Camping Roz Ar Mor image 1

Camping Roz Ar Mor


Bedømmelser

Bedømmelser i detaljer

  • Stilhed
    4.8

  • Mad / butikker
    1.5

  • Generel renlighed
    5.0

  • Renlighed af sanitære faciliteter
    5.0

  • Venlighed
    4.8

  • Infrastruktur
    4.3

  • Fritidsaktiviteter
    4.0

  • Beliggenhed
    4.8

  • Værdi for pengene
    5.0

  • Sanitære faciliteter
    4.0

Aktiviteter anbefalet af gæster

HikingVandreture (3 Gæster)
SwimmingSvømning (3 Gæster)
CulinaryMad/drikke (1 Gæst)

Culture
Kultur
(1 Gæst)
Diving
Dykning
(1 Gæst)
Relaxing
Slapper af
(1 Gæst)
Sailing
Sejlads
(1 Gæst)
Surfing
Surfing
(1 Gæst)

Bedømt af gæster som "Velegnet til"

5.0
Par
5.0
Ældre borgere
5.0
Ungdomsgrupper
4.8
Gæster med telte
3.7
Familier med børn under 12 år
3.5
Familier med børn under 12 år
3.0
Familier med børn under 18 år

Beskrivelse

Profil

Ingen beskrivelse endnu.

  • Campingplads kategori:
Foreslå ændring

Ejendomme

Campingpladsen har endnu ikke angivet nogen ejendomme.

Beliggenhed

map
4.5

Adresse

22560 Trebeurden
Frankrig
GPS-koordinater
Lat 48.7615, Long -3.5623
Få rutevejledning
Foreslå ændring

Kontakt

Camping Roz Ar Mor

Ofte stillede spørgsmål

Er hunde tilladt på campingpladsen Camping Roz Ar Mor?

Campingpladsen Camping Roz Ar Mor har desværre endnu ikke givet oplysninger om, hvorvidt hunde er tilladt på campingpladsen, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen.

Søg efter andre campingpladser i Bretagne, som tillader hunde

Hvornår har Camping Roz Ar Mor åbent?

Campingpladsen Camping Roz Ar Mor har desværre endnu ikke givet oplysninger om sine åbningstider, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen.

Søg efter andre campingpladser i Bretagne med ledige pladser

Er Camping Roz Ar Mor familievenlig?

Campingpladsen Camping Roz Ar Mor har desværre endnu ikke givet oplysninger om fritidsaktiviteter for børn, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen.

Gæster vurderer Camping Roz Ar Mor som særligt velegnet til
  • Familier med børn under 6 år med 3.7 ud af 5 point
  • Familier med børn under 12 år med 3.5 ud af 5 point
  • Familier med børn under 18 år med 3 ud af 5 point


Søg efter andre familievenlige campingpladser i Bretagne

Hvordan vurderer gæster og andre campister Camping Roz Ar Mor?

Campister vurderer Camping Roz Ar Mor til 4.5 ud af 5.

Gæster vurderer følgende faciliteter særligt godt: Generel renlighed, Renlighed af sanitære faciliteter, Værdi for pengene

Ifølge gæsterne er Camping Roz Ar Mor særligt velegnet til: Par og Ældre borgere

Ifølge gæsterne er Camping Roz Ar Mor ideel til: Vandreture og Svømning

Læs alle campistanmeldelser

Er der indkøbsmuligheder i nærheden af Camping Roz Ar Mor?

Desværre har campingpladsen Camping Roz Ar Mor endnu ikke oplyst detaljer om indkøbsmuligheder, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen.

Søg efter andre campingpladser i Bretagne med indkøbsmuligheder

Hvor langt er der til den nærmeste by fra Camping Roz Ar Mor?

Campingpladsen Camping Roz Ar Mor har desværre endnu ikke oplyst afstande, men du kan også efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen.

Søg efter andre campingpladser i Bretagne

Hvilke spisemuligheder tilbyder Camping Roz Ar Mor?

Campingpladsen Camping Roz Ar Mor har desværre endnu ikke givet oplysninger om spisemuligheder, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen.

Generelt vurderer gæsterne mad og drikke på pladsen til 1.5 ud af 5.

Søg efter andre campingpladser med restaurant i Bretagne

Er der wi-fi eller internet på campingpladsen Camping Roz Ar Mor?

Campingpladsen Camping Roz Ar Mor har desværre endnu ikke givet oplysninger om wi-fi, men du kan efterspørge oplysningerne direkte hos campingpladsen.

Søg efter andre campingpladser i Bretagne, som tilbyder wi-fi

Er Camping Roz Ar Mor handicapvenlig?

Campingpladsen Camping Roz Ar Mor har desværre endnu ikke givet oplysninger om handicapvenlighed, men du kan også spørge efter oplysningerne direkte hos campingpladsen.

Søg efter andre campingpladser i Bretagne

Hvor mange standpladser har Camping Roz Ar Mor?

Campingpladsen Camping Roz Ar Mor har desværre endnu ikke givet oplysninger om turistpladser.

Søg efter andre campingpladser i Bretagne

Hvor stor er Camping Roz Ar Mor?

Campingpladsen Camping Roz Ar Mor har desværre endnu ikke givet oplysninger om størrelsen, men du kan også efterspørge oplysningerne direkte hos pladsen.

Søg efter andre campingpladser i Bretagne

Hvad koster det at bo på Camping Roz Ar Mor?

Campingpladsen Camping Roz Ar Mor har desværre endnu ikke givet oplysninger om priser, men du kan også efterspørge oplysningerne direkte hos pladsen.

Søg efter andre campingpladser i Bretagne