Naturresort Waldglück image 1

Naturresort Waldglück


  • Tööaeg: 01.01 - 31.12 - praegu töös
  • AadressPfrimmerhof 367729 Sippersfeld, Saksamaa - Näita kaardil
  • PiirkondPfalzi mets

Hinnangud

hinnangud üksikasjalikult

  • Vaikus
    4.8

  • Toit / Poed
    4.4

  • Üldine puhtus
    4.8

  • Sanitaarruumide puhtus
    4.6

  • Üürimajutuse seisukord
    5.0

  • Sõbralikkus
    5.0

  • Infrastruktuur
    4.1

  • Vabaajategevused
    4.2

  • Asukoht
    4.8

  • Hinna ja kvaliteedi suhe
    4.2

  • Sanitaarruumid
    3.7

Mida külalised kirjutavad

user image placeholder
5.0
Constanze O.
Jää: aug 2025
"Beautifully situated with a small lake on the Pfrimm - A lovely little campsite that was taken over in 2021 and has been modernized ever since. The operators and staff are all very friendly and helpful. We wanted to stay seven nights and then extended to twelve. The sanitary facilities are very clean, but the showers in the old buildings are very small. However, you can get dressed and undressed very well in front of them. However, there are also newer showers that are slightly larger and have a partition wall as splash protection. The restaurant and café have very short opening hours in the off-season. The café is located directly on the lake, which you can swim in. You can go hiking and cycling directly from the campsite. About three kilometers away is the Retzberghütte, where you can eat and drink delicious food. There is a butcher's store in the neighboring village. If you're there on a Saturday, you should pop in. Heeger farm store. It's worth it! The approximately one kilometer long and partly steep road to the CP is not as bad as many have written. It is probably very narrow, hence the departure by 12 noon and arrival from 2 pm, so that the road is clear. However, you should drive slowly and show consideration for each other. We really liked the gentle hilly landscape with its red soil. The villages are almost reminiscent of France. The campsite is tucked away at the end of the road like a little oasis. We felt very comfortable and would love to go there again.
user image placeholder
5.0
Alexander M.
Jää: mai 2025
"Dreamlike nature luxury vacation - We were the first guests to try out the private spa pitch with hot tub for a long week. We were thrilled. The first contact at booking and check-in was very friendly. Nice staff everywhere. The access to the CP is indeed adventurous. But as it is a public road, the campsite probably has little influence on it. The place seems to be gradually being renovated and renewed. The young couple who run it are trying to turn an old campsite into a modern one. You have to admit that not everything can be done at once. Therefore: Keep it up!!! Our private spa pitch was in the upper area and was therefore very quiet. The pitch was very level and well paved. The wood-fired hot tub was awesome. However, future chlorination would be advisable as the water quickly becomes cloudy. A pitch with a private sauna was being built next door. Also very nice. Despite this luxury, the campsite tries to remain a nature resort. We are curious to see whether this difficult balancing act will succeed in the future. The campsite itself is beautifully laid out and clean. The surroundings are pure nature. The sanitary facilities were always clean. Unfortunately, they are no longer completely modern, but they are absolutely adequate. For example, you have to turn the lights on and off manually and operate the showers with hot and cold controls. Complaining at a high level ;). This didn't bother us, but to be fair it should be mentioned. The point deduction for sanitary facilities was actually due to the lack of privacy in the shower. Although you shower in a cubicle, you have to get changed in front of it. There is a small shop on site with a bread roll service, a café with delicious cakes and a restaurant with very good food. And yes, the prices have gone up. Like everywhere else... For children there is a trampoline, pedal cars and two outdated playgrounds. There is also a swimming lake and a boules court. We felt very comfortable and will definitely be back... Thank you very much
user image placeholder
user image
user image

There are 3 more camper reviews.

Kuva kõik ülevaated

Külaliste soovitatud tegevused

HikingMatkamine (12 Külalised)
CyclingJalgrattasõit (9 Külalised)
RelaxingLõõgastav (9 Külalised)

Strolling
Jalutamine vabal ajal
(8 Külalised)
Culinary
Söök/jook
(7 Külalised)
Mountainbiking
Mägirattaga sõitmine
(5 Külalised)
Motorcycle
Mootorratas
(2 Külalised)
Culture
Kultuur
(1 Külaline)
Horsebackriding
Ratsutamine
(1 Külaline)
Swimming
Ujumine
(1 Külaline)
Wellness
Spaa
(1 Külaline)

