Camping Trasimeno image 1

Camping Trasimeno


  • Darba laiks: 16.04 - 18.10 - pašlaik darbojas
  • AdreseVia Tancredo Marchini, snc06065 Passignano Sul Trasimeno PG, Itālija - Parādīt kartē
  • NovadsTrasimeno ezers

Vērtējumi

Vērtējumi detalizēti

  • Miers
    4.5

  • Pārtika / Veikali
    3.5

  • Vispārējā tīrība
    4.8

  • Labierīcību tīrība
    4.8

  • Nomas mītnes stāvoklis
    5.0

  • Draudzīgums
    4.8

  • Infrastruktūra
    4.7

  • Brīvā laika aktivitātes
    3.9

  • Atrašanās vieta
    4.7

  • Izdevīgums pret ieguldījumu
    4.6

  • Labierīcības
    4.8

Viesu ieteiktās aktivitātes

CyclingRiteņbraukšana (9 Viesi)
SightseeingIevērojamu vietu apskate (7 Viesi)
SwimmingPeldēšana (6 Viesi)

Hiking
Pārgājieni
(5 Viesi)
Relaxing
Relaksējoši
(5 Viesi)
Culture
Kultūra
(3 Viesi)
Motorcycle
Motocikls
(3 Viesi)
Mountainbiking
kalnu riteņbraukšana
(2 Viesi)
Strolling
Nesteidzīgas pastaigas
(2 Viesi)
Surfing
Sērfošana
(2 Viesi)
CrossCountry
Distanču slēpošana
(1 Viesis)

Viesi novērtējuši kā “Piemērots”

4.5
Pāri
4.5
Pensionāri
4.4
Viesi ar teltīm
4.1
Viesi ar suņiem
4.0
Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadu vecumam
3.9
Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam
3.4
Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadu vecumam
1.8
Jauniešu grupas

Apraksts

Profils

The camping Trasimeno campsite opened in 2017 and is passionately and professionally managed by the experienced Posta family. This new complex offers its guests a relaxing holiday with high quality services set in goregeous lush surroundings. Our guest will find …75 spacious shady pitches for tent, trailers and camper vans (from 70 to 160 square meters). All pitches are provided with water, electricity and waste water system. The campsite shower have free hot water and there are also disable and baby changing areas. From the season 2018 we also expanded our offer with 4 Safari Trend Lodges and 7 Mobile homes (2 also available for disable people). There are 2 swimming pools (including a children's pool with slides) equipped with plenty of sunbeds and umbrellas and next to the main pool there is also a cool water Jacuzzi. The Campsite also offers the following services: restaurant/pizzeria, coffee bar, shop, fridge rental, bbq area, playground, table tennis, free bikes. Laundry and Dryer are for fee. For our more active guests there is a tennis court and five-a-side soccer pitch and the campsite itself is situated on a cycle path that goes around the lake. Camping Trasimeno is ideally located to visit the local villages close to the lake such as Castiglione del Lago, Città della Pieve, Panicale and Paciano. We also strongly recommend you take adavantage of our location by visiting more well-known towns such as Perugia, Assisi, Siena, Gubbio, Montepulciano and Cortona. Rome and Florence are also easily reached by train or car. Pets are also welcome.
  • Kempinga kategorija:
  • Vietnes lielums: 2,5 ha (Zemes apstākļi: Zāle)
  • Kopējais laukumu skaits: 75
  • Tūristu laukumu skaits: 75 (No kuriem pakas: 75)
  • Kemperu laukumi vārtu priekšā: 0
  • Pieturvietas vārtu priekšā arī treileriem: Nav pieejams
Ierosināt izmaiņas

Atsauces cena

Sezona 51,00 €*
Nesezona 37,00 €*
*Divi pieaugušie, karavāna, automašīna, elektrība un vietējie nodokļi par vienu nakti

Darba laiks

16. aprīlis - 18. oktobris

Īpašības

Labierīcības

  • Atsevišķas veļas kabīnes(4)
  • Centrālais ugunskura laukums
  • Galdi un soli
  • Gāzes tvertņu maiņa(1,5 km)
  • Interneta terminālis
  • Motorizēto mēju apkopes punkts
  • Ogļu grills ir atļauts
  • Vannas noma(5)
  • Veļas mazgājamās mašīnas
  • Veļas žāvētāji
  • Wi-Fi(Apmaksāts)
  • Žūšanas telpa
  • Atpūtas telpa
  • Pieejama malka
  • Skapīši

