Campsite Panorama image 1

Campsite Panorama


Bedømmelser

Bedømmelser i detaljer

  • Stilhed
    4.0

  • Mad / butikker
    4.0

  • Infrastruktur
    3.0

  • Fritidsaktiviteter
    1.0

  • Beliggenhed
    4.0

  • Værdi for pengene
    4.0

  • Sanitære faciliteter
    2.0

Bedømt af gæster som "Velegnet til"

5.0
Par
5.0
Familier med børn under 12 år
5.0
Familier med børn under 18 år
5.0
Ældre borgere
2.0
Familier med børn under 12 år
2.0
Ungdomsgrupper

Beskrivelse

Profil

Ingen beskrivelse endnu.

Foreslå ændring

Ejendomme

Campingpladsen har endnu ikke angivet nogen ejendomme.

Beliggenhed

map
3.0

Adresse

13 Km National Road Preveza - Igoumenitsa Preveza
48100 Monolithi Area
Grækenland
GPS-koordinater
Lat 39.03397, Long 20.71405
Få rutevejledning
Foreslå ændring

Kontakt

Campsite Panorama

Ofte stillede spørgsmål

Er hunde tilladt på campingpladsen Campsite Panorama?

Campingpladsen Campsite Panorama har desværre endnu ikke givet oplysninger om, hvorvidt hunde er tilladt på campingpladsen, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen. Send forespørgsel nu

Søg efter andre campingpladser i Epirus, som tillader hunde

Hvornår har Campsite Panorama åbent?

Campingpladsen Campsite Panorama har desværre endnu ikke givet oplysninger om sine åbningstider, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen. Send forespørgsel nu

Søg efter andre campingpladser i Epirus med ledige pladser

Er Campsite Panorama familievenlig?

Gæster vurderer Campsite Panorama som særligt velegnet til familier med børn under 12 og 18 år.

Læs alle campistanmeldelser

Hvordan vurderer gæster og andre campister Campsite Panorama?

Campister vurderer Campsite Panorama til 3 ud af 5.

Gæster vurderer følgende faciliteter særligt godt: Stilhed, Mad / butikker, Beliggenhed

Ifølge gæsterne er Campsite Panorama særligt velegnet til: Par og Familier med børn under 12 år

Læs alle campistanmeldelser

Er der indkøbsmuligheder i nærheden af Campsite Panorama?

Desværre har campingpladsen Campsite Panorama endnu ikke oplyst detaljer om indkøbsmuligheder, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen. Send forespørgsel nu

Søg efter andre campingpladser i Epirus med indkøbsmuligheder

Hvor langt er der til den nærmeste by fra Campsite Panorama?

Campingpladsen Campsite Panorama har desværre endnu ikke oplyst afstande, men du kan også efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen. Send forespørgsel nu

Søg efter andre campingpladser i Epirus

Hvilke spisemuligheder tilbyder Campsite Panorama?

Campingpladsen Campsite Panorama har desværre endnu ikke givet oplysninger om spisemuligheder, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen. Send forespørgsel nu

Generelt vurderer gæsterne mad og drikke på pladsen til 4 ud af 5.

Søg efter andre campingpladser med restaurant i Epirus

Er der wi-fi eller internet på campingpladsen Campsite Panorama?

Campingpladsen Campsite Panorama har desværre endnu ikke givet oplysninger om wi-fi, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen. Send forespørgsel nu

Søg efter andre campingpladser i Epirus, som tilbyder wi-fi

Er Campsite Panorama handicapvenlig?

Campingpladsen Campsite Panorama har desværre endnu ikke givet oplysninger om handicapvenlighed, men du kan også spørge efter oplysningerne direkte hos campingpladsen. Send forespørgsel nu

Søg efter andre campingpladser i Epirus

Hvor mange standpladser har Campsite Panorama?

Campingpladsen Campsite Panorama har desværre endnu ikke givet oplysninger om turistpladser. Send forespørgsel nu

Søg efter andre campingpladser i Epirus

Hvor stor er Campsite Panorama?

Campingpladsen Campsite Panorama har desværre endnu ikke givet oplysninger om størrelsen, men du kan også efterspørge oplysningerne direkte hos pladsen. Send forespørgsel nu

Søg efter andre campingpladser i Epirus

Hvad koster det at bo på Campsite Panorama?

Campingpladsen Campsite Panorama har desværre endnu ikke givet oplysninger om priser, men du kan også efterspørge oplysningerne direkte hos pladsen. Send forespørgsel nu

Søg efter andre campingpladser i Epirus