Külalised hindasid kui "Sobib"

4.9
Paarid
4.8
Külalised koertega
4.7
Külalised telkidega
4.5
Pensionärid
4.3
Alla 6-aastaste lastega pered
4.0
Alla 12-aastaste lastega pered
3.6
Alla 18-aastaste lastega pered
2.7
Noorterühmad

Kirjeldus

Profiil

Freiheit inmitten der puren Natur erleben! Das Naturcamping Resort Waldglück liegt am Eingangstor des UNESCO-Biosphärenreservats Pfälzerwald zwischen malerischen Hügellandschaften, saftigen Wiesen und endlosem Wald. Der ideale Ausgangspunkt für Wanderungen, Radtouren und Sehenswürdigkeiten in der Umgebung. Nach einer Betriebsübernahme im August …2021 sind wir als junges Familienunternehmen mit Herzblut und Leidenschaft dabei, unsere Vision eines nachhaltigen Naturresorts in die Tat umzusetzen. Auf über 80.000 qm bieten wir großzügige Camping Stellplätze und außergewöhnliche Unterkünfte im oberen Pfrimmtal an. Abseits von engen Parzellen sind alle Plätze auf unserem ECO-Campingplatz mit viel Privatsphäre in die wunderschöne Naturumgebung eingebettet. Von Abenteuer-Campern, Puristen und Lagerfeuer-Liebhabern bis hin zu Weitblick-Träumern, Komfort-Genießern und Gruppen - hier findet jeder sein Glück. Übernachten kann man zudem auch in unseren voll ausgestatteten Familien-Chalets und Mini-Holzhäusern. Neben einem Brötchenservice gibt es in unserer Vinothek leckeren Kuchen, deftige Tagesgerichte und natürlich die besten Weine der Pfalz. Wir freuen uns über Euren Besuch! Herzlichst, Silke & Daniel
  • Kämpingu kategooria:
  • Saidi suurus: 8 ha
  • Väljakute koguarv: 200
  • Turistide kohtade arv: 130 (Millest pakid: 80)
  • Matkaautode platsid väravate ees: 3
  • Väravate ees peatuspaigad ka karavanidele: Saadaval
Paku muudatust

Võrdlushind

Tipphooaeg 31,00 €*
Madalhooaeg 31,00 €*
*Kaks täiskasvanut, treiler, auto, elekter ja kohalikud maksud öö kohta

Tööaeg

01. jaanuar - 31. detsember

Omadused

Rajatised

  • Gaasipudelite vahetus
  • Kuivatid
  • Küttepuud olemas
  • Lauad ja pingid
  • Pesumasinad

Parkimiskohas

  • Auto lubatud telkimisplatsil
  • Elektrilised konksud
  • Kemikaalide utiliseerimise koht platsil
  • Noorterühmadele eraldi ruumid
  • Televiisori ühendamine platsil
  • Telkimisplatsil lubatud teha lõket
  • Vee kasutamine platsil

Lemmikloomad

  • Koerad lubatud üürimajutusse
  • Koerad on lubatud kõrghooajal
  • Koerad on lubatud madalhooajal

Perekond & Lapsed

  • Beebi mähkimiseruum
  • Mänguväljak

Ujumine ja heaolu

  • Metsik ujumine

Vaba aja veetmise võimalused

  • Kalapüük
  • Lauatennis

Pilet ja toitlustus

  • Kohapeal müüakse leiba
  • Restoran

Juurdepääsetavus

  • Enamik radu on sillutatud
  • Universaalselt ligipääsetavad sanitaarsõlmed

Üürimajutus

  • Bungalod
  • Kajutid

Puhkuse tüüp

  • Alaline telkimine
  • Talvine telkimine

Asukoht

map
4.4

Juhised

A6 aus Richtung Kaiserslautern, Saarbrücken oder Mannheim: Abfahrt Enkenbach-Alsenborn: An der Ampel geradeaus nach Neuhemsbach. Weiter geradeaus nach Sippersfeld. Ungefähr 500m nach dem Ortsausgang Sippersfeld nach rechts abbiegen zum Naturresort Waldglück (ehemals Campingplatz Pfrimmtal). A63 aus Richtung Mainz: Abfahrt Göllheim/Dreisen: …Nach der Ausfahrt rechts durch die Ortschaft Dreisen
  • Järv: Kohapeal
  • Järgmine linn: 20 km
  • Järgmine linn/küla: 2 km

Aadress

Pfrimmerhof 3
67729 Sippersfeld
Saksamaa
GPS-koordinaadid
Lat 49.55170887021002, Long 7.962931753456708
Saa juhiseid
Paku muudatust

Võtke ühendust

Naturresort Waldglück

call or fax
Helista või faksi

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaugel asub Naturresort Waldglück järvest?

