Camping Mare Blu
- Adrese: Loc. Tancau, 08040 Lotzorai, Itālija - Parādīt kartē
- Novads: Sardīnija SouthTortolìCosta ReiMittelmeer
Vērtējumi
Vērtējumi detalizēti
- Miers3.4
- Pārtika / Veikali2.5
- Vispārējā tīrība2.7
- Labierīcību tīrība2.3
- Draudzīgums3.7
- Infrastruktūra3.2
- Brīvā laika aktivitātes3.0
- Atrašanās vieta4.4
- Izdevīgums pret ieguldījumu3.6
- Labierīcības2.6
Viesu ieteiktās aktivitātes
Makšķerēšana
(1 Viesis)Smaiļošana
(1 Viesis)Relaksējoši
(1 Viesis)Burāšana
(1 Viesis)Sērfošana
(1 Viesis)Viesi novērtējuši kā “Piemērots”
Pāri
Viesi ar teltīm
Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam
Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadu vecumam
Pensionāri
Jauniešu grupas
Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadu vecumam
Apraksts
Īpašības
Nomas naktsmītnes
- Brīvdienu mītnes
- Nomas teltis
- Nomas treileri
- Vasarnīca
Atrašanās vieta

Kontakti
Camping Mare Blu
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai kempingā Camping Mare Blu ir atļauti suņi?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par to, vai kempingā ir atļauti suņi, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija, kuros ir atļauti suņi
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija, kuros ir atļauti suņi
Kad Camping Mare Blu ir atvērts?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par savu darba laiku, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija ar brīvām vietām
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija ar brīvām vietām
Vai Camping Mare Blu ir ģimenei draudzīgs?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par brīvā laika pavadīšanas iespējām bērniem, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Viesi novērtē Camping Mare Blu kā īpaši piemērotu
Meklēt citus ģimenei draudzīgus kempingus reģionā Sardīnija
Viesi novērtē Camping Mare Blu kā īpaši piemērotu
- „Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadiem“: 3.4 no 5 punktiem
- „Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadiem“: 3.6 no 5 punktiem
- „Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadiem“: 3.5 no 5 punktiem
Meklēt citus ģimenei draudzīgus kempingus reģionā Sardīnija
Kā viesi un citi kempingotāji novērtē Camping Mare Blu?
Kempingotāji novērtē Camping Mare Blu ar 3.7 no 5.
Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Atrašanās vieta
Pēc viesu domām, Camping Mare Blu ir īpaši piemērots: Pāri
Pēc viesu domām, Camping Mare Blu ir ideāli piemērots: Peldēšana un Pārgājieni
Lasi visas kempingotāju atsauksmes
Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Atrašanās vieta
Pēc viesu domām, Camping Mare Blu ir īpaši piemērots: Pāri
Pēc viesu domām, Camping Mare Blu ir ideāli piemērots: Peldēšana un Pārgājieni
Lasi visas kempingotāju atsauksmes
Vai Camping Mare Blu tuvumā ir iepirkšanās iespējas?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par iepirkšanās iespējām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija ar iepirkšanās iespējām
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija ar iepirkšanās iespējām
Cik tālu no Camping Mare Blu atrodas tuvākā pilsēta?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par attālumiem, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija
Kādas ēdināšanas iespējas piedāvā Camping Mare Blu?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par ēdināšanas iespējām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 2.5 no 5.
Meklēt citus kempingus ar restorānu reģionā Sardīnija
Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 2.5 no 5.
Meklēt citus kempingus ar restorānu reģionā Sardīnija
Vai kempingā Camping Mare Blu ir pieejams Wi-Fi vai internets?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par Wi-Fi, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija, kas piedāvā Wi-Fi
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija, kas piedāvā Wi-Fi
Vai Camping Mare Blu ir piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par pieejamību, taču tu vari jautāt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija
Cik daudz vietu ir Camping Mare Blu?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par tūristu vietām. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija
Cik liels ir Camping Mare Blu?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par tā platību, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija
Cik maksā uzturēšanās Camping Mare Blu?
Diemžēl kempings Camping Mare Blu vēl nav sniedzis informāciju par cenām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija
Meklēt citus kempingus reģionā Sardīnija
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe


