Camping Pello image 1

Camping Pello


Ocene

Ocjene detaljno

  • Spokoj
    4.0

  • Hrana / Prodavnice
    3.0

  • Ukupna čistoća
    2.3

  • Čistoća sanitarnih objekata
    1.7

  • Stanje smještaja za najam
    2.0

  • Ljubaznost
    3.3

  • Infrastruktura
    2.0

  • Slobodne aktivnosti
    3.0

  • Lokacija
    4.3

  • Vrijednost za novac
    2.0

  • Sanitarni objekti
    1.7

Aktivnosti koje preporučuju gosti

FishingPecanje (3 Gosti)
KayakVožnja kajaka (1 Gost)
MotorboatMotorni čamac (1 Gost)

Motorcycle
Motocikl
(1 Gost)
Relaxing
Opuštanje
(1 Gost)
Swimming
Plivanje
(1 Gost)

Ocijenili gosti kao "Pogodno za"

3.5
Gosti sa šatorima
3.3
Parovi
3.0
Porodice sa djecom ispod 12 godina
3.0
Porodice sa djecom ispod 6 godina
3.0
Omladinske grupe
2.7
Porodice sa djecom ispod 18 godina
2.5
Stariji građani

Opis

Profil

Još nema opisa.

Predloži promjenu

Radno vrijeme

01. juni - 30. septembar

Svojstva

Na parkingu

  • Električne instalacije

Iznajmljivanje smještaja

  • Apartmani za odmor
  • Bungalovi
  • Iznajmljivanje karavana
  • Iznajmljivanje šatora

Lokacija

map
2.2

Adresa

Nivanpaantie 56
95700 Pello
Finska
GPS koordinate
Lat 66.78361, Long 23.945
Uzmite smjernice
Predloži promjenu

Kontakt

Camping Pello

call or fax
Pozovite ili faksirajte

Često postavljana pitanja

Jesu li psi dozvoljeni u kampu Camping Pello?

Kamp Camping Pello nažalost još nije pružio informacije o tome jesu li psi dozvoljeni u kampu, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa.

Potraži druge kampove u Lapland koji dozvoljavaju pse

Kada je Camping Pello otvoren?

Camping Pello je otvoren od 1. juni do 30. septembar. Prikaži detalje kampa

Je li Camping Pello pogodan za porodice?

Nažalost, kamp Camping Pello još nije pružio informacije o mogućnostima rekreacije za djecu, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa.

Gosti ocjenjuju Camping Pello kao posebno pogodan za
  • "Porodice sa djecom mlađom od 6 godina" sa 3 od 5 bodova
  • "Porodice sa djecom mlađom od 12 godina" sa 3 od 5 bodova
  • "Porodice sa djecom mlađom od 18 godina" sa 2.7 od 5 bodova


Potraži druge porodične kampove u Lapland

Kako gosti i drugi kamperi ocjenjuju Camping Pello?

Kamperi ocjenjuju Camping Pello sa 2.2 od 5.

Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Lokacija, Spokoj

Prema mišljenju gostiju Camping Pello je idealan za: Pecanje i Vožnja kajaka

Pročitaj sve recenzije kampera

Postoje li mogućnosti za kupovinu u blizini kampa Camping Pello?

Nažalost, kamp Camping Pello još nije pružio detalje o mogućnostima kupovine, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa.

Potraži druge kampove u Lapland sa mogućnostima kupovine

Koliko je najbliži grad ili mjesto udaljen od kampa Camping Pello?

Nažalost, kamp Camping Pello još nije pružio informacije o udaljenosti, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa.

Potraži druge kampove u Lapland

Kakve opcije hrane nudi Camping Pello?

Nažalost, kamp Camping Pello još nije pružio informacije o mogućnostima objedovanja, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa.

Sveukupno, gosti ocjenjuju hranu i piće u kampu sa 3 od 5.

Potraži druge kampove sa restoranom u Lapland

Ima li Wi-Fi ili interneta u kampu Camping Pello?

Nažalost, kamp Camping Pello još nije pružio informacije o Wi-Fi-ju, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa.

Potraži druge kampove u Lapland koji nude Wi-Fi

Je li Camping Pello pristupačan osobama s invaliditetom?

Nažalost, kamp Camping Pello još nije pružio informacije o pristupačnosti, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa.

Potraži druge kampove u Lapland

Koliko parcela ima Camping Pello?

Nažalost, kamp Camping Pello još nije pružio informacije o turističkim parcelama.

Potraži druge kampove u Lapland

Koliko je velik Camping Pello?

Nažalost, kamp Camping Pello još nije pružio informacije o veličini, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa.

Potraži druge kampove u Lapland

Koliko košta boravak u kampu Camping Pello?

Nažalost, kamp Camping Pello još nije pružio informacije o cijenama, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa.

Potraži druge kampove u Lapland