Wald im Pinzgau için Kamp alanları

47 kamp alanı

Fanclub logo
FANCLUB
kamp alanları
  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    10% indirim - toplam rezervasyon değerinde 01 Mar 2026 'dan 09 Haz 2026 'a ve 01 Eyl 2026 'dan 26 Eki 2026
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Restoran için 1 adet kupon - 5€ değerinde
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Geç çıkış - 12:00 'e kadar (Müsaitlik durumuna bağlı olarak)
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Doğrudan Rezervasyon
    Fanclub logo
    • Salzburg
    • Wald im Pinzgau
    Alpen Camping Aigner
    4.8
    Çok iyi39 derecelendirme
    • Salzburg için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • Çiftler için uygun
  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    15% indirim - toplam rezervasyon değerinde 16 Nis 2026 'dan 14 Haz 2026 'a ve 01 Eyl 2026 'dan 31 Eki 2026
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Geç çıkış - 13:00 'e kadar (Müsaitlik durumuna bağlı olarak)
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Fanclub logo
    • Salzburg
    • Wald im Pinzgau
    Camping VIKTORIA
    4.8
    Çok iyi16 derecelendirme
  • 50 km yarıçapındaki diğer kamp alanları

  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    "Karşılama birası" - 18 yaş ve üzeri her rezervasyon yapılan kişi için
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Geç çıkış - 14:00 'e kadar (Müsaitlik durumuna bağlı olarak)
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Kamp yeri seçimi serbest - (Stok durumuna bağlı olarak)
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Doğrudan Rezervasyon
    Fanclub logo
    • Tirol
    • Fügen
    Natürlich HELL. Camping & Aparthotel
    4.9
    Çok iyi1606 derecelendirme
    Camping.info Award
    Award2026
    • Avusturya için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • Çiftler için uygun
  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    "Karşılama birası" - 18 yaş ve üzeri her rezervasyon yapılan kişi için
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    1 adet ücretsiz misafir kartı - Tren/otobüs ve/veya bölgedeki etkinlikler için indirimler
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Geç çıkış - 16:00 'e kadar (Müsaitlik durumuna bağlı olarak)
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Doğrudan Rezervasyon
    Fanclub logo
    • Tirol
    • Hopfgarten
    Camping Reiterhof
    4.9
    Çok iyi59 derecelendirme
    • Tirol için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • Çiftler için uygun
  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    15% indirim - saha ücretleri ve 07 Oca 2026 adresinden 27 Haz 2026 adresine ve 06 Eyl 2026 adresinden 18 Ara 2026
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Çocuklar ücretsiz kamp yapabilir - 6 'e kadar, 07 Oca 2026 ile 27 Haz 2026 arasındaki dönemde ve 06 Eyl 2026 ile 18 Ara 2026
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Erken Check-in - 09:00 'dan itibaren (Müsaitlik durumuna bağlı olarak)
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Doğrudan Rezervasyon
    Fanclub logo
    • Tirol
    • Kramsach
    Camping Seeblick Toni
    4.6
    Çok iyi807 derecelendirme
    Camping.info Award
    Award2026
    • Tirol ovaları için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • <12 çocuklu aileler için uygundur
  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    1 köpek ücretsiz konaklayabilir - 22 Mar 2026 'dan 28 Haz 2026 'a ve 30 Ağu 2026 'dan 31 Eki 2026
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    1x ücretsiz Alpbachtal Kart - Bölgedeki ücretsiz otobüs gezileri ve boş zaman etkinlikleri için
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Hoş geldiniz hediyesi olarak 1 adet tişört - en az 3 gecelik konaklamalarda
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Doğrudan Rezervasyon
    Fanclub logo
    • Tirol
    • Kramsach
    Camping & Appartements Seehof
    4.3
    Çok iyi109 derecelendirme
    • Tirol ovaları için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • Yaşlılar için uygundur
  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    1 adet ücretsiz misafir kartı - Tren/otobüs ve/veya bölgedeki etkinlikler için indirimler
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Sauna dünyasına ücretsiz giriş - 2 kişi için, 7 gecelik konaklamadan itibaren
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Doğrudan Rezervasyon
    Fanclub logo
    • Tirol
    • Itter
    Camping Schlossberg Itter
    4.7
    Çok iyi497 derecelendirme
    Camping.info Award
    Award2026
    • Tirol ovaları için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • Çiftler için uygun
  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    27€ gecelik sabit fiyat - standart bir saha için 2 kişi, elektrik ve duş dahil 01 Nis 2026 ile 26 Haz 2026 ve 14 Eyl 2026 ile 02 Kas 2026
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Doğrudan Rezervasyon
    Fanclub logo
    • Tirol
    • Walchsee
    Ferienpark Terrassencamping Süd-See
    4.3
    Çok iyi122 derecelendirme
    • Walchsee için en yüksek puan
    • Yüzmek için önerilir
    • Çiftler için uygun
  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    27€ gecelik sabit fiyat - standart bir saha için 2 kişi, elektrik ve duş dahil 01 Nis 2026 ile 26 Haz 2026 ve 14 Eyl 2026 ile 02 Kas 2026
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Doğrudan Rezervasyon
    Fanclub logo
    • Tirol
    • Walchsee
    Camping Seespitz
    3.8
    İyi60 derecelendirme
    • Yürüyüş için önerilir
    • Çiftler için uygun
    • Özellikle iyi konum
  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    10% indirim - saha ücretlerinde 01 Mayıs adresinden 10 Haziran adresine ve 10 Eylül adresinden 31 Ekim
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Ücretsiz Yükseltme - daha iyi bir park yeri kategorisine (müsaitlik durumuna bağlı olarak)
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Kamp yeri seçimi serbest - (Stok durumuna bağlı olarak)
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Fanclub logo
    • Salzburg
    • Maishofen
    Campingplatz Bad Neunbrunnen am Waldsee
    4.5
    Çok iyi25 derecelendirme
    • Pinzgau için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • Çiftler için uygun
  • image
    image
    image
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    1 köpek ücretsiz konaklayabilir - konaklama süresince
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    1 porsiyon Weißwurst kahvaltısı - En az 3 gecelik konaklamalarda kişi başına 2 adet beyaz sosis (tatlı hardallı) ve 1 adet simit
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    10% indirim - ekmek servisi için
    FANCLUB üyeliğinizin avantajları
    Fanclub logo
    • Tirol
    • Scheffau am Wilden Kaiser
    KAISER.CAMP
    4.5
    Çok iyi16 derecelendirme
    • Wilder Kaiser için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • Köpeği olan konuklar için uygundur
  • image
    image
    image
    • Salzburg
    • Bruck/Grossglockner
    Sportcamp Woferlgut
    4.7
    Çok iyi1995 derecelendirme
    Camping.info Award
    Award2026
    • Salzburg için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • <12 çocuklu aileler için uygundur
  • image
    image
    image
    • Tirol
    • Aschau im Zillertal
    Aufenfeld - Ferienresort Zillertal
    4.7
    Çok iyi1606 derecelendirme
    Camping.info Award
    Award2026
    • Tirol için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • <12 çocuklu aileler için uygundur
  • image
    image
    image
    • Tirol
    • Kössen
    Euro Camp Wilder Kaiser
    4.7
    Çok iyi392 derecelendirme
    Camping.info Award
    Award2026
    • Tirol için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • Çiftler için uygun
  • image
    image
    image
    • Tirol
    • Maurach am Achensee
    Karwendel-Camping und Achenseer Hüttendörfl
    4.6
    Çok iyi41 derecelendirme
    • Achensee için en yüksek puan
    • Yürüyüş için önerilir
    • Çiftler için uygun

