Camping Tamowa image 1

Camping Tamowa


  • Radno vrijeme: 01.01 - 31.12 - trenutno u funkciji
  • Adresa83-333 Zawory, Poljska  - Prikaži na mapi

Ocene

Ocjene detaljno

  • Spokoj
    3.6

  • Hrana / Prodavnice
    3.2

  • Ukupna čistoća
    4.5

  • Čistoća sanitarnih objekata
    3.0

  • Stanje smještaja za najam
    4.0

  • Ljubaznost
    4.5

  • Infrastruktura
    2.8

  • Slobodne aktivnosti
    4.0

  • Lokacija
    4.2

  • Vrijednost za novac
    4.0

  • Sanitarni objekti
    2.2

Šta gosti pišu

3.0
Tino K.
Boravak: Aug 2016
"almost directly on the lake - The access road was very bad on the last 500m, but with feeling and patience and hopefully without oncoming traffic doable. CP is located almost directly on the lake, access by jetty, generally there are few beautiful bathing accesses on the lake, but we had bad weather - so no matter. Operator speaks good German. The campsite is laid out in the shape of a wreath, great views further up, but difficult to access with a camper van. Further down we stood on a meadow, electricity and water available. Small playground there, further up restaurant with good local cuisine, table tennis and billiards. A fan comes to the campsite every day. Nearest store (sklep) approx. 800m away, where you can get everything you need. Unfortunately, the sanitary facilities are inadequate. Moderate cleanliness, sometimes only one toilet paper available. Showers urgently need renewing. Everything works, only the stadium type is poor. Washbasin only with cold water, we preferred to wash up in the camper van. Too bad, because otherwise nice place. There is probably a new sanitary building at the top, but we were at the bottom. Right next door is a small vacation complex and a small campsite. Here was 2x wtl. party, you could hear, but about 23:00 was the end, did not bother us. Surroundings are beautiful, many lakes, nice villages, good starting point for exploring the Kashubian Switzerland or Gdansk (excursion highly recommended, travel time to the city about 50 min!!!) Pedal boat and rowing boat can be rented at the CP. Recommended as a stopover for a few days. With better sanitary facilities unrestricted...
4.0
kirsa h.
Boravak: Jul 2011
" -

Aktivnosti koje preporučuju gosti

FishingPecanje (2 Gosti)
HikingPlaninarenje (2 Gosti)
SailingJedrenje (2 Gosti)

Mountainbiking
Brdski biciklizam
(1 Gost)
Relaxing
Opuštanje
(1 Gost)
Swimming
Plivanje
(1 Gost)
Tennis
Tenis
(1 Gost)

Ocijenili gosti kao "Pogodno za"

4.3
Parovi
4.0
Gosti sa šatorima
4.0
Porodice sa djecom ispod 12 godina
3.8
Stariji građani
3.3
Porodice sa djecom ispod 6 godina
3.0
Porodice sa djecom ispod 18 godina
2.3
Omladinske grupe

Opis

Profil

Još nema opisa.

  • Kategorija kampa:
Predloži promjenu

Radno vrijeme

01. January - 31. December

Svojstva

Na parkingu

Iznajmljivanje smještaja

Lokacija

map
3.3

Adresa

83-333 Zawory
Poljska
GPS koordinate
Lat 54.32, Long 18.11806
Uzmite smjernice
Predloži promjenu

Kontakt

Camping Tamowa

Često postavljana pitanja

Koliko je Camping Tamowa udaljen od jezera?

Camping Tamowa se nalazi direktno na jezeru. Saznajte više o lokaciji

Jesu li psi dozvoljeni u kampu Camping Tamowa?

Kamp Camping Tamowa nažalost još nije pružio informacije o tome jesu li psi dozvoljeni u kampu, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Pomeransko koji dozvoljavaju pse

Kada je Camping Tamowa otvoren?

Camping Tamowa je otvoren od 1. January do 31. December. Prikaži detalje kampa

Je li Camping Tamowa pogodan za porodice?

Gosti ocjenjuju Camping Tamowa kao posebno pogodan za porodice sa djecom mlađom od 12 godina.

Pročitaj sve recenzije kampera

Kako gosti i drugi kamperi ocjenjuju Camping Tamowa?

Kamperi ocjenjuju Camping Tamowa sa 3.3 od 5.

Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Ukupna čistoća, Ljubaznost, Lokacija

Prema mišljenju gostiju Camping Tamowa je posebno pogodan za: Parovi i Gosti sa šatorima

Prema mišljenju gostiju Camping Tamowa je idealan za: Pecanje i Planinarenje

Pročitaj sve recenzije kampera

Postoje li mogućnosti za kupovinu u blizini kampa Camping Tamowa?

Nažalost, kamp Camping Tamowa još nije pružio detalje o mogućnostima kupovine, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Pomeransko sa mogućnostima kupovine

Koliko je najbliži grad ili mjesto udaljen od kampa Camping Tamowa?

Nažalost, kamp Camping Tamowa još nije pružio informacije o udaljenosti, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Pomeransko

Kakve opcije hrane nudi Camping Tamowa?

Nažalost, kamp Camping Tamowa još nije pružio informacije o mogućnostima objedovanja, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Sveukupno, gosti ocjenjuju hranu i piće u kampu sa 3.2 od 5.

Potraži druge kampove sa restoranom u Pomeransko

Ima li Wi-Fi ili interneta u kampu Camping Tamowa?

Nažalost, kamp Camping Tamowa još nije pružio informacije o Wi-Fi-ju, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Pomeransko koji nude Wi-Fi

Je li Camping Tamowa pristupačan osobama s invaliditetom?

Nažalost, kamp Camping Tamowa još nije pružio informacije o pristupačnosti, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Pomeransko

Koliko parcela ima Camping Tamowa?

Nažalost, kamp Camping Tamowa još nije pružio informacije o turističkim parcelama. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Pomeransko

Koliko je velik Camping Tamowa?

Nažalost, kamp Camping Tamowa još nije pružio informacije o veličini, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Pomeransko

Koliko košta boravak u kampu Camping Tamowa?

Nažalost, kamp Camping Tamowa još nije pružio informacije o cijenama, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Pomeransko