Camping Sopelana image 1

Camping Sopelana


Vērtējumi

Vērtējumi detalizēti

  • Miers
    3.0

  • Pārtika / Veikali
    2.1

  • Vispārējā tīrība
    2.3

  • Labierīcību tīrība
    2.2

  • Nomas mītnes stāvoklis
    1.0

  • Draudzīgums
    2.9

  • Infrastruktūra
    2.0

  • Brīvā laika aktivitātes
    2.6

  • Atrašanās vieta
    3.3

  • Izdevīgums pret ieguldījumu
    1.9

  • Labierīcības
    2.3

Ko raksta viesi

user image placeholder
user image placeholder
user image placeholder

Šeit ir 3 kemperu vērtējums.

Rādīt visas atsauksmes

Viesu ieteiktās aktivitātes

SightseeingIevērojamu vietu apskate (6 Viesi)
SurfingSērfošana (5 Viesi)
HikingPārgājieni (3 Viesi)

Strolling
Nesteidzīgas pastaigas
(3 Viesi)
Culture
Kultūra
(2 Viesi)
Cycling
Riteņbraukšana
(2 Viesi)
Kayak
Smaiļošana
(2 Viesi)
Sailing
Burāšana
(2 Viesi)
Paragliding
Paraplanierisms
(1 Viesis)
Relaxing
Relaksējoši
(1 Viesis)
Swimming
Peldēšana
(1 Viesis)

Viesi novērtējuši kā “Piemērots”

3.8
Viesi ar teltīm
3.2
Jauniešu grupas
2.9
Pāri
2.7
Pensionāri
2.6
Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam
2.4
Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadu vecumam
2.2
Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadu vecumam

Apraksts

Īpašības

Kempings vēl nav norādījis nevienu īpašumu.

Atrašanās vieta

map
2.3

Adrese

Junto a Playa
48600 Sopelana
Spānija
GPS koordinātas
Lat 43.38889, Long -2.98665
Saņemt norādes
Ierosināt izmaiņas

Kontakti

Camping Sopelana

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai kempingā Camping Sopelana ir atļauti suņi?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par to, vai kempingā ir atļauti suņi, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Andalūzija , kuros ir atļauti suņi

Kad Camping Sopelana ir atvērts?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par savu darba laiku, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Andalūzija ar brīvām vietām

Vai Camping Sopelana ir ģimenei draudzīgs?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par brīvā laika pavadīšanas iespējām bērniem, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Viesi novērtē Camping Sopelana kā īpaši piemērotu
  • „Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadiem“: 2.2 no 5 punktiem
  • „Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadiem“: 2.6 no 5 punktiem
  • „Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadiem“: 2.4 no 5 punktiem


Meklēt citus ģimenei draudzīgus kempingus reģionā Andalūzija

Kā viesi un citi kempingotāji novērtē Camping Sopelana?

Kempingotāji novērtē Camping Sopelana ar 2.3 no 5.

Pēc viesu domām, Camping Sopelana ir ideāli piemērots: Ievērojamu vietu apskate un Sērfošana

Lasi visas kempingotāju atsauksmes

Vai Camping Sopelana tuvumā ir iepirkšanās iespējas?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par iepirkšanās iespējām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Andalūzija ar iepirkšanās iespējām

Cik tālu no Camping Sopelana atrodas tuvākā pilsēta?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par attālumiem, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Andalūzija

Kādas ēdināšanas iespējas piedāvā Camping Sopelana?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par ēdināšanas iespējām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 2.1 no 5.

Meklēt citus kempingus ar restorānu reģionā Andalūzija

Vai kempingā Camping Sopelana ir pieejams Wi-Fi vai internets?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par Wi-Fi, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Andalūzija , kas piedāvā Wi-Fi

Vai Camping Sopelana ir piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par pieejamību, taču tu vari jautāt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Andalūzija

Cik daudz vietu ir Camping Sopelana?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par tūristu vietām. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Andalūzija

Cik liels ir Camping Sopelana?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par tā platību, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Andalūzija

Cik maksā uzturēšanās Camping Sopelana?

Diemžēl kempings Camping Sopelana vēl nav sniedzis informāciju par cenām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Andalūzija