Europa-Park Caravaning image 1

Europa-Park Caravaning


Vērtējumi

Vērtējumi detalizēti

  • Miers
    2.5

  • Pārtika / Veikali
    3.8

  • Vispārējā tīrība
    4.1

  • Labierīcību tīrība
    3.6

  • Nomas mītnes stāvoklis
    3.4

  • Draudzīgums
    3.9

  • Infrastruktūra
    3.3

  • Brīvā laika aktivitātes
    4.4

  • Atrašanās vieta
    4.6

  • Izdevīgums pret ieguldījumu
    3.5

  • Labierīcības
    3.9

Ko raksta viesi

user image placeholder
5.0
Alexander M.
Palikšana: mai 2022
"Perfect for a visit to Europa-Park - Great place for a short vacation and to visit the Europa-Park. The arrival is super organized and you are welcomed very nicely. In addition to the entrance ticket the next day, there was also a "last hour ticket" for the day of arrival. What a great idea! On the other hand, campers no longer have half an hour earlier access as overnight guests. There was also a €1 discount for the park's own movie theater. Unfortunately, the pitches look like a parking lot. The roads are concreted and the pitches are paved with grass pavers. Makes everything very clean and tidy, but unfortunately also a bit sterile. But you usually only stay here for a short trip. WLAN was very good for a CP and free of charge. Unfortunately, there was no water connection on site. The resort area with restaurant, sanitary facilities and wash house is designed in Western style - typically Europa-Park with a lot of love! In addition to a drinks and deposit machine, there is even a pharmacy machine. I've never seen anything like it. The toilets were very clean and nice. I could imagine that it could be a bit tight during the main holiday season. But if necessary, you can also use the toilet in the adjacent resort. The village of Rust is directly adjacent to the park and is within walking distance. There you will find everything a vacationer needs. Logical with the neighbors... Conclusion: Great for a short vacation with a visit to the park. And that's exactly what we rated here!!!
user image placeholder
user image placeholder
user image placeholder

Šeit ir 3 kemperu vērtējums.

Rādīt visas atsauksmes

Viesu ieteiktās aktivitātes

CyclingRiteņbraukšana (7 Viesi)
PartyBallēties (7 Viesi)
RelaxingRelaksējoši (7 Viesi)

Sightseeing
Ievērojamu vietu apskate
(7 Viesi)
Hiking
Pārgājieni
(6 Viesi)
Strolling
Nesteidzīgas pastaigas
(6 Viesi)
Swimming
Peldēšana
(6 Viesi)
Culture
Kultūra
(3 Viesi)
Mountainbiking
kalnu riteņbraukšana
(2 Viesi)
Culinary
Ēdieni / dzērieni
(1 Viesis)
Golf
Golfs
(1 Viesis)

Viesi novērtējuši kā “Piemērots”

4.4
Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam
4.3
Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadu vecumam
4.1
Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadu vecumam
4.0
Viesi ar teltīm
4.0
Jauniešu grupas
3.9
Pāri
3.7
Viesi ar suņiem
2.8
Pensionāri

Apraksts

Profils

Those who prefer to sleep in their "own home" will find their happiness on our campsite with 200 pitches for caravans and mobile homes. Only five minutes' walk from Europa-Park, the area features modern sanitary facilities, Western kiosk with bread …service, water and electricity connections, tennis courts, children's playground and even an idyllic swimming lake.
  • Kempinga kategorija:
  • Kopējais laukumu skaits: 220
  • Tūristu laukumu skaits: 220 (No kuriem pakas: 220)
  • Kemperu laukumi vārtu priekšā: 0
  • Pieturvietas vārtu priekšā arī treileriem: Nav pieejams
Ierosināt izmaiņas

Atsauces cena

Sezona 47,00 €*
Nesezona 47,00 €*
*Divi pieaugušie, karavāna, automašīna, elektrība un vietējie nodokļi par vienu nakti

Darba laiks

22. marts - 22. decembris
26. decembris - 07. janvāris

Īpašības

Labierīcības

  • Centrālais ugunskura laukums
  • Interneta terminālis
  • Motorizēto mēju apkopes punkts
  • Ogļu grills ir atļauts
  • Pieejama malka
  • Wi-Fi
  • Atpūtas telpa
  • Galdi un soli
  • Gāzes tvertņu maiņa
  • Skapīši
  • Veļas mazgājamās mašīnas
  • Veļas žāvētāji
  • Žūšanas telpa

Autostāvvietā

  • AUto atļauts novietot uz laukuma
  • Elektriskās aizkabes
  • Ēna uz laukumiem(Nav ēnas)
  • Atsevišķa telpa jauniešu grupām
  • Gāzes pievienošana laukumā
  • Laukumi bez auto
  • Televizora piekāršana laukumā
  • Uz laukuma atļauts veidot ugunskuru
  • Ķīmisko atkritumu izmešanas vieta laukumā
  • Ūdens pieslēgšana uz laukuma

Mājdzīvnieki

  • Suņi atļauti sezonas laikā
  • Suņu dušas
  • Suņu parks
  • Suņu peldvieta

Ģimene un bērni

  • Bērnu apkopšanas telpa
  • Spēļu laukums
  • Bērnu izklaides programma
  • Iekštelpu aktivitāšu iespējas
  • Mājdzīvnieku zoodārzs

Peldēšana un labsajūta

  • Savvaļas peldēšana(Ezers)
  • Iekštelpu baseins
  • Karstie avoti
  • Nūdistu pludmale
  • Pirts
  • smilšaina pludmale
  • Āra baseins
  • Ūdens slidkalniņš

Atpūtas iespējas

  • Golfs(12 km)
  • Teniss(0,5 km)
  • Volejbols(0,5 km)
  • Burāšana
  • Distanču slēpošana
  • Galda teniss
  • Izjādes ar zirgiem
  • Laivu-noma
  • Makšķerēšana
  • Minigolfs
  • Niršanas vieta
  • Slēpotāju pacēlājs
  • Stāpeļi
  • Velosipēdu noma
  • Vindsērfings

Biļešu cenas un ēdināšana

  • Pārtikas veikals
  • Restorāns
  • Uz vietas pārdotā maize
  • Uzkodu bārs
  • Ēdiena gatavošanas telpas

Pieejamība

  • Lielākā daļa taciņu ir bruģētas
  • Ratiņkrēslu uzbrauktuve
  • Vispārēji pieejamas labierīcības
  • Brīva pieeja ūdenim

Nomas naktsmītnes

  • Brīvdienu mītnes
  • Kajītes
  • Nomas teltis
  • Nomas treileri
  • Vasarnīca

Atvaļinājuma veids

  • Kempings ziemā
  • Mini karavānas vieta
  • Nūdisms
  • Pastāvīgs kempings

Atrašanās vieta

map
3.6

Norādes

You can reach us via the mortorway A5 (exit 57b Rust). Follow the slip road 57b Rust and you will come directly to Europa-Park and the Europa-Park hotels. If you arrive from the North: Motorway A5 towards Basel If you …arrive from the South: Motorway A5 towards Frankfurt
  • Ezers: 1 km
  • Upe: 0,1 km
  • Kalnos:
  • Nākamā pilsēta / ciems: 1,5 km
  • Dzelzceļa stacija vai autoosta: 0,3 km
  • Automaģistrāles izeja: 5 km

Adrese

Rheinweg 5
77977 Rust
Vācija
GPS koordinātas
Lat 48.27162, Long 7.71729
Saņemt norādes
Ierosināt izmaiņas

Kontakti

Europa-Park Caravaning

call or fax
Zvaniet vai pa faksu

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik tālu no upes atrodas Europa-Park Caravaning?

Europa-Park Caravaning atrodas 0.1 km attālumā no upes. Uzzini vairāk par atrašanās vietu

Vai kempingā Europa-Park Caravaning ir atļauti suņi?

