Camping Cal Paradís
- Darba laiks: 08.02 - 08.12 - pašlaik darbojas
- Adrese: Ctra. Bv-3002, Km. 9,220 Salo, 08269 Salo, Spānija - Parādīt kartē
Vērtējumi
Vērtējumi detalizēti
- Miers5.0
- Pārtika / Veikali3.0
- Vispārējā tīrība5.0
- Labierīcību tīrība5.0
- Draudzīgums5.0
- Infrastruktūra5.0
- Brīvā laika aktivitātes3.0
- Atrašanās vieta5.0
- Izdevīgums pret ieguldījumu5.0
- Labierīcības5.0
Viesu ieteiktās aktivitātes
Viesi novērtējuši kā “Piemērots”
Viesi ar teltīm
Pāri
Ģimenes ar bērniem līdz 6 gadu vecumam
Pensionāri
Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam
Ģimenes ar bērniem līdz 18 gadu vecumam
Jauniešu grupas
Apraksts
Darba laiks
08. februāris - 08. decembris
Īpašības
Nomas naktsmītnes
Atrašanās vieta

Adrese
Ctra. Bv-3002, Km. 9,220 Salo08269 Salo
Spānija
GPS koordinātas
Lat 41.83251, Long 1.67326
Saņemt norādesKontakti
Camping Cal Paradís
Zvaniet vai pa faksu
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai kempingā Camping Cal Paradís ir atļauti suņi?
Diemžēl kempings Camping Cal Paradís vēl nav sniedzis informāciju par to, vai kempingā ir atļauti suņi, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona, kuros ir atļauti suņi
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona, kuros ir atļauti suņi
Kad Camping Cal Paradís ir atvērts?
Camping Cal Paradís ir atvērts no 8. februāris līdz 8. decembris. Rādīt kempinga informāciju
Vai Camping Cal Paradís ir ģimenei draudzīgs?
Viesi novērtē Camping Cal Paradís kā īpaši piemērotu ģimenēm ar bērniem līdz 6, 12 un 18 gadiem.
Lasi visas kempingotāju atsauksmes
Lasi visas kempingotāju atsauksmes
Kā viesi un citi kempingotāji novērtē Camping Cal Paradís?
Kempingotāji novērtē Camping Cal Paradís ar 5 no 5. Tas padara Camping Cal Paradís par vienu no visaugstāk novērtētajiem kempingiem reģionā Barcelona.
Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Miers, Vispārējā tīrība, Labierīcību tīrība
Pēc viesu domām, Camping Cal Paradís ir īpaši piemērots: Viesi ar teltīm un Pāri
Pēc viesu domām, Camping Cal Paradís ir ideāli piemērots: Relaksējoši
Lasi visas kempingotāju atsauksmes
Viesi īpaši labi novērtē šādas īpašības: Miers, Vispārējā tīrība, Labierīcību tīrība
Pēc viesu domām, Camping Cal Paradís ir īpaši piemērots: Viesi ar teltīm un Pāri
Pēc viesu domām, Camping Cal Paradís ir ideāli piemērots: Relaksējoši
Lasi visas kempingotāju atsauksmes
Vai Camping Cal Paradís tuvumā ir iepirkšanās iespējas?
Diemžēl kempings Camping Cal Paradís vēl nav sniedzis informāciju par iepirkšanās iespējām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona ar iepirkšanās iespējām
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona ar iepirkšanās iespējām
Cik tālu no Camping Cal Paradís atrodas tuvākā pilsēta?
Diemžēl kempings Camping Cal Paradís vēl nav sniedzis informāciju par attālumiem, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona
Kādas ēdināšanas iespējas piedāvā Camping Cal Paradís?
Diemžēl kempings Camping Cal Paradís vēl nav sniedzis informāciju par ēdināšanas iespējām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 3 no 5.
Meklēt citus kempingus ar restorānu reģionā Barcelona
Kopumā viesi novērtē ēdināšanu un dzērienus uz vietas ar 3 no 5.
Meklēt citus kempingus ar restorānu reģionā Barcelona
Vai kempingā Camping Cal Paradís ir pieejams Wi-Fi vai internets?
Diemžēl kempings Camping Cal Paradís vēl nav sniedzis informāciju par Wi-Fi, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona, kas piedāvā Wi-Fi
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona, kas piedāvā Wi-Fi
Vai Camping Cal Paradís ir piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem?
Diemžēl kempings Camping Cal Paradís vēl nav sniedzis informāciju par pieejamību, taču tu vari jautāt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona
Cik daudz vietu ir Camping Cal Paradís?
Diemžēl kempings Camping Cal Paradís vēl nav sniedzis informāciju par tūristu vietām. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona
Cik liels ir Camping Cal Paradís?
Diemžēl kempings Camping Cal Paradís vēl nav sniedzis informāciju par tā platību, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona
Cik maksā uzturēšanās Camping Cal Paradís?
Diemžēl kempings Camping Cal Paradís vēl nav sniedzis informāciju par cenām, taču tu vari pieprasīt informāciju tieši no kempinga. Nosūtīt pieprasījumu tagad
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona
Meklēt citus kempingus reģionā Barcelona
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