Naturresort Waldglück asub otse järve ääres. Loe lähemalt asukoha kohta

Kas kämpingus Naturresort Waldglück on koerad lubatud?

Koerad on lubatud nii kõrghooajal kui ka madalhooajal. Koerad on lubatud ka renditavates majutusruumides. Külastajad hindavad kämpingut Naturresort Waldglück koeraga külastajatele sobivaks hindega 4.8 5-st. Loe nüüd arvustusi üksikasjalikult

Millal on Naturresort Waldglück avatud?

Naturresort Waldglück on avatud 1. jaanuar kuni 31. detsember. Näita kämpingu andmeid

Kas Naturresort Waldglück on peresõbralik?

Külastajad hindavad kämpingut Naturresort Waldglück eriti sobivaks lastega peredele alla 6 ja 12 eluaasta. Vaba aja tegevusteks pakub kämping Naturresort Waldglück palju võimalusi, nagu Mänguväljak ja palju muud.

Vaata kõiki vaba aja veetmise võimalusi

Kuidas külastajad ja teised telkijad kämpingut Naturresort Waldglück hindavad?

Telkijad hindavad kämpingut Naturresort Waldglück hindega 4.4 5-st. See teeb kämpingust Naturresort Waldglück ühe parima hinnanguga kämpingu piirkonnas Pfalzi mets.

Külastajad hindavad eriti kõrgelt järgmisi omadusi: Üürimajutuse seisukord, Sõbralikkus, Vaikus

Külastajate arvates sobib Naturresort Waldglück eriti hästi järgmiseks: Paarid ja Külalised koertega

Külastajate arvates on Naturresort Waldglück ideaalne järgmiseks: Matkamine ja Jalgrattasõit

Loe kõiki telkijate arvustusi

Kas kämpingu Naturresort Waldglück lähedal on ostuvõimalusi?

Kahjuks ei ole kämping Naturresort Waldglück veel ostuvõimaluste kohta üksikasju edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Reinimaa-Pfalz, kus on ostuvõimalused

Kui kaugel asub kämpingust Naturresort Waldglück lähim linn?

Lähim linn asub 2 km kaugusel, lähim suurlinn asub 20 km kaugusel. Loe lähemalt asukoha kohta

Milliseid söögivõimalusi Naturresort Waldglück pakub?

Toidu eest on hästi hoolitsetud, sest otse kohapeal asub restoran.

Otse kohapeal pakutava värskete küpsetiste teenusega saad päeva alustada lõõgastunult.

Üldiselt hindavad külastajad kohapealset sööki ja jooki hindega 4.4 5-st.

Muide, gaasiballoone saab vahetada otse kohapeal. Ja need, kes soovivad lauda või pinke laenutada, saavad seda tehdä otse kohapeal.

Vaata kõiki valikuid üksikasjalikult

Kas kämpingus Naturresort Waldglück on Wi-Fi või internet?

Kahjuks ei ole kämping Naturresort Waldglück veel Wi-Fi kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Reinimaa-Pfalz, mis pakuvad Wi-Fit

Kas Naturresort Waldglück on ligipääsetav?

Enamik teid kämpingus Naturresort Waldglück on kõvakattega. Sanitaarruumid on ligipääsetavad. Vaata kõiki kämpingu omadusi

Kui palju platse on kämpingus Naturresort Waldglück?

Kämpingus Naturresort Waldglück on 130 turismiplatsi ja 70 platsi püsikämpingulistele. Tõkkepuu ees on parkimiskohad matkaautodele ja haagissuvilatele.

Vaata nüüd kogu kämpingu teavet

Kui suur on Naturresort Waldglück?

Kämpingu Naturresort Waldglück suurus on 8 hektarit.

Vaata nüüd kogu kämpingu teavet

Kui palju maksab ööbimine kämpingus Naturresort Waldglück?

Ööbimine kämpingus Naturresort Waldglück maksab alates 31,00 €, kuid hinnad varieeruvad sõltuvalt valitud perioodist, külastajate arvust jne. Veebilehel camping.info saad saata kämpingule Naturresort Waldglück kohustustevaba päringu, et teada saada jooksvad hinnad ja saadavus. Saada päring kohe