Autostāvvietā

  • AUto atļauts novietot uz laukuma
  • Elektriskās aizkabes
  • Laukumi bez auto
  • Uz laukuma atļauts veidot ugunskuru
  • Ēna uz laukumiem(Pa pusei ēnots)
  • Ķīmisko atkritumu izmešanas vieta laukumā
  • Ūdens pieslēgšana uz laukuma
  • Atsevišķa telpa jauniešu grupām
  • Gāzes pievienošana laukumā
  • Televizora piekāršana laukumā

Mājdzīvnieki

  • Suņi atļauti nesezonā
  • Suņi atļauti sezonas laikā
  • Suņi atļauti īres naktsmītnē
  • Suņu dušas
  • Suņu parks
  • Suņu peldvieta

Ģimene un bērni

  • Bērnu apkopšanas telpa
  • Bērnu izklaides programma
  • Spēļu laukums
  • Iekštelpu aktivitāšu iespējas
  • Mājdzīvnieku zoodārzs

Peldēšana un labsajūta

  • Karstie avoti(km)
  • Pirts(km)
  • Savvaļas peldēšana(Ezers)
  • smilšaina pludmale
  • Āra baseins
  • Ūdens slidkalniņš
  • Iekštelpu baseins
  • Nūdistu pludmale

Atpūtas iespējas

  • Burāšana(km)
  • Galda teniss
  • Golfs(20 km)
  • Izjādes ar zirgiem(15 km)
  • Kitesērfings(km)
  • Laivu-noma(km)
  • Makšķerēšana
  • Teniss
  • Velosipēdu noma
  • Vindsērfings(km)
  • Distanču slēpošana
  • Minigolfs
  • Niršanas vieta
  • Slēpotāju pacēlājs
  • Volejbols

Biļešu cenas un ēdināšana

  • Pārtikas veikals
  • Restorāns(01.05.-01.10.)
  • Uz vietas pārdotā maize
  • Uzkodu bārs
  • Ēdiena gatavošanas telpas

Pieejamība

  • Brīva pieeja ūdenim
  • Lielākā daļa taciņu ir bruģētas
  • Ratiņkrēslu uzbrauktuve
  • Vispārēji pieejamas labierīcības

Nomas naktsmītnes

  • Brīvdienu mītnes
  • Nomas teltis
  • Vasarnīca
  • Nomas treileri

Atvaļinājuma veids

  • Kempings ziemā
  • Mini karavānas vieta
  • Nūdisms
  • Pastāvīgs kempings

Atrašanās vieta

map
4.7

Norādes

From the Bettolle-Perugia highway, exit at Passignano Est, turn left, after about 500 meters to the right.
  • Ezers: Uz vietas
  • Augstums (virs jūras līmeņa): 220 m
  • Nākamā pilsēta: 25 km
  • Nākamā pilsēta / ciems: 2,5 km
  • Dzelzceļa stacija vai autoosta: 3 km
  • Automaģistrāles izeja: 1 km

Adrese

Via Tancredo Marchini, snc
06065 Passignano Sul Trasimeno PG
Itālija
GPS koordinātas
Lat 43.18186, Long 12.16524
Saņemt norādes
Ierosināt izmaiņas

Kontakti

Camping Trasimeno

CIN: IT054038B101018823
call or fax
Zvaniet vai pa faksu

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik tālu no pludmales atrodas Camping Trasimeno?

Camping Trasimeno atrodas tieši pie pludmales. Uzzini vairāk par atrašanās vietu

Vai kempingā Camping Trasimeno ir atļauti suņi?

Suņi ir atļauti gan augstajā, gan zemajā sezonā. Suņi ir atļauti arī īrējamās naktsmītnēs. Viesi novērtē Camping Trasimeno kā „piemērotu viesiem ar suņiem“ ar 4.1 no 5. Lasi atsauksmes detalizēti tagad

Kad Camping Trasimeno ir atvērts?

Camping Trasimeno ir atvērts no 16. aprīlis līdz 18. oktobris. Pārbaudi pieejamību tūlīt

Vai Camping Trasimeno ir ģimenei draudzīgs?

