Pluscamp Saltstraumen image 1

Pluscamp Saltstraumen


  • Çalışma saatleri: 01.01 - 31.12 - şu anda operasyonda
  • AdresKapstøveien 6 338056 Saltstraumen, Norveç - haritada göster
  • BölgeNordland

Derecelendirmeler

Ayrıntılı olarak Derecelendirmeler

  • Huzur
    3.5

  • Yiyecek / Dükkanlar
    3.2

  • Genel temizlik
    3.8

  • Sağlık tesislerinin temizliği
    3.8

  • Kiralık konaklama şartı
    4.7

  • Samimiyet
    4.1

  • Altyapı
    3.3

  • Boş zaman etkinlikleri
    3.5

  • Konum
    3.9

  • Paranın karşılığı
    3.2

  • Hijyenik tesisler
    4.2

Konukların yazdıkları

user image
user image
user image placeholder

3 kampçı yorumu daha var.

Tüm yorumları göster

Misafirler tarafından önerilen aktiviteler

FishingBalıkçılık (9 Konuk)
SightseeingGezinti (5 Konuk)
MotorcycleMotosiklet (4 Konuk)

Strolling
Yavaş yürüyüşler
(3 Konuk)
Hiking
Doğa yürüyüşü
(2 Konuk)
Kayak
Kano
(2 Konuk)
Cycling
Bisiklete binme
(1 Konuk)
Diving
Dalış
(1 Konuk)
Motorboat
Motorbot
(1 Konuk)
Relaxing
Rahatlatıcı
(1 Konuk)
Swimming
Yüzme
(1 Konuk)

Konuklar tarafından "Şunun için uygun"

4.3
Yaşlılar
4.0
Çiftler
3.7
6 yaşın altında çocuklu aileler
3.6
12 yaşın altında çocuklu aileler
3.6
18 yaşın altında çocuklu aileler
2.8
Gençlik grupları
2.5
Çadırlı konuklar

Açıklama

Profil

Henüz bir açıklama yok.

  • Toplam saha sayısı: 80
Değişiklik öner

Çalışma saatleri

01. Ocak - 31. Aralık

Özellikler

Kamp alanı henüz herhangi bir özellik belirtmedi.

Konum

map
3.6

Adres

Kapstøveien 6 33
8056 Saltstraumen
Norveç
GPS koordinatları
Lat 67.23543, Long 14.62117
Yol tarifi al
Değişiklik öner

İletişim

Pluscamp Saltstraumen

call or fax
Arama veya faks

Sıkça sorulan sorular

¿Se permiten perros en el camping Pluscamp Saltstraumen?

Maalesef Pluscamp Saltstraumen kamp alanı henüz kamp alanında köpeklere izin verilip verilmediğine dair bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan kamp alanından talep edebilirsin. Talebi şimdi gönder

Kuzey Norveç bölgesinde köpeklere izin veren diğer kamp alanlarını ara

Pluscamp Saltstraumen ne zaman açık?

Pluscamp Saltstraumen, 1. Ocak ile 31. Aralık arası açık. Kamp alanı detaylarını göster

Pluscamp Saltstraumen aile dostu mu?

Maalesef Pluscamp Saltstraumen kamp alanı henüz çocuklar için eğlence olanakları hakkında bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan kamp alanından talep edebilirsin. Talebi şimdi gönder

Misafirler Pluscamp Saltstraumen alanını özellikle şunlar için uygun buluyor:
  • 5 üzerinden 3.7 puan ile "6 yaş altı çocuklu aileler"
  • 5 üzerinden 3.6 puan ile "12 yaş altı çocuklu aileler"
  • 5 üzerinden 3.6 puan ile "18 yaş altı çocuklu aileler"


Kuzey Norveç bölgesindeki diğer aile dostu kamp alanlarını ara

Misafirler ve diğer kampçılar Pluscamp Saltstraumen alanını nasıl değerlendiriyor?

Kampçılar Pluscamp Saltstraumen alanını 5 üzerinden 3.6 olarak puanlıyor.

Misafirler özellikle şu özellikleri çok iyi değerlendiriyor: Kiralık konaklama şartı, Hijyenik tesisler, Samimiyet

Misafirlerine göre Pluscamp Saltstraumen özellikle şunlar için uygundur: Yaşlılar ve Çiftler

Misafirlerine göre Pluscamp Saltstraumen şunun için idealdir: Balıkçılık ve Gezinti

Tüm kampçı yorumlarını oku

Pluscamp Saltstraumen yakınlarında alışveriş imkânı var mı?

Üzgünüz, Pluscamp Saltstraumen kamp alanı henüz alışveriş imkânları hakkında detaylı bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan kamp alanından talep edebilirsin. Talebi şimdi gönder

Kuzey Norveç bölgesinde alışveriş imkânı olan diğer kamp alanlarını ara

Pluscamp Saltstraumen alanına en yakın kasaba veya şehir ne kadar uzaklıkta?

Maalesef Pluscamp Saltstraumen kamp alanı henüz mesafe bilgisi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan kamp alanından da talep edebilirsin. Talebi şimdi gönder

Kuzey Norveç bölgesindeki diğer kamp alanlarını ara

Pluscamp Saltstraumen hangi yemek seçeneklerini sunuyor?

Maalesef Pluscamp Saltstraumen kamp alanı henüz yemek seçenekleri hakkında bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan kamp alanından talep edebilirsin. Talebi şimdi gönder

Genel olarak misafirler, tesisteki yiyecek ve içecekleri 5 üzerinden 3.2 olarak puanlıyor.

Kuzey Norveç bölgesinde restoranı olan diğer kamp alanlarını ara

Pluscamp Saltstraumen kamp alanında wi-fi veya internet var mı?

Maalesef Pluscamp Saltstraumen kamp alanı henüz Wi-Fi hakkında bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan kamp alanından talep edebilirsin. Talebi şimdi gönder

Kuzey Norveç bölgesinde Wi-Fi sunan diğer kamp alanlarını ara

Pluscamp Saltstraumen engelsiz (erişilebilir) mi?

Maalesef Pluscamp Saltstraumen kamp alanı henüz erişilebilirlik hakkında bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan kamp alanından da sorabilirsin. Talebi şimdi gönder

Kuzey Norveç bölgesindeki diğer kamp alanlarını ara

Pluscamp Saltstraumen alanında kaç parsel var?

Maalesef Pluscamp Saltstraumen kamp alanı henüz turistik parseller hakkında bilgi vermedi. Talebi şimdi gönder

Kuzey Norveç bölgesindeki diğer kamp alanlarını ara

Pluscamp Saltstraumen ne kadar büyüklükte?

Maalesef Pluscamp Saltstraumen kamp alanı henüz büyüklük hakkında bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan tesisten de talep edebilirsin. Talebi şimdi gönder

Kuzey Norveç bölgesindeki diğer kamp alanlarını ara

Pluscamp Saltstraumen alanında konaklamak ne kadar tutuyor?

Maalesef Pluscamp Saltstraumen kamp alanı henüz fiyatlar hakkında bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan tesisten de talep edebilirsin. Talebi şimdi gönder

Kuzey Norveç bölgesindeki diğer kamp alanlarını ara