No25,00€
Camping Kautenbach
- Darba laiks: 01.02 - 30.11 - pašlaik darbojas
- Adrese: An der Weierbaach 3, 9663 Kautenbach, Luksemburga - Parādīt kartē
- Novads: Ardēni - Parcs Naturels
Manas FANCLUB priekšrocības uz vietas
Vienkārši uzrādi savu FANCLUB apliecību un baudi šīs priekšrocības!
- 1x apsveikuma dāvana
- Bezmaksas kempinga laukuma izvēle (atkarībā no pieejamības)
Vērtējumi
Vērtējumi detalizēti
- Miers3.8
- Pārtika / Veikali3.8
- Vispārējā tīrība3.6
- Labierīcību tīrība3.4
- Draudzīgums3.8
- Infrastruktūra4.0
- Brīvā laika aktivitātes4.0
- Atrašanās vieta4.4
- Izdevīgums pret ieguldījumu3.6
- Labierīcības3.6
Viesu ieteiktās aktivitātes
Riteņbraukšana
(2 Viesi)Makšķerēšana
(2 Viesi)kalnu riteņbraukšana
(2 Viesi)Peldēšana
(2 Viesi)Motocikls
(1 Viesis)Viesi novērtējuši kā “Piemērots”
Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadu vecumam
Jauniešu grupas
Viesi ar teltīm
Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam
Pāri
Viesi ar suņiem
Pensionāri
Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadu vecumam
Apraksts
Profils
Camping Kautenbach – Nature, Adventure & Relaxation in the Luxembourg Ardennes Nestled between dense forests and located right on the scenic banks of the Clerve River, Camping Kautenbach offers an unforgettable nature experience. Whether you prefer a pitch by the …
- Kempinga kategorija:
- Vietnes lielums: 5 ha (Zemes apstākļi: Zāle)
- Kopējais laukumu skaits: 209
- Tūristu laukumu skaits: 185
- Kemperu laukumi vārtu priekšā: 0
- Pieturvietas vārtu priekšā arī treileriem: Nav pieejams
Atsauces cena
Sezona 35,80 €*
Nesezona 25,00 €*
*Divi pieaugušie, karavāna, automašīna, elektrība un vietējie nodokļi par vienu nakti
Darba laiks
01. februāris - 30. novembris
Īpašības
Labierīcības
- Atpūtas telpa
- Atsevišķas veļas kabīnes(28)
- Galdi un soli
- Gāzes tvertņu maiņa
- Motorizēto mēju apkopes punkts
- Ogļu grills ir atļauts
- Pieejama malka
- Skapīši
- Veļas mazgājamās mašīnas
- Veļas žāvētāji
- Wi-Fi
- Žūšanas telpa
- Centrālais ugunskura laukums
- Interneta terminālis
- Vannas noma
Autostāvvietā
- AUto atļauts novietot uz laukuma
- Elektriskās aizkabes
- Uz laukuma atļauts veidot ugunskuru
- Ēna uz laukumiem(Maz ēnas)
- Atsevišķa telpa jauniešu grupām
- Gāzes pievienošana laukumā
- Laukumi bez auto
- Televizora piekāršana laukumā
- Ķīmisko atkritumu izmešanas vieta laukumā
- Ūdens pieslēgšana uz laukuma
Mājdzīvnieki
- Suņi atļauti nesezonā
- Suņi atļauti sezonas laikā
- Suņu parks
- Suņu peldvieta
- Suņu dušas
Ģimene un bērni
- Bērnu apkopšanas telpa
- Spēļu laukums
- Bērnu izklaides programma
Peldēšana un labsajūta
- Iekštelpu baseins(10 km)
- Karstie avoti(10 km)
- Pirts(10 km)
- Savvaļas peldēšana(25 km, Ezers)
- smilšaina pludmale(25 km)
- Āra baseins(10 km)
- Ūdens slidkalniņš(10 km)
Atpūtas iespējas
- Burāšana(25 km)
- Galda teniss
- Golfs(25 km)
- Laivu-noma(30 km)
- Makšķerēšana
- Minigolfs(25 km)
- Niršanas vieta(20 km)
- Teniss(10 km)
- Velosipēdu noma(10 km)
- Vindsērfings(25 km)
- Volejbols
- Distanču slēpošana
- Izjādes ar zirgiem
- Slēpotāju pacēlājs
- Stāpeļi
Biļešu cenas un ēdināšana
- Pārtikas veikals(01.02.-30.11.)
