Camping Le Viginet image 1

Camping Le Viginet


  • Çalışma saatleri: 07.04 - 30.09 - şu anda operasyonda
  • AdresChemin du Manoir 263710 Saint Nectaire, Fransa - haritada göster
  • BölgePuy-de-Dôme

Derecelendirmeler

Ayrıntılı olarak Derecelendirmeler

  • Huzur
    5.0

  • Yiyecek / Dükkanlar
    3.0

  • Genel temizlik
    3.0

  • Sağlık tesislerinin temizliği
    4.0

  • Samimiyet
    5.0

  • Altyapı
    4.0

  • Boş zaman etkinlikleri
    3.0

  • Konum
    5.0

  • Paranın karşılığı
    3.0

  • Hijyenik tesisler
    3.0

Konuklar tarafından "Şunun için uygun"

4.0
Köpekleri olan konuklar
4.0
Yaşlılar
3.0
Çiftler
3.0
6 yaşın altında çocuklu aileler
2.0
Çadırlı konuklar
2.0
12 yaşın altında çocuklu aileler
2.0
18 yaşın altında çocuklu aileler
2.0
Gençlik grupları

Açıklama

Profil

You are looking for a peaceful natural setting to spend your holidays ? Well you have found it ! Our defined pitches are spacious and semi- shaded. You may choose your pitch on arrival. On our campsite you will find …a heated swimming pool with a babybath (july- august), a playground with our newly installed zipwire, a bar, a pizzeria with our delicious home- made pizzas, a terrain for pétanque, and tabletennis tables. You can also read a book from our modest library, there is high speed internet and you can borrow our barbeque any time. There is a washing machine and we sell disposable sheets. We have got a little shop on the site, cold drinks and ice cream, and in high- season we sell bread and fresh out- of- the- oven croissants.
  • Kamp alanı kategorisi:
  • sitenin boyutu: 5 ha (zemin koşulları: Çim)
  • Toplam saha sayısı: 90
  • Turistik saha sayısı: 60
  • Kapıların önünde karavan sahaları: Müsait değil
  • Karavanlar için de kapı önlerinde mola yerleri: Müsait değil
Değişiklik öner

Referans fiyatı

Yoğun sezon €24,70*
*İki yetişkin, karavan, araba, elektrik ve gecelik yerel vergi

Çalışma saatleri

07. Nisan - 30. Eylül

Özellikler

Tesisler

  • Bireysel yıkama kabinleri(16)
  • Gaz şişesi değişimi(km)
  • Kömürlü ızgaraya izin verilir
  • Wi-Fi(Fiyat bilinmiyor)
  • Çamaşır kurutma makinesi
  • Çamaşır makineleri
  • Kurutma Odası
  • Masalar ve banklar
  • Motokaravan hizmet noktası
  • Salon
  • Soyunma Dolapları
  • Yakacak odun mevcut

park yerinde

  • Elektrik bağlantıları
  • Sahada arabaya izin verilir
  • Arabasız sahalar
  • Gençlik grupları için ayrı alan
  • Sahada gaz bağlantısı
  • Sahada kamp ateşine izin verilir
  • Sahada kimyasal imha noktası
  • Sahada su bağlantısı
  • Sahada TV bağlantısı

Evcil Hayvanlar

  • Düşük sezonda köpeklere izin verilir
  • Kiralık konaklamada köpeklere izin verilir
  • Yoğun sezonda köpeklere izin verilir
  • Köpek duşları
  • Köpek parkı
  • Köpek yüzme alanı

Aile ve Çocuklar

  • Bebek Bakım Odası
  • Çocuk parkı
  • Evcil hayvan çiftliği
  • Çocuk eğlence programı

Yüzme ve Sağlık

  • Açık havuz
  • Kaplıca(40 km)
  • Sauna(0,5 km)
  • Kapalı havuz
  • Su kaydırağı
  • Çıplaklar plajı

Boş zaman fırsatları

  • At binme(20 km)
  • Balıkçılık(15 km)
  • Bisiklet kiralama(0,5 km)
  • Kros kayağı(40 km)
  • Masa tenisi
  • Minyatür golf(0,5 km)
  • Telesiyej(40 km)
  • Golf
  • Kızak
  • Rüzgâr sörfü
  • Tenis
  • Voleybol
  • Yelkencilik

Ücret & İkram

  • Bakkal dükkanı
  • Restorant(0,5 km)
  • Snack bar
  • Yerinde ekmek satılır(Sadece yoğun sezonda)
  • Pişirme olanakları

Ulaşılabilirlik

  • Evrensel olarak erişilebilir hijyenik tesisler
  • Yolların çoğu kaplanmıştır
  • Genel olarak suya erişim

Kiralık konaklama

  • Bungalovlar
  • Kabinler
  • Kiralık karavanlar
  • Kiralık çadırlar
  • Tatil daireleri

tatil türü

  • Kalıcı kamp
  • Kış kampı
  • Mini kamp alanı
  • Çıplak dolaşma

Konum

map
4.0

Talimatlar

You will find us by taking exit number 6 on the A75, from Clermont-Ferrand to Montpellier, following Saint Nectaire. Our campsite is on the right side of the road when entering Saint Nectaire, on the hill orientated south.
  • Göl: 10 km
  • Dağlarda: Evet
  • Sonraki şehir: 13 km
  • Sonraki kasaba/köy: 0,5 km

Adres

Chemin du Manoir 2
63710 Saint Nectaire
Fransa
GPS koordinatları
Lat 45.5797, Long 3.0014
Yol tarifi al
Değişiklik öner

İletişim

Camping Le Viginet

call or fax
Arama veya faks

Sıkça sorulan sorular

Camping Le Viginet göle ne kadar uzaklıkta?

Camping Le Viginet, göle 10 km uzaklıktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin

¿Se permiten perros en el camping Camping Le Viginet?

Yüksek sezonda ve düşük sezonda köpeklere izin verilir. Kiralık konaklama birimlerinde de köpeklere izin verilir. Misafirler Camping Le Viginet alanını 5 üzerinden 4 puanla "köpekli misafirler için uygun" olarak değerlendiriyor. Yorumları şimdi detaylıca oku

Camping Le Viginet ne zaman açık?

Camping Le Viginet, 7. Nisan ile 30. Eylül arası açık. Kamp alanı detaylarını göster

Camping Le Viginet aile dostu mu?

Boş zaman aktiviteleri için Camping Le Viginet kamp alanı, Çocuk parkı, At binme, Açık havuz ve çok daha fazlası gibi birçok olanak sunmaktadır.

Tüm eğlence olanaklarını gör

Misafirler ve diğer kampçılar Camping Le Viginet alanını nasıl değerlendiriyor?

Kampçılar Camping Le Viginet alanını 5 üzerinden 4 olarak puanlıyor.

Misafirler özellikle şu özellikleri çok iyi değerlendiriyor: Huzur, Samimiyet, Konum

Misafirlerine göre Camping Le Viginet özellikle şunlar için uygundur: Köpekleri olan konuklar ve Yaşlılar

Tüm kampçı yorumlarını oku

Camping Le Viginet yakınlarında alışveriş imkânı var mı?

Doğrudan kamp alanında bir market bulunmaktadır. Ayrıca yüksek sezonda Camping Le Viginet, doğrudan tesiste ekmek servisi sunmaktadır. En yakın kasaba 0.5 km uzaklıktadır, en yakın şehir 13 km uzaklıktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin

Camping Le Viginet alanına en yakın kasaba veya şehir ne kadar uzaklıkta?

En yakın kasaba 0.5 km uzaklıktadır, en yakın şehir 13 km uzaklıktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin

Camping Le Viginet hangi yemek seçeneklerini sunuyor?

0.5 km mesafede bir restoran bulunduğu için yemek konusunda kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca doğrudan tesiste bir büfe de bulunmaktadır.

Doğrudan tesiste sunulan ekmek servisiyle (yalnızca yüksek sezonda) güne rahatça başlayabilirsin.

Kendi yemeğini hazırlamak isteyenler için doğrudan tesiste bir market bulunmaktadır. Gerçek mangal meraklıları kömür ızgarasını bile yakabilir.

Genel olarak misafirler, tesisteki yiyecek ve içecekleri 5 üzerinden 3 olarak puanlıyor.

Bu arada, gaz tüpleri 1 km mesafede değiştirilebilir.

Tüm seçenekleri detaylı olarak gör

Camping Le Viginet kamp alanında wi-fi veya internet var mı?

Camping Le Viginet kamp alanı Wi-Fi sunmaktadır.

Camping Le Viginet engelsiz (erişilebilir) mi?

Camping Le Viginet kamp alanındaki yolların çoğu asfaltlanmıştır. Sıhhi tesisler engelsizdir (erişilebilirdir). Tüm kamp alanı özelliklerini gör

Camping Le Viginet alanında kaç parsel var?

Camping Le Viginet kamping alanında turistler için 60 parsel og uzun süreli kamp yapanlar için 30 parsel bulunmaktadır.

Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör

Camping Le Viginet ne kadar büyüklükte?

Camping Le Viginet alanı 5 hektar büyüklüğündedir. Zemin durumu: Çim

Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör

Camping Le Viginet alanında konaklamak ne kadar tutuyor?

Camping Le Viginet alanında bir gecelik konaklama €24,70 fiyatından başlamaktadır, ancak fiyatlar seçilen döneme, misafir sayısına vb. göre değişiklik gösterir. Güncel fiyatları ve müsaitlik durumunu öğrenmek için camping.info üzerinden Camping Le Viginet alanına taahhütsüz bir talep gönderebilirsin. Talebi şimdi gönder