Viesi novērtē Camping Trasimeno kā īpaši piemērotu ģimenēm ar bērniem līdz 6 gadiem. Brīvā laika aktivitātēm kempings Camping Trasimeno piedāvā daudzas iespējas, piemēram, Spēļu laukums, Izjādes ar zirgiem, Āra baseins, Ūdens slidkalniņš, Bērnu izklaides programma un daudz ko citu.

Skatīt visas brīvā laika pavadīšanas iespējas

Kā viesi un citi kempingotāji novērtē Camping Trasimeno?

Kempingotāji novērtē Camping Trasimeno ar 4.7 no 5. Tas padara Camping Trasimeno par vienu no visaugstāk novērtētajiem kempingiem reģionā Umbrija.

Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Nomas mītnes stāvoklis, Vispārējā tīrība, Labierīcību tīrība

Pēc viesu domām, Camping Trasimeno ir īpaši piemērots: Pāri un Pensionāri

Pēc viesu domām, Camping Trasimeno ir ideāli piemērots: Riteņbraukšana un Ievērojamu vietu apskate

Lasi visas kempingotāju atsauksmes

Vai Camping Trasimeno tuvumā ir iepirkšanās iespējas?

Pārtikas veikals atrodas tieši kempinga teritorijā. Turklāt Camping Trasimeno piedāvā maizes piegādi tieši kempingā. Tuvākā pilsēta atrodas 2.5 km attālumā, tuvākā lielpilsēta atrodas 25 km attālumā. Uzzini vairāk par atrašanās vietu

Cik tālu no Camping Trasimeno atrodas tuvākā pilsēta?

Tuvākā pilsēta atrodas 2.5 km attālumā, tuvākā lielpilsēta atrodas 25 km attālumā. Autobusa vai vilciena pieturu tu vari sasniegt 3 km attālumā. Tuvākā šosejas nobrauktuve atrodas 1 km attālumā. Uzzini vairāk par atrašanās vietu

Kādas ēdināšanas iespējas piedāvā Camping Trasimeno?

Par ēdienu ir parūpēts, jo tieši kempingā atrodas restorāns. Tas ir atvērts no 1. maijs līdz 1. oktobris. Turklāt uzkodu bārs ir pieejams tieši kempingā.

Izmantojot maizes piegādi tieši kempingā, tu vari sākt dienu pilnīgi relaksēti.

Pašapkalpošanās vajadzībām pārtikas veikals atrodas tieši kempingā. Īsti grila fani var pat iekurināt ogļu grilu.

Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 3.5 no 5.

Starp citu, gāzes balonus var nomainīt 1.5 km attālumā. Un tie, kuri vēlas aizņemties galdu vai solus, var to izdarīt uz vietas.

Skatīt visas iespējas detalizēti

Vai kempingā Camping Trasimeno ir pieejams Wi-Fi vai internets?

Kempings Camping Trasimeno piedāvā Wi-Fi. Tas ir par maksu. Turklāt interneta terminālis ir pieejams uz vietas.

Vai Camping Trasimeno ir piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem?

Lielākā daļa celiņu kempingā Camping Trasimeno ir bruģēti. Ratiņkrēslu lietotājiem ir pieejamas rampas. Sanitārie mezgli ir piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Nekas netraucē peldēšanās priekiem, jo piekļuve ūdenim ir piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Skatīt visas kempinga iespējas

Cik daudz vietu ir Camping Trasimeno?

Camping Trasimeno ir 75 vietas tūristiem un 0 vietas pastāvīgajiem kempingotājiem.

Skatīt visu kempinga informāciju tagad

Cik liels ir Camping Trasimeno?

Camping Trasimeno platība ir 2,5 hektāri. Zemes segums ir: Zāle

Skatīt visu kempinga informāciju tagad

Cik maksā uzturēšanās Camping Trasimeno?

Nakšņošana Camping Trasimeno maksā 37,00 € - 51,00 €, taču cenas mainās atkarībā no izvēlētā perioda, viesu skaita utt. Vietnē camping.info tu vari ievadīt sava ceļojuma datumus, lai redzētu aktuālās cenas un pieejamību.

Ievadi sava ceļojuma datumus tagad un apskati aktuālās cenas