Suņi ir atļauti augstajā sezonā, ale ne zemajā sezonā. Viesi novērtē Europa-Park Caravaning kā „piemērotu viesiem ar suņiem“ ar 3.7 no 5. Lasi atsauksmes detalizēti tagad

Kad Europa-Park Caravaning ir atvērts?

Europa-Park Caravaning ir atvērts no 22. marts līdz 22. decembris un no 26. decembris līdz 7. janvāris. Rādīt kempinga informāciju

Vai Europa-Park Caravaning ir ģimenei draudzīgs?

Viesi novērtē Europa-Park Caravaning kā īpaši piemērotu ģimenēm ar bērniem līdz 6, 12 un 18 gadiem. Brīvā laika aktivitātēm kempings Europa-Park Caravaning piedāvā daudzas iespējas, piemēram, Spēļu laukums un daudz ko citu.

Skatīt visas brīvā laika pavadīšanas iespējas

Kā viesi un citi kempingotāji novērtē Europa-Park Caravaning?

Kempingotāji novērtē Europa-Park Caravaning ar 3.6 no 5.

Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Atrašanās vieta, Brīvā laika aktivitātes, Vispārējā tīrība

Pēc viesu domām, Europa-Park Caravaning ir īpaši piemērots: Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam un Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadu vecumam

Pēc viesu domām, Europa-Park Caravaning ir ideāli piemērots: Riteņbraukšana un Ballēties

Lasi visas kempingotāju atsauksmes

Vai Europa-Park Caravaning tuvumā ir iepirkšanās iespējas?

Pārtikas veikals atrodas tieši kempinga teritorijā. Turklāt Europa-Park Caravaning piedāvā maizes piegādi tieši kempingā. Tuvākā pilsēta atrodas 1.5 km attālumā. Uzzini vairāk par atrašanās vietu

Cik tālu no Europa-Park Caravaning atrodas tuvākā pilsēta?

Tuvākā pilsēta atrodas 1.5 km attālumā. Autobusa vai vilciena pieturu tu vari sasniegt 0.3 km attālumā. Tuvākā šosejas nobrauktuve atrodas 5 km attālumā. Uzzini vairāk par atrašanās vietu

Kādas ēdināšanas iespējas piedāvā Europa-Park Caravaning?

Par ēdienu ir parūpēts, jo tieši kempingā atrodas restorāns. Turklāt uzkodu bārs ir pieejams tieši kempingā.

Izmantojot maizes piegādi tieši kempingā, tu vari sākt dienu pilnīgi relaksēti.

Pašapkalpošanās vajadzībām pārtikas veikals atrodas tieši kempingā. Īsti grila fani var pat iekurināt ogļu grilu.

Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 3.8 no 5.

Skatīt visas iespējas detalizēti

Vai kempingā Europa-Park Caravaning ir pieejams Wi-Fi vai internets?

Kempings Europa-Park Caravaning piedāvā Wi-Fi. Tas ir bez maksas. Turklāt interneta terminālis ir pieejams uz vietas.

Vai Europa-Park Caravaning ir piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem?

Lielākā daļa celiņu kempingā Europa-Park Caravaning ir bruģēti. Ratiņkrēslu lietotājiem ir pieejamas rampas. Sanitārie mezgli ir piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Skatīt visas kempinga iespējas

Cik daudz vietu ir Europa-Park Caravaning?

Europa-Park Caravaning ir 220 vietas tūristiem un 0 vietas pastāvīgajiem kempingotājiem.

Skatīt visu kempinga informāciju tagad

Cik liels ir Europa-Park Caravaning?

Diemžēl kempings Europa-Park Caravaning vēl nav sniedzis informāciju par tā platību, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad

Meklēt citus kempingus reģionā Bādene-Virtemberga

Cik maksā uzturēšanās Europa-Park Caravaning?

Nakšņošana Europa-Park Caravaning maksā no 47,00 €, taču cenas mainās atkarībā no izvēlētā perioda, viesu skaita utt. Vietnē camping.info tu vari nosūtīt bezsaistību pieprasījumu Europa-Park Caravaning, lai uzzinātu aktuālās cenas un pieejamību. Nosūtīt pieprasījumu tagad