Camping Zdovice image 1

Camping Zdovice


Ocene

Ocjene detaljno

  • Spokoj
    1.0

  • Hrana / Prodavnice
    1.0

  • Ukupna čistoća
    1.0

  • Čistoća sanitarnih objekata
    1.0

  • Stanje smještaja za najam
    1.0

  • Ljubaznost
    1.0

  • Infrastruktura
    1.0

  • Slobodne aktivnosti
    1.0

  • Lokacija
    4.0

  • Vrijednost za novac
    1.0

  • Sanitarni objekti
    1.0

Aktivnosti koje preporučuju gosti

PartyŽurke (1 Gost)

Ocijenili gosti kao "Pogodno za"

1.0
Gosti sa šatorima
1.0
Parovi
1.0
Gosti s psima
1.0
Porodice sa djecom ispod 12 godina
1.0
Porodice sa djecom ispod 18 godina
1.0
Porodice sa djecom ispod 6 godina
1.0
Stariji građani
1.0
Omladinske grupe

Opis

Profil

Još nema opisa.

  • Kategorija kampa:
  • Broj turističkih parcela: 200
Predloži promjenu

Referentna cijena

Špic sezone 32,00 €*
*Dvoje odraslih, karavan, auto, struja i lokalne takse za noćenje

Radno vrijeme

01. maj - 15. septembar

Svojstva

Objekti

  • Individualne kabine za pranje(12)
  • Internet terminal
  • Mašine za pranje veša
  • Mašine za sušenje rublja
  • Servisno mjesto za kamp prikolice
  • Wi-Fi

Na parkingu

  • Električne instalacije
  • Hlad na parcelama(Poluhlad)
  • Poseban prostor za omladinske grupe

Kućni ljubimci

  • Dozvoljeni psi u špicu sezone
  • Dozvoljeni psi van špica sezone

Porodica i djeca

  • Dječji zabavni program
  • Igralište
  • Prostorija za previjanje beba

Plivanje & Wellness

  • Otvoreni bazen
  • Sauna
  • Vrući izvori
  • Zatvoreni bazen

Mogućnosti za slobodno vrijeme

  • Golf
  • Jedrenje
  • Jedrenje na dasci
  • Mini golf
  • Najam bicikla
  • Ski lift
  • Stoni tenis
  • Tenis

Fare & Catering

  • Bife(0,5 km)
  • Restoran(0,5 km)
  • Trgovina(0,5 km)

Pristupačnost

  • Univerzalno dostupni sanitarni objekti

Iznajmljivanje smještaja

  • Apartmani za odmor
  • Bungalovi
  • Iznajmljivanje karavana
  • Iznajmljivanje šatora

Vrsta odmora

  • Mini kamp mjesto
  • Nudizam
  • Stalno kampovanje
  • Zimsko kampovanje

Lokacija

map
1.0
  • More: Na mjestu
  • U planinama: Ne
  • Sljedeći grad: 15 km
  • Sljedeći gradić/selo: 0,5 km
  • Željeznička ili autobuska stanica: 15 km

Adresa

Valun bb
51557 Valun
Hrvatska
GPS koordinate
Lat 44.96309, Long 14.39792
Uzmite smjernice
Predloži promjenu

Kontakt

Camping Zdovice

call or fax
Pozovite ili faksirajte

Često postavljana pitanja

Koliko je Camping Zdovice udaljen od mora?

Camping Zdovice se nalazi direktno na moru. Saznajte više o lokaciji

Jesu li psi dozvoljeni u kampu Camping Zdovice?

Psi su dozvoljeni u visokoj i niskoj sezoni. Gosti ocjenjuju Camping Zdovice kao "pogodan za goste sa psima" sa 1 od 5. Pročitaj detaljne recenzije sada

Kada je Camping Zdovice otvoren?

Camping Zdovice je otvoren od 1. maj do 15. septembar. Prikaži detalje kampa

Je li Camping Zdovice pogodan za porodice?

Nažalost, kamp Camping Zdovice još nije pružio informacije o mogućnostima rekreacije za djecu, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Gosti ocjenjuju Camping Zdovice kao posebno pogodan za
  • "Porodice sa djecom mlađom od 6 godina" sa 1 od 5 bodova
  • "Porodice sa djecom mlađom od 12 godina" sa 1 od 5 bodova
  • "Porodice sa djecom mlađom od 18 godina" sa 1 od 5 bodova


Potraži druge porodične kampove u Kvarner

Kako gosti i drugi kamperi ocjenjuju Camping Zdovice?

Kamperi ocjenjuju Camping Zdovice sa 1 od 5.

Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Lokacija

Prema mišljenju gostiju Camping Zdovice je idealan za: Žurke

Pročitaj sve recenzije kampera

Postoje li mogućnosti za kupovinu u blizini kampa Camping Zdovice?

Prodavnica namirnica je udaljena 0.5 km. Najbliže mjesto je udaljeno 0.5 km, najbliži grad je udaljen 15 km. Saznajte više o lokaciji

Koliko je najbliži grad ili mjesto udaljen od kampa Camping Zdovice?

Najbliže mjesto je udaljeno 0.5 km, najbliži grad je udaljen 15 km. Do autobuske ili željezničke stanice možete doći za 15 km. Saznajte više o lokaciji

Kakve opcije hrane nudi Camping Zdovice?

Za hranu je dobro pobrinuto, jer se restoran nalazi na udaljenosti od 0.5 km. Osim toga, postoji i snack bar na udaljenosti od 0.5 km.

Za samostalnu pripremu hrane postoji prodavnica na udaljenosti od 0.5 km.

Sveukupno, gosti ocjenjuju hranu i piće u kampu sa 1 od 5.

Prikaži sve opcije detaljno

Ima li Wi-Fi ili interneta u kampu Camping Zdovice?

Kamp Camping Zdovice nažalost ne nudi Wi-Fi.

Je li Camping Zdovice pristupačan osobama s invaliditetom?

Sanitarni čvorovi nisu pristupačni osobama s invaliditetom. Prikaži sve karakteristike kampa

Koliko parcela ima Camping Zdovice?

Camping Zdovice ima 200 parcela za turiste i countPermanent parcela za stalne kampere.

Prikaži sve informacije o kampu sada

Koliko je velik Camping Zdovice?

Nažalost, kamp Camping Zdovice još nije pružio informacije o veličini, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Kvarner

Koliko košta boravak u kampu Camping Zdovice?

Noćenje u kampu Camping Zdovice košta od 32,00 €, ali cijene variraju ovisno o odabranom periodu, gostima itd. Na camping.info možete poslati neobavezujući upit kampu Camping Zdovice kako biste saznali trenutne cijene i raspoloživost. Pošalji upit sada