Casale il Sogno image 1

Casale il Sogno


Vērtējumi

Apraksts

Īpašības

Kempings vēl nav norādījis nevienu īpašumu.

Atrašanās vieta

map

Adrese

Loc. Casalecchi 25
06026 Pietralunga
Itālija
GPS koordinātas
Lat 43.43804, Long 12.43219
Saņemt norādes
Ierosināt izmaiņas

Kontakti

Casale il Sogno

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai kempingā Casale il Sogno ir atļauti suņi?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par to, vai kempingā ir atļauti suņi, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Marke, kuros ir atļauti suņi

Kad Casale il Sogno ir atvērts?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par savu darba laiku, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Marke ar brīvām vietām

Vai Casale il Sogno ir ģimenei draudzīgs?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par brīvā laika pavadīšanas iespējām bērniem, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus ģimenei draudzīgus kempingus reģionā Marke

Kā viesi un citi kempingotāji novērtē Casale il Sogno?

Vai Casale il Sogno tuvumā ir iepirkšanās iespējas?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par iepirkšanās iespējām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Marke ar iepirkšanās iespējām

Cik tālu no Casale il Sogno atrodas tuvākā pilsēta?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par attālumiem, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Marke

Kādas ēdināšanas iespējas piedāvā Casale il Sogno?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par ēdināšanas iespējām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus ar restorānu reģionā Marke

Vai kempingā Casale il Sogno ir pieejams Wi-Fi vai internets?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par Wi-Fi, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Marke, kas piedāvā Wi-Fi

Vai Casale il Sogno ir piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par pieejamību, taču tu vari jautāt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Marke

Cik daudz vietu ir Casale il Sogno?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par tūristu vietām. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Marke

Cik liels ir Casale il Sogno?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par tā platību, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Marke

Cik maksā uzturēšanās Casale il Sogno?

Diemžēl kempings Casale il Sogno vēl nav sniedzis informāciju par cenām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Marke