Camping Les Ecureuils image 1

Camping Les Ecureuils


Ocene

Ocjene detaljno

  • Spokoj
    3.0

  • Hrana / Prodavnice
    4.1

  • Ukupna čistoća
    4.7

  • Infrastruktura
    3.0

  • Slobodne aktivnosti
    4.2

  • Lokacija
    4.7

  • Vrijednost za novac
    4.5

  • Sanitarni objekti
    3.0

Ocijenili gosti kao "Pogodno za"

3.0
Parovi
3.0
Porodice sa djecom ispod 12 godina
3.0
Porodice sa djecom ispod 18 godina
3.0
Porodice sa djecom ispod 6 godina
2.0
Stariji građani
2.0
Omladinske grupe

Opis

Profil

In a wooded and landscaped 5-hectare area (311 sites) in south Brittany, north Vendée, in the heart of the Atlantic coast and close to Pornic and Noirmoutier, the 4 star campsite Les Ecureuils (the Squirrels) in La Bernerie en Retz …is open from April to September.
  • Kategorija kampa:
  • Veličina stranice: 6 ha
  • Ukupan broj parcela: 311
  • Broj turističkih parcela: 164
Predloži promjenu

Referentna cijena

Špic sezone 38,00 €*
*Dvoje odraslih, karavan, auto, struja i lokalne takse za noćenje

Radno vrijeme

01. april - 30. septembar

Svojstva

Objekti

  • Individualne kabine za pranje(40)
  • Mašine za pranje veša
  • Mašine za sušenje rublja

Na parkingu

  • Električne instalacije
  • Poseban prostor za omladinske grupe

Kućni ljubimci

  • Dozvoljeni psi van špica sezone

Porodica i djeca

  • Dječji zabavni program
  • Igralište
  • Prostorija za previjanje beba

Plivanje & Wellness

  • Otvoreni bazen
  • Peščana plaža(0,3 km)
  • Vodeni tobogan
  • Zatvoreni bazen

Mogućnosti za slobodno vrijeme

  • Golf(6 km)
  • Najam bicikla
  • Stoni tenis
  • Tenis

Fare & Catering

  • Bife

Pristupačnost

  • Univerzalno dostupni sanitarni objekti

Iznajmljivanje smještaja

  • Bungalovi
  • Apartmani za odmor
  • Iznajmljivanje karavana
  • Iznajmljivanje šatora

Vrsta odmora

  • Nudizam

Lokacija

map
4.5

Upute

Campsite Les Écureuils near Pornic In a wooded and landscaped 5-hectare area (311 sites) in south Brittany, in the heart of the Atlantic coast and close to Pornic, the 4 stars campsite Les Ecureuils (the Squirrels) in La Bernerie en …Retz. A 350 m from a sandy beach and 400 m from the village downtown, you can get around on foot or by bike ... Friendliness and simplicity are the masterwords at the campsite Les Écureuils ! Our heated pool area with jacuzzi, fountains, relaxation under the sun, opens its doors from May 1 to September 15.
  • More: 0,35 km
  • U planinama: Ne
  • Sljedeći gradić/selo: 0,4 km

Adresa

24 avenue Gilbert Burlot
44760 La Bernerie En Rez
Francuska
GPS koordinate
Lat 47.084, Long -2.0373
Uzmite smjernice
Predloži promjenu

Kontakt

Camping Les Ecureuils

call or fax
Pozovite ili faksirajte

Često postavljana pitanja

Koliko je Camping Les Ecureuils udaljen od plaže?

Camping Les Ecureuils je udaljen 0.3 km od plaže. Saznajte više o lokaciji

Jesu li psi dozvoljeni u kampu Camping Les Ecureuils?

Psi su dozvoljeni u niskoj sezoni, ali ne i u visokoj.

Kada je Camping Les Ecureuils otvoren?

Camping Les Ecureuils je otvoren od 1. april do 30. septembar. Provjeri raspoloživost sada

Je li Camping Les Ecureuils pogodan za porodice?

Za slobodno vrijeme, kamp Camping Les Ecureuils nudi mnoge mogućnosti, kao što su Igralište, Otvoreni bazen, Vodeni tobogan, Dječji zabavni program i još mnogo toga.

Prikaži sve mogućnosti za rekreaciju

Kako gosti i drugi kamperi ocjenjuju Camping Les Ecureuils?

Kamperi ocjenjuju Camping Les Ecureuils sa 4.5 od 5. To čini Camping Les Ecureuils jednim od najbolje ocijenjenih kampova u regiji Loire-Atlantique.

Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Ukupna čistoća, Lokacija, Vrijednost za novac

Pročitaj sve recenzije kampera

Postoje li mogućnosti za kupovinu u blizini kampa Camping Les Ecureuils?

Nažalost, kamp Camping Les Ecureuils još nije pružio detalje o mogućnostima kupovine, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Regija Loire sa mogućnostima kupovine

Koliko je najbliži grad ili mjesto udaljen od kampa Camping Les Ecureuils?

Najbliže mjesto je udaljeno 0.4 km. Saznajte više o lokaciji

Kakve opcije hrane nudi Camping Les Ecureuils?

Snack bar se nalazi direktno u kampu.

Sveukupno, gosti ocjenjuju hranu i piće u kampu sa 4.1 od 5.

Prikaži sve opcije detaljno

Ima li Wi-Fi ili interneta u kampu Camping Les Ecureuils?

Nažalost, kamp Camping Les Ecureuils još nije pružio informacije o Wi-Fi-ju, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Regija Loire koji nude Wi-Fi

Je li Camping Les Ecureuils pristupačan osobama s invaliditetom?

Sanitarni čvorovi su pristupačni osobama s invaliditetom. Prikaži sve karakteristike kampa

Koliko parcela ima Camping Les Ecureuils?

Camping Les Ecureuils ima 164 parcela za turiste i 147 parcela za stalne kampere.

Prikaži sve informacije o kampu sada

Koliko je velik Camping Les Ecureuils?

Camping Les Ecureuils ima veličinu od 6 hektara.

Prikaži sve informacije o kampu sada

Koliko košta boravak u kampu Camping Les Ecureuils?

Noćenje u kampu Camping Les Ecureuils košta od 38,00 €, ali cijene variraju ovisno o odabranom periodu, gostima itd. Na camping.info možete unijeti datume putovanja kako biste vidjeli trenutne cijene i raspoloživost.

Unesite datume putovanja sada i pogledajte trenutne cijene