Fossen Camping Fagernes image 1

Fossen Camping Fagernes


Fanclub logo

Manas FANCLUB priekšrocības uz vietas

Vienkārši uzrādi savu FANCLUB apliecību un baudi šīs priekšrocības!

  • Fallback
    5% atlaide
    par laukuma maksu no 1.05.2026 uz 6.06.2026 un no 1.09.2026 uz . 31.10.2026
  • Fallback
    Vēlā izrakstīšanās
    līdz plkst. 14:00 (ja ir pieejams)
  • Fallback
    Brīva kempinga vietas izvēle
    (Ja ir pieejams)

Vērtējumi

Vērtējumi detalizēti

  • Miers
    3.7

  • Pārtika / Veikali
    3.0

  • Vispārējā tīrība
    4.0

  • Labierīcību tīrība
    4.3

  • Nomas mītnes stāvoklis
    3.0

  • Draudzīgums
    4.0

  • Infrastruktūra
    4.0

  • Brīvā laika aktivitātes
    3.5

  • Atrašanās vieta
    4.0

  • Izdevīgums pret ieguldījumu
    4.0

  • Labierīcības
    3.0

Viesu ieteiktās aktivitātes

FishingMakšķerēšana (2 Viesi)
RelaxingRelaksējoši (2 Viesi)
SwimmingPeldēšana (2 Viesi)

Cycling
Riteņbraukšana
(1 Viesis)
Hiking
Pārgājieni
(1 Viesis)
Wellness
Spa
(1 Viesis)

Viesi novērtējuši kā “Piemērots”

5.0
Viesi ar suņiem
4.3
Pāri
4.3
Pensionāri
4.0
Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadu vecumam
3.7
Viesi ar teltīm
3.5
Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam
3.0
Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadu vecumam
2.0
Jauniešu grupas

Apraksts

Profils

Welcome to our little green oasis by the river. Our focus is that everyone gets a break from hustle and bustle, and recharge. You can be in the middle of it all, or go for a walk in our forest. …Lay by the river and let the sound from the waterfall surround you. We cherish the simple life, and comfort. There are also a fenced-in yard to let dogs off lead and play.
  • Kempinga kategorija:
  • Vietnes lielums: 15 ha (Zemes apstākļi: Zāle)
  • Kopējais laukumu skaits: 35
  • Tūristu laukumu skaits: 30
  • Kemperu laukumi vārtu priekšā: 0
  • Pieturvietas vārtu priekšā arī treileriem: Nav pieejams
Ierosināt izmaiņas

Atsauces cena

Sezona 35,00 €*
Nesezona 35,00 €*
*Divi pieaugušie, karavāna, automašīna, elektrība un vietējie nodokļi par vienu nakti

Darba laiks

01. maijs - 30. septembris

Īpašības

Labierīcības

  • Atpūtas telpa
  • Atsevišķas veļas kabīnes(6)
  • Centrālais ugunskura laukums
  • Galdi un soli
  • Gāzes tvertņu maiņa(6,5 km)
  • Interneta terminālis
  • Ogļu grills ir atļauts
  • Pieejama malka
  • Veļas mazgājamās mašīnas
  • Veļas žāvētāji
  • Wi-Fi
  • Motorizēto mēju apkopes punkts
  • Skapīši
  • Vannas noma
  • Žūšanas telpa

Autostāvvietā

  • Atsevišķa telpa jauniešu grupām
  • AUto atļauts novietot uz laukuma
  • Elektriskās aizkabes
  • Ēna uz laukumiem(Maz ēnas)
  • Gāzes pievienošana laukumā
  • Laukumi bez auto
  • Televizora piekāršana laukumā
  • Uz laukuma atļauts veidot ugunskuru
  • Ķīmisko atkritumu izmešanas vieta laukumā
  • Ūdens pieslēgšana uz laukuma

Mājdzīvnieki

  • Suņi atļauti nesezonā
  • Suņi atļauti sezonas laikā
  • Suņi atļauti īres naktsmītnē
  • Suņu parks
  • Suņu peldvieta
  • Suņu dušas

Ģimene un bērni

  • Bērnu apkopšanas telpa
  • Bērnu izklaides programma
  • Iekštelpu aktivitāšu iespējas
  • Mājdzīvnieku zoodārzs
  • Spēļu laukums

Peldēšana un labsajūta

  • Savvaļas peldēšana(Upe)
  • smilšaina pludmale(6,5 km)
  • Iekštelpu baseins
  • Karstie avoti
  • Nūdistu pludmale
  • Pirts
  • Āra baseins
  • Ūdens slidkalniņš

Atpūtas iespējas

  • Distanču slēpošana(km)
  • Golfs(15 km)
  • Izjādes ar zirgiem(20 km)
  • Makšķerēšana
  • Volejbols
  • Burāšana
  • Galda teniss
  • Kitesērfings
  • Laivu-noma
  • Minigolfs
  • Niršanas vieta
  • Slēpotāju pacēlājs
  • Stāpeļi
  • Sērfošana
  • Teniss
  • Velosipēdu noma
  • Vindsērfings

Biļešu cenas un ēdināšana

  • Pārtikas veikals(15.06.-15.08.)
  • Restorāns(km)
  • Uz vietas pārdotā maize(Tikai sezonas laikā)
  • Uzkodu bārs
  • Ēdiena gatavošanas telpas

Pieejamība

  • Ratiņkrēslu uzbrauktuve
  • Vispārēji pieejamas labierīcības
  • Lielākā daļa taciņu ir bruģētas

Nomas naktsmītnes

  • Kajītes
  • Brīvdienu mītnes
  • Nomas teltis
  • Nomas treileri
  • Vasarnīca

Atvaļinājuma veids

  • Pastāvīgs kempings
  • Kempings ziemā
  • Mini karavānas vieta
  • Nūdisms

Atrašanās vieta

map
3.5

Norādes

Located by fv 51, 6,5 km from Fagernes, 30 km from Beitostølen.
  • Ezers: 1 km
  • Upe: Uz vietas
  • Kalnos:
  • Augstums (virs jūras līmeņa): 394 m
  • Nākamā pilsēta: 6,5 km
  • Nākamā pilsēta / ciems: 6,5 km
  • Dzelzceļa stacija vai autoosta: 1 km

Adrese

Bygdinvegen 657
2900 Fagernes
Norvēģija
GPS koordinātas
Lat 61.04, Long 9.17138
Saņemt norādes
Ierosināt izmaiņas

Kontakti

Fossen Camping Fagernes

call or fax
Zvaniet vai pa faksu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas „camping.info FANCLUB“ priekšrocības piedāvā Fossen Camping Fagernes?

Kā camping.info FANCLUB biedrs jūs saņemsiet šīs ekskluzīvās FANCLUB priekšrocības Fossen Camping Fagernes:
  • 5% atlaide - par laukuma maksu no 1.05.2026 uz 6.06.2026 un no 1.09.2026 uz . 31.10.2026
  • Vēlā izrakstīšanās - līdz plkst. 14:00 (ja ir pieejams)
  • Brīva kempinga vietas izvēle - (Ja ir pieejams)
Tā tas darbojas: Ierodoties kempingā, vienkārši uzrādi savu FANCLUB biedra karti lietotnē „camping.info“ un izmanto šīs priekšrocības.

Vēl neesi FANCLUB biedrs?
Saņem ekskluzīvas atlaides un priekšrocības Fossen Camping Fagernes un vairāk nekā 1000 citās kempingu vietās un autostāvvietās visā Eiropā!

Kļūsti par biedru jau tagad un izmanto priekšrocības
Uzziniet vairāk par camping.info FANCLUB

Cik tālu no upes atrodas Fossen Camping Fagernes?

Fossen Camping Fagernes atrodas tieši pie upes. Uzzini vairāk par atrašanās vietu

Vai kempingā Fossen Camping Fagernes ir atļauti suņi?

Suņi ir atļauti gan augstajā, gan zemajā sezonā. Suņi ir atļauti arī īrējamās naktsmītnēs. Viesi novērtē Fossen Camping Fagernes kā „piemērotu viesiem ar suņiem“ ar 5 no 5. Lasi atsauksmes detalizēti tagad

Kad Fossen Camping Fagernes ir atvērts?

Fossen Camping Fagernes ir atvērts no 1. maijs līdz 30. septembris. Pārbaudi pieejamību tūlīt

Vai Fossen Camping Fagernes ir ģimenei draudzīgs?

Viesi novērtē Fossen Camping Fagernes kā īpaši piemērotu ģimenēm ar bērniem līdz 18 gadiem. Brīvā laika aktivitātēm kempings Fossen Camping Fagernes piedāvā daudzas iespējas, piemēram, Izjādes ar zirgiem un daudz ko citu.

Skatīt visas brīvā laika pavadīšanas iespējas

Kā viesi un citi kempingotāji novērtē Fossen Camping Fagernes?

Kempingotāji novērtē Fossen Camping Fagernes ar 3.5 no 5.

Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Labierīcību tīrība, Vispārējā tīrība, Draudzīgums

Pēc viesu domām, Fossen Camping Fagernes ir īpaši piemērots: Viesi ar suņiem un Pāri

Pēc viesu domām, Fossen Camping Fagernes ir ideāli piemērots: Makšķerēšana un Relaksējoši

Lasi visas kempingotāju atsauksmes

Vai Fossen Camping Fagernes tuvumā ir iepirkšanās iespējas?

Pārtikas veikals atrodas tieši kempinga teritorijā. Tas ir atvērts no 15. jūnijs līdz 15. augusts. Turklāt augstajā sezonā Fossen Camping Fagernes piedāvā maizes piegādi tieši kempingā. Tuvākā pilsēta atrodas 6.5 km attālumā, tuvākā lielpilsēta atrodas 6.5 km attālumā. Uzzini vairāk par atrašanās vietu

Cik tālu no Fossen Camping Fagernes atrodas tuvākā pilsēta?

Tuvākā pilsēta atrodas 6.5 km attālumā, tuvākā lielpilsēta atrodas 6.5 km attālumā. Autobusa vai vilciena pieturu tu vari sasniegt 1 km attālumā. Uzzini vairāk par atrašanās vietu

Kādas ēdināšanas iespējas piedāvā Fossen Camping Fagernes?

Par ēdienu ir parūpēts, jo 6 km attālumā atrodas restorāns. Turklāt uzkodu bārs ir pieejams tieši kempingā.

Izmantojot maizes piegādi tieši kempingā (tikai augstajā sezonā), tu vari sākt dienu pilnīgi relaksēti.

Pašapkalpošanās vajadzībām pārtikas veikals atrodas tieši kempingā (atvērts no 15. jūnijs līdz 15. augusts) kā arī gatavošanas iespējas teritorijā. Īsti grila fani var pat iekurināt ogļu grilu.

Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 3 no 5.

Starp citu, gāzes balonus var nomainīt 6.5 km attālumā. Un tie, kuri vēlas aizņemties galdu vai solus, var to izdarīt uz vietas.

Skatīt visas iespējas detalizēti

Vai kempingā Fossen Camping Fagernes ir pieejams Wi-Fi vai internets?

Kempings Fossen Camping Fagernes piedāvā Wi-Fi. Tas ir bez maksas. Turklāt interneta terminālis ir pieejams uz vietas.

Vai Fossen Camping Fagernes ir piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem?

Lielākā daļa celiņu kempingā Fossen Camping Fagernes nav bruģēti. Ratiņkrēslu lietotājiem ir pieejamas rampas. Sanitārie mezgli ir piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Skatīt visas kempinga iespējas

Cik daudz vietu ir Fossen Camping Fagernes?

Fossen Camping Fagernes ir 30 vietas tūristiem un 5 vietas pastāvīgajiem kempingotājiem.

Skatīt visu kempinga informāciju tagad

Cik liels ir Fossen Camping Fagernes?

Fossen Camping Fagernes platība ir 15 hektāri. Zemes segums ir: Zāle

Skatīt visu kempinga informāciju tagad

Cik maksā uzturēšanās Fossen Camping Fagernes?

Nakšņošana Fossen Camping Fagernes maksā no 35,00 €, taču cenas mainās atkarībā no izvēlētā perioda, viesu skaita utt. Vietnē camping.info tu vari ievadīt sava ceļojuma datumus, lai redzētu aktuālās cenas un pieejamību.

Ievadi sava ceļojuma datumus tagad un apskati aktuālās cenas