Sıkça sorulan sorular

Wald im Pinzgau'deki en iyi kamp yeri hangisidir?

Wald im Pinzgau içindeki en iyi puan alan kamp alanları:

  1. Alpen Camping Aigner, 4.8
  2. Camping VIKTORIA, 4.8
Hepsini Göster

Wald im Pinzgau'de hangi kamp yeri öneriliyor?

Wald im Pinzgau içindeki şu kamp alanları önerilir:

  1. Alpen Camping Aigner, 4.8
  2. Camping VIKTORIA, 4.8
  3. Natürlich HELL. Camping & Aparthotel, 4.9
Hepsini Göster

Wald im Pinzgau'de kamp yapmak ne kadar pahalı?

Wald im Pinzgau içindeki bir kamp alanında bir gecelik konaklamanın maliyeti ortalama €35,00. Fiyatlar mevsime ve kamp alanının olanaklarına ve konumuna göre değişmektedir.
Güncel fiyatları şimdi göster

Wald im Pinzgau içinde hangi kamp alanları mevcuttur?

Wald im Pinzgau içindeki kamp alanlarının doluluk oranı büyük ölçüde seyahat süresine bağlıdır. Tatiller ve resmi tatillerde, kamp alanları genellikle tamamen önceden rezerve edilir. Bir kamp alanının konumu ve popülaritesi ile hava durumu diğer faktörlerdir. Bu nedenle, müsaitlik durumunu erken araştırmanızı ve doğrudan çevrimiçi rezervasyon yapmanızı öneririz. Wald im Pinzgau'deki kısa süreli kamp tatilleri için, size şu anda mevcut olan kamp alanlarını gerçek zamanlı olarak arama seçeneği sunuyoruz.
Wald im Pinzgau içindeki uygun kamp alanlarını göster