad
Skatīt visu kempinga informāciju tagad
Cik liels ir Huttopia Lac d'Aiguebelette?
Huttopia Lac d'Aiguebelette platība ir 5 hektāri. Zemes segums ir: Zāle
Skatīt visu kempinga informāciju tagad
Skatīt visu kempinga informāciju tagad
Cik maksā uzturēšanās Huttopia Lac d'Aiguebelette?
Nakšņošana Huttopia Lac d'Aiguebelette maksā 22,70 € - 42,80 €, taču cenas mainās atkarībā no izvēlētā perioda, viesu skaita utt. Vietnē camping.info tu vari ievadīt sava ceļojuma datumus, lai redzētu aktuālās cenas un pieejamību.
Ievadi sava ceļojuma datumus tagad un apskati aktuālās cenas
Ievadi sava ceļojuma datumus tagad un apskati aktuālās cenas
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