- Restorāns(01.02.-30.11.)
- Uz vietas pārdotā maize(Tikai sezonas laikā)
- Uzkodu bārs(01.02.-30.11.)
- Ēdiena gatavošanas telpas
Pieejamība
- Lielākā daļa taciņu ir bruģētas
- Vispārēji pieejamas labierīcības
Nomas naktsmītnes
- Kajītes
- Nomas teltis
- Brīvdienu mītnes
- Nomas treileri
- Vasarnīca
Atvaļinājuma veids
- Pastāvīgs kempings
- Kempings ziemā
- Mini karavānas vieta
- Nūdisms
Atrašanās vieta

Norādes
Directions: From Luxembourg City, take the A7 towards Clervaux. Exit at junction 4 for Kautenbach and follow the road into the village. In Kautenbach, turn right onto Weierbaach Street. The campsite is located on the left. The route is well …
- Ezers: 15 km
- Upe: Uz vietas
- Kalnos: Jā
- Nākamā pilsēta: 10 km
- Nākamā pilsēta / ciems: 0,8 km
- Dzelzceļa stacija vai autoosta: 1,5 km
Adrese
An der Weierbaach 39663 Kautenbach
Luksemburga
GPS koordinātas
Lat 49.95563, Long 6.0296
Saņemt norādesKontakti
Camping Kautenbach
Zvaniet vai pa faksu
Biežāk uzdotie jautājumi
Kādas „camping.info FANCLUB“ priekšrocības piedāvā Camping Kautenbach?
Kā camping.info FANCLUB biedrs jūs saņemsiet šīs ekskluzīvās FANCLUB priekšrocības Camping Kautenbach:
Uzziniet vairāk par camping.info FANCLUB
- 1x apsveikuma dāvana
- Bezmaksas kempinga laukuma izvēle (atkarībā no pieejamības)
Vēl neesi FANCLUB biedrs?
Saņem ekskluzīvas atlaides un priekšrocības Camping Kautenbach un vairāk nekā 1000 citās kempingu vietās un autostāvvietās visā Eiropā!
Uzziniet vairāk par camping.info FANCLUB
Cik tālu no upes atrodas Camping Kautenbach?
Camping Kautenbach atrodas tieši pie upes. Uzzini vairāk par atrašanās vietu
Vai kempingā Camping Kautenbach ir atļauti suņi?
Suņi ir atļauti gan augstajā, gan zemajā sezonā. Viesi novērtē Camping Kautenbach kā „piemērotu viesiem ar suņiem“ ar 4.2 no 5. Lasi atsauksmes detalizēti tagad
Kad Camping Kautenbach ir atvērts?
Camping Kautenbach ir atvērts no 1. februāris līdz 30. novembris. Rādīt kempinga informāciju
Vai Camping Kautenbach ir ģimenei draudzīgs?
Viesi novērtē Camping Kautenbach kā īpaši piemērotu ģimenēm ar bērniem līdz 6, 12 un 18 gadiem. Brīvā laika aktivitātēm kempings Camping Kautenbach piedāvā daudzas iespējas, piemēram, Spēļu laukums, Āra baseins, Ūdens slidkalniņš un daudz ko citu. Sliktu laikapstākļu gadījumā tu vari izmantot iekštelpu baseinu (10 km attālumā).
Skatīt visas brīvā laika pavadīšanas iespējas
Skatīt visas brīvā laika pavadīšanas iespējas
Kā viesi un citi kempingotāji novērtē Camping Kautenbach?
Kempingotāji novērtē Camping Kautenbach ar 3.6 no 5.
Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Atrašanās vieta, Infrastruktūra, Brīvā laika aktivitātes
Pēc viesu domām, Camping Kautenbach ir īpaši piemērots: Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadu vecumam un Jauniešu grupas
Pēc viesu domām, Camping Kautenbach ir ideāli piemērots: Pārgājieni un Relaksējoši
Lasi visas kempingotāju atsauksmes
Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Atrašanās vieta, Infrastruktūra, Brīvā laika aktivitātes
Pēc viesu domām, Camping Kautenbach ir īpaši piemērots: Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadu vecumam un Jauniešu grupas
Pēc viesu domām, Camping Kautenbach ir ideāli piemērots: Pārgājieni un Relaksējoši
Lasi visas kempingotāju atsauksmes
Vai Camping Kautenbach tuvumā ir iepirkšanās iespējas?
Pārtikas veikals atrodas tieši kempinga teritorijā. Tas ir atvērts no 1. februāris līdz 30. novembris. Turklāt augstajā sezonā Camping Kautenbach piedāvā maizes piegādi tieši kempingā. Tuvākā pilsēta atrodas 0.8 km attālumā, tuvākā lielpilsēta atrodas 10 km attālumā. Uzzini vairāk par atrašanās vietu
Cik tālu no Camping Kautenbach atrodas tuvākā pilsēta?
Tuvākā pilsēta atrodas 0.8 km attālumā, tuvākā lielpilsēta atrodas 10 km attālumā. Autobusa vai vilciena pieturu tu vari sasniegt 1.5 km attālumā. Uzzini vairāk par atrašanās vietu
Kādas ēdināšanas iespējas piedāvā Camping Kautenbach?
Par ēdienu ir parūpēts, jo tieši kempingā atrodas restorāns. Tas ir atvērts no 1. februāris līdz 30. novembris. Turklāt uzkodu bārs ir pieejams tieši kempingā (atvērts no 1. februāris līdz 30. novembris).
Izmantojot maizes piegādi tieši kempingā (tikai augstajā sezonā), tu vari sākt dienu pilnīgi relaksēti.
Pašapkalpošanās vajadzībām pārtikas veikals atrodas tieši kempingā (atvērts no 1. februāris līdz 30. novembris) kā arī gatavošanas iespējas teritorijā. Īsti grila fani var pat iekurināt ogļu grilu.
Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 3.8 no 5.
Starp citu, gāzes balonus var nomainīt tieši kempingā. Un tie, kuri vēlas aizņemties galdu vai solus, var to izdarīt uz vietas.
Skatīt visas iespējas detalizēti
Izmantojot maizes piegādi tieši kempingā (tikai augstajā sezonā), tu vari sākt dienu pilnīgi relaksēti.
Pašapkalpošanās vajadzībām pārtikas veikals atrodas tieši kempingā (atvērts no 1. februāris līdz 30. novembris) kā arī gatavošanas iespējas teritorijā. Īsti grila fani var pat iekurināt ogļu grilu.
Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 3.8 no 5.
Starp citu, gāzes balonus var nomainīt tieši kempingā. Un tie, kuri vēlas aizņemties galdu vai solus, var to izdarīt uz vietas.
Skatīt visas iespējas detalizēti
Vai kempingā Camping Kautenbach ir pieejams Wi-Fi vai internets?
Kempings Camping Kautenbach piedāvā Wi-Fi. Tas ir bez maksas.
Vai Camping Kautenbach ir piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem?
Lielākā daļa celiņu kempingā Camping Kautenbach ir bruģēti. Sanitārie mezgli ir piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Skatīt visas kempinga iespējas
Cik daudz vietu ir Camping Kautenbach?
Camping Kautenbach ir 185 vietas tūristiem un 24 vietas pastāvīgajiem kempingotājiem.
Skatīt visu kempinga informāciju tagad
Skatīt visu kempinga informāciju tagad
Cik liels ir Camping Kautenbach?
Camping Kautenbach platība ir 5 hektāri. Zemes segums ir: Zāle
Skatīt visu kempinga informāciju tagad
Skatīt visu kempinga informāciju tagad
Cik maksā uzturēšanās Camping Kautenbach?
Nakšņošana Camping Kautenbach maksā 25,00 € - 35,80 €, taču cenas mainās atkarībā no izvēlētā perioda, viesu skaita utt. Vietnē camping.info tu vari nosūtīt bezsaistību pieprasījumu Camping Kautenbach, lai uzzinātu aktuālās cenas un pieejamību. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
