Od25,00€
Lystskov Camping
- Radno vrijeme: 01.04 - 30.09 - trenutno zatvoreno
- Adresa: Korsør Lystskov 2, 4220 Korsør, Danska - Prikaži na mapi
Ocene
Opis
Profil
Do you like walking or bycycling in the beautyful countryside? Do you prefer relaxation in familiar surroundings? Then Lystskov Camping is the perfect choise. Beautifully situated on the edge of Denmark's largest inland water area "Korsør Nor", right at Korsør …
- Kategorija kampa:
- Ukupan broj parcela: 83
- Broj turističkih parcela: 55 (Od kojih parcela: 30)
- Parcele za kampere ispred kapije: Dostupan
Referentna cijena
Špic sezone 25,00 €*
*Dvoje odraslih, karavan, auto, struja i lokalne takse za noćenje
Radno vrijeme
01. april - 30. septembar
Svojstva
Objekti
Na parkingu
Kućni ljubimci
Porodica i djeca
Plivanje & Wellness
Mogućnosti za slobodno vrijeme
Fare & Catering
Pristupačnost
Iznajmljivanje smještaja
Vrsta odmora
Lokacija

Upute
Funen side If you pass by the island of Funen, take the exit 42 after the toll booth. Continue to Korsør City by road 265 and once you have passed the town of Korsør you reach Lystskov Camping, Copenhagen side …
- U planinama: Ne
- Sljedeći grad: 2 km
- Sljedeći gradić/selo: 2 km
- Željeznička ili autobuska stanica: 0,1 km
Adresa
Korsør Lystskov 24220 Korsør
Danska
GPS koordinate
Lat 55.31202, Long 11.17896
Uzmite smjerniceKontakt
Lystskov Camping
Često postavljana pitanja
Jesu li psi dozvoljeni u kampu Lystskov Camping?
Psi su dozvoljeni u visokoj i niskoj sezoni.
Kada je Lystskov Camping otvoren?
Lystskov Camping je otvoren od 1. april do 30. septembar. Prikaži detalje kampa
Je li Lystskov Camping pogodan za porodice?
Za slobodno vrijeme, kamp Lystskov Camping nudi mnoge mogućnosti, kao što su Igralište, Mini golf i još mnogo toga.
Prikaži sve mogućnosti za rekreaciju
Prikaži sve mogućnosti za rekreaciju
Kako gosti i drugi kamperi ocjenjuju Lystskov Camping?
Kamp Lystskov Camping još nije ocijenjen od strane drugih kampera.
Ocijeni Lystskov Camping sada
Prikaži najbolje kampove u Zeland
Ocijeni Lystskov Camping sada
Prikaži najbolje kampove u Zeland
Postoje li mogućnosti za kupovinu u blizini kampa Lystskov Camping?
Prodavnica namirnica se nalazi direktno u kampu. Najbliže mjesto je udaljeno 2 km, najbliži grad je udaljen 2 km. Saznajte više o lokaciji
Koliko je najbliži grad ili mjesto udaljen od kampa Lystskov Camping?
Najbliže mjesto je udaljeno 2 km, najbliži grad je udaljen 2 km. Do autobuske ili željezničke stanice možete doći za 0.1 km. Saznajte više o lokaciji
Kakve opcije hrane nudi Lystskov Camping?
Nažalost, kamp Lystskov Camping još nije pružio informacije o mogućnostima objedovanja, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada
Potraži druge kampove sa restoranom u ZelandZa samostalnu pripremu hrane postoji prodavnica direktno u kampu.
Potraži druge kampove sa restoranom u ZelandZa samostalnu pripremu hrane postoji prodavnica direktno u kampu.
Ima li Wi-Fi ili interneta u kampu Lystskov Camping?
Kamp Lystskov Camping nudi Wi-Fi. Pored toga, na licu mjesta postoji internet terminal.
Je li Lystskov Camping pristupačan osobama s invaliditetom?
Sanitarni čvorovi su pristupačni osobama s invaliditetom. Prikaži sve karakteristike kampa
Koliko parcela ima Lystskov Camping?
Lystskov Camping ima 55 parcela za turiste i 28 parcela za stalne kampere.
Prikaži sve informacije o kampu sada
Prikaži sve informacije o kampu sada
Koliko je velik Lystskov Camping?
Nažalost, kamp Lystskov Camping još nije pružio informacije o veličini, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada
Potraži druge kampove u Zeland
Potraži druge kampove u Zeland
Koliko košta boravak u kampu Lystskov Camping?
Noćenje u kampu Lystskov Camping košta od 25,00 €, ali cijene variraju ovisno o odabranom periodu, gostima itd. Na camping.info možete poslati neobavezujući upit kampu Lystskov Camping kako biste saznali trenutne cijene i raspoloživost. Pošalji upit sada
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
