Campsite Labirinti image 1

Campsite Labirinti


Ocene

Ocjene detaljno

  • Spokoj
    4.2

  • Hrana / Prodavnice
    3.0

  • Ukupna čistoća
    4.9

  • Čistoća sanitarnih objekata
    4.6

  • Stanje smještaja za najam
    5.0

  • Ljubaznost
    5.0

  • Infrastruktura
    4.1

  • Slobodne aktivnosti
    4.4

  • Lokacija
    4.0

  • Vrijednost za novac
    4.9

  • Sanitarni objekti
    3.9

Šta gosti pišu

user image placeholder

Ima 1 prikaza kampera.

Pokaži sve prikaze

Aktivnosti koje preporučuju gosti

CultureKultura (2 Gosti)
CyclingBiciklizam (2 Gosti)
RelaxingOpuštanje (2 Gosti)

Sightseeing
Razgledanje znamenitosti
(2 Gosti)
CrossCountry
Skijaško trčanje
(1 Gost)
Culinary
Hrana/Piće
(1 Gost)
Hiking
Planinarenje
(1 Gost)
Strolling
Lagane šetnje
(1 Gost)

Ocijenili gosti kao "Pogodno za"

5.0
Gosti sa šatorima
5.0
Omladinske grupe
4.8
Parovi
4.8
Gosti s psima
4.8
Porodice sa djecom ispod 12 godina
4.8
Porodice sa djecom ispod 18 godina
4.8
Stariji građani
4.5
Porodice sa djecom ispod 6 godina

Opis

Profil

Još nema opisa.

  • Veličina stranice: 4 ha (Prizemni uslovi: Trava)
  • Ukupan broj parcela: 32
Predloži promjenu

Referentna cijena

Špic sezone 20,00 €*
Van špica sezone 20,00 €*
*Dvoje odraslih, karavan, auto, struja i lokalne takse za noćenje

Radno vrijeme

01. mart - 01. novembar

Svojstva

Objekti

  • Dostupna drva za ogrjev
  • Dozvoljen roštilj na drveni ugljen
  • Internet terminal
  • Mašine za pranje veša
  • Wi-Fi
  • Mašine za sušenje rublja
  • Ormarići
  • Soba za odmor
  • Sušionica

Na parkingu

  • Dozvoljen je auto na terenu
  • Hlad na parcelama(Malo hlada)
  • Poseban prostor za omladinske grupe
  • Tereni bez auta

Kućni ljubimci

  • Dozvoljeni psi u najamnom smještaju
  • Dozvoljeni psi u špicu sezone
  • Dozvoljeni psi van špica sezone
  • Tuševi za pse

Porodica i djeca

  • Igrališta u zatvorenom
  • Igralište
  • Dječji zabavni program
  • Prostorija za previjanje beba
  • Zoo vrt u kom je moguće maziti i hraniti životinje

Plivanje & Wellness

  • Divlje plivanje(Jezerce)
  • Vrući izvori(25 km)
  • Nudistička plaža
  • Otvoreni bazen
  • Peščana plaža
  • Sauna
  • Vodeni tobogan
  • Zatvoreni bazen

Mogućnosti za slobodno vrijeme

  • Jahanje konja(km)
  • Mini golf
  • Najam bicikla
  • Najam čamca
  • Odbojka
  • Pecanje
  • Golf
  • Jedrenje
  • Jedrenje na dasci
  • Stoni tenis
  • Tenis

Fare & Catering

  • Bife(km)
  • Objekti za kuvanje
  • Restoran(km)
  • Trgovina(km)

Pristupačnost

  • Univerzalni pristup vodi

Iznajmljivanje smještaja

  • Apartmani za odmor
  • Bungalovi
  • Iznajmljivanje karavana
  • Iznajmljivanje šatora
  • Kabine

Vrsta odmora

  • Stalno kampovanje
  • Mini kamp mjesto
  • Nudizam
  • Zimsko kampovanje

Lokacija

map
4.6
  • Rijeka: 3 km
  • U planinama: Ne
  • Visina (iznad nivoa mora): 21 m
  • Sljedeći grad: 16 km
  • Sljedeći gradić/selo: 4 km
  • Željeznička ili autobuska stanica: 0,9 km
  • Izlaz na autoput: 0,6 km

Adresa

Berzini
3913 Zorgi
Letonija
GPS koordinate
Lat 56.56367, Long 24.16823
Uzmite smjernice
Predloži promjenu

Kontakt

Campsite Labirinti

call or fax
Pozovite ili faksirajte

Često postavljana pitanja

Koliko je Campsite Labirinti udaljen od rijeke?

Campsite Labirinti je udaljen 3 km od rijeke. Saznajte više o lokaciji

Jesu li psi dozvoljeni u kampu Campsite Labirinti?

Psi su dozvoljeni u visokoj i niskoj sezoni. Psi su dozvoljeni i u smještaju za iznajmljivanje. Gosti ocjenjuju Campsite Labirinti kao "pogodan za goste sa psima" sa 4.8 od 5. Pročitaj detaljne recenzije sada

Kada je Campsite Labirinti otvoren?

Campsite Labirinti je otvoren od 1. mart do 1. novembar. Prikaži detalje kampa

Je li Campsite Labirinti pogodan za porodice?

Gosti ocjenjuju Campsite Labirinti kao posebno pogodan za porodice sa djecom mlađom od 6, 12 i 18 godina. Za slobodno vrijeme, kamp Campsite Labirinti nudi mnoge mogućnosti, kao što su Igralište, Jahanje konja i još mnogo toga. U slučaju lošeg vremena možete koristiti zatvorene igraonice.

Prikaži sve mogućnosti za rekreaciju

Kako gosti i drugi kamperi ocjenjuju Campsite Labirinti?

Kamperi ocjenjuju Campsite Labirinti sa 4.6 od 5. To čini Campsite Labirinti jednim od najbolje ocijenjenih kampova u saveznoj državi Zemgale.

Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Stanje smještaja za najam, Ljubaznost, Ukupna čistoća

Prema mišljenju gostiju Campsite Labirinti je posebno pogodan za: Gosti sa šatorima i Omladinske grupe

Prema mišljenju gostiju Campsite Labirinti je idealan za: Kultura i Biciklizam

Pročitaj sve recenzije kampera

Postoje li mogućnosti za kupovinu u blizini kampa Campsite Labirinti?

Prodavnica namirnica je udaljena 3 km. Najbliže mjesto je udaljeno 4 km, najbliži grad je udaljen 16 km. Saznajte više o lokaciji

Koliko je najbliži grad ili mjesto udaljen od kampa Campsite Labirinti?

Najbliže mjesto je udaljeno 4 km, najbliži grad je udaljen 16 km. Do autobuske ili željezničke stanice možete doći za 0.9 km. Najbliži izlaz s autoputa je udaljen 0.6 km. Saznajte više o lokaciji

Kakve opcije hrane nudi Campsite Labirinti?

Za hranu je dobro pobrinuto, jer se restoran nalazi na udaljenosti od 3 km. Osim toga, postoji i snack bar na udaljenosti od 3 km.

Za samostalnu pripremu hrane postoji prodavnica na udaljenosti od 3 km kao i objekti za kuhanje na licu mjesta. Pravi ljubitelji roštilja mogu čak zapaliti roštilj na drveni ugalj.

Sveukupno, gosti ocjenjuju hranu i piće u kampu sa 3 od 5.

Prikaži sve opcije detaljno

Ima li Wi-Fi ili interneta u kampu Campsite Labirinti?

Kamp Campsite Labirinti nudi Wi-Fi. Ovo je besplatno. Pored toga, na licu mjesta postoji internet terminal.

Je li Campsite Labirinti pristupačan osobama s invaliditetom?

Ništa ne stoji na putu zabavi u kupanju, jer je pristup vodi pristupačan osobama s invaliditetom. Prikaži sve karakteristike kampa

Koliko parcela ima Campsite Labirinti?

Nažalost, kamp Campsite Labirinti još nije pružio informacije o turističkim parcelama. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Zemgale

Koliko je velik Campsite Labirinti?

Campsite Labirinti ima veličinu od 4 hektara. Stanje tla je: Trava

Prikaži sve informacije o kampu sada

Koliko košta boravak u kampu Campsite Labirinti?

Noćenje u kampu Campsite Labirinti košta od 20,00 €, ali cijene variraju ovisno o odabranom periodu, gostima itd. Na camping.info možete poslati neobavezujući upit kampu Campsite Labirinti kako biste saznali trenutne cijene i raspoloživost. Pošalji upit sada