Camping des Iles image 1

Camping des Iles


Ocene

Ocjene detaljno

  • Spokoj
    2.8

  • Hrana / Prodavnice
    3.2

  • Ukupna čistoća
    4.3

  • Čistoća sanitarnih objekata
    3.0

  • Ljubaznost
    4.2

  • Infrastruktura
    3.6

  • Slobodne aktivnosti
    3.0

  • Lokacija
    2.2

  • Vrijednost za novac
    3.0

  • Sanitarni objekti
    3.2

Šta gosti pišu

Aktivnosti koje preporučuju gosti

SightseeingRazgledanje znamenitosti (2 Gosti)
CultureKultura (1 Gost)
GolfGolf (1 Gost)

Strolling
Lagane šetnje
(1 Gost)

Ocijenili gosti kao "Pogodno za"

3.5
Porodice sa djecom ispod 18 godina
3.5
Porodice sa djecom ispod 6 godina
3.5
Stariji građani
3.3
Parovi
3.0
Gosti sa šatorima
3.0
Porodice sa djecom ispod 12 godina
1.5
Omladinske grupe

Opis

Profil

Još nema opisa.

  • Kategorija kampa:
Predloži promjenu

Svojstva

Kamp još nije naveo nijednu nekretninu.

Lokacija

map
2.6

Adresa

20169 Bonifacio
Francuska
GPS koordinate
Lat 41.37805, Long 9.21029
Uzmite smjernice
Predloži promjenu

Kontakt

Camping des Iles

Često postavljana pitanja

Jesu li psi dozvoljeni u kampu Camping des Iles?

Kamp Camping des Iles nažalost još nije pružio informacije o tome jesu li psi dozvoljeni u kampu, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Korzika koji dozvoljavaju pse

Kada je Camping des Iles otvoren?

Nažalost, kamp Camping des Iles još nije pružio informacije o radnom vremenu, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Korzika sa slobodnim mjestima

Je li Camping des Iles pogodan za porodice?

Nažalost, kamp Camping des Iles još nije pružio informacije o mogućnostima rekreacije za djecu, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Gosti ocjenjuju Camping des Iles kao posebno pogodan za
  • "Porodice sa djecom mlađom od 6 godina" sa 3.5 od 5 bodova
  • "Porodice sa djecom mlađom od 12 godina" sa 3 od 5 bodova
  • "Porodice sa djecom mlađom od 18 godina" sa 3.5 od 5 bodova


Potraži druge porodične kampove u Korzika

Kako gosti i drugi kamperi ocjenjuju Camping des Iles?

Kamperi ocjenjuju Camping des Iles sa 2.6 od 5.

Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Ukupna čistoća, Ljubaznost

Prema mišljenju gostiju Camping des Iles je idealan za: Razgledanje znamenitosti i Kultura

Pročitaj sve recenzije kampera

Postoje li mogućnosti za kupovinu u blizini kampa Camping des Iles?

Nažalost, kamp Camping des Iles još nije pružio detalje o mogućnostima kupovine, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Korzika sa mogućnostima kupovine

Koliko je najbliži grad ili mjesto udaljen od kampa Camping des Iles?

Nažalost, kamp Camping des Iles još nije pružio informacije o udaljenosti, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Korzika

Kakve opcije hrane nudi Camping des Iles?

Nažalost, kamp Camping des Iles još nije pružio informacije o mogućnostima objedovanja, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Sveukupno, gosti ocjenjuju hranu i piće u kampu sa 3.2 od 5.

Potraži druge kampove sa restoranom u Korzika

Ima li Wi-Fi ili interneta u kampu Camping des Iles?

Nažalost, kamp Camping des Iles još nije pružio informacije o Wi-Fi-ju, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Korzika koji nude Wi-Fi

Je li Camping des Iles pristupačan osobama s invaliditetom?

Nažalost, kamp Camping des Iles još nije pružio informacije o pristupačnosti, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Korzika

Koliko parcela ima Camping des Iles?

Nažalost, kamp Camping des Iles još nije pružio informacije o turističkim parcelama. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Korzika

Koliko je velik Camping des Iles?

Nažalost, kamp Camping des Iles još nije pružio informacije o veličini, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Korzika

Koliko košta boravak u kampu Camping des Iles?

Nažalost, kamp Camping des Iles još nije pružio informacije o cijenama, ali informacije možete zatražiti direktno od kampa. Pošalji upit sada

Potraži druge kampove u Korzika