den başlayan35,00€
Camping Berggruss
- Çalışma saatleri: 01.05 - 30.09 - şu anda operasyonda
- Adres: Berg 49, 9771 Berg im Drautal, Avusturya - haritada göster
- Bölge: OberdrautalKarintiya GüneyLesachtalAlpler
- İnternet sitesi: www.berggruss.at
Derecelendirmeler
Ayrıntılı olarak Derecelendirmeler
- Huzur3.0
- Yiyecek / Dükkanlar3.0
- Genel temizlik4.9
- Sağlık tesislerinin temizliği5.0
- Kiralık konaklama şartı1.0
- Samimiyet5.0
- Altyapı4.0
- Boş zaman etkinlikleri4.5
- Konum4.9
- Paranın karşılığı4.8
- Hijyenik tesisler4.7
Misafirler tarafından önerilen aktiviteler
Rahatlatıcı
(1 Konuk)Yavaş yürüyüşler
(1 Konuk)Konuklar tarafından "Şunun için uygun"
Çadırlı konuklar
Çiftler
12 yaşın altında çocuklu aileler
18 yaşın altında çocuklu aileler
6 yaşın altında çocuklu aileler
Yaşlılar
Köpekleri olan konuklar
Gençlik grupları
Açıklama
Profil
Willkommen bei Camping Berggruss – Ihrem Rückzugsort inmitten der Kärntner Bergwelt. Unser familiär geführter Naturcampingplatz liegt idyllisch am Talboden der Gemeinde Berg im Drautal und ist eingebettet zwischen der beeindruckenden Kreuzeckgruppe im Norden und den Gailtaler Alpen im Süden. Hier …
- Kamp alanı kategorisi:
- sitenin boyutu: 1 ha (zemin koşulları: Çim)
- Toplam saha sayısı: 65
- Turistik saha sayısı: 60
- Kapıların önünde karavan sahaları: 0
- Karavanlar için de kapı önlerinde mola yerleri: Müsait değil
Referans fiyatı
Yoğun sezon €45,00*
Düşük sezon €35,00*
*İki yetişkin, karavan, araba, elektrik ve gecelik yerel vergi
Çalışma saatleri
01. Mayıs - 30. Eylül
Özellikler
Tesisler
- Bireysel yıkama kabinleri(4)
- Gaz şişesi değişimi(5 km)
- Kömürlü ızgaraya izin verilir
- Masalar ve banklar
- Motokaravan hizmet noktası
- Wi-Fi
- Yakacak odun mevcut
- Çamaşır makineleri
- İnternet terminali
- Kurutma Odası
- Salon
- Soyunma Dolapları
- Çamaşır kurutma makinesi
park yerinde
- Elektrik bağlantıları
- Sahada arabaya izin verilir
- Sahalarda gölge(Yarı gölgeli)
- Arabasız sahalar
- Gençlik grupları için ayrı alan
- Sahada gaz bağlantısı
- Sahada kimyasal imha noktası
- Sahada su bağlantısı
- Sahada TV bağlantısı
Evcil Hayvanlar
- Düşük sezonda köpeklere izin verilir
- Yoğun sezonda köpeklere izin verilir
- Köpek duşları
- Köpek parkı
Aile ve Çocuklar
- Çocuk parkı
- Bebek Bakım Odası
- Evcil hayvan çiftliği
- Kapalı alan oyun tesisleri
- Çocuk eğlence programı
Yüzme ve Sağlık
- Açık havuz
- Doğada yüzme(1 km, Nehir)
- Kapalı havuz(30 km)
- Kaplıca(80 km)
- Sauna(2 km)
- Su kaydırağı(0,5 km)
- Kumlu plaj
- Çıplaklar plajı
Boş zaman fırsatları
- Balıkçılık(0,5 km)
- Bisiklet kiralama(1 km)
- Golf(0,5 km)
- Kros kayağı(0,5 km)
- Masa tenisi
- Rüzgâr sörfü(15 km)
- Tekne kiralama(15 km)
- Telesiyej(5 km)
- Tenis(0,7 km)
- Voleybol
- Yelkencilik(15 km)
Ücret & İkram
- Bakkal dükkanı(1 km)
- Restorant(0,5 km)
- Snack bar(1 km)
- Yerinde ekmek satılır
- Pişirme olanakları
Ulaşılabilirlik
- Evrensel olarak erişilebilir hijyenik tesisler
Kiralık konaklama
- Bungalovlar
- Kabinler
- Kiralık karavanlar
- Kiralık çadırlar
- Tatil daireleri
tatil türü
- Kalıcı kamp
- Kış kampı
- Mini kamp alanı
- Çıplak dolaşma
Konum

Talimatlar
From VIENNA: via the A2 to Klagenfurt - Villach Spittal / Drau - on the B100 towards Lienz. From GERMANY: via the A10 motorway to Salzburg - Spittal / Drau - on the B100 towards Lienz. From ITALY: via the …
- Göl: 15 km
- Nehir: 0,5 km
- Dağlarda: Evet
- Yükseklik (deniz seviyesinin üzerinde): 610 m
- Sonraki şehir: 30 km
- Sonraki kasaba/köy: 1 km
- Tren istasyonu veya otobüs terminali: 0,4 km
- Otoban çıkışı: 25 km
İletişim
Camping Berggruss
Arama veya faks
Sıkça sorulan sorular
Camping Berggruss nehre ne kadar uzaklıkta?
Camping Berggruss, nehre 0.5 km uzaklıktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
¿Se permiten perros en el camping Camping Berggruss?
Yüksek sezonda ve düşük sezonda köpeklere izin verilir. Misafirler Camping Berggruss alanını 5 üzerinden 2.5 puanla "köpekli misafirler için uygun" olarak değerlendiriyor. Yorumları şimdi detaylıca oku
Camping Berggruss ne zaman açık?
Camping Berggruss, 1. Mayıs ile 30. Eylül arası açık. Müsaitlik durumunu şimdi kontrol et
Camping Berggruss aile dostu mu?
Misafirler Camping Berggruss alanını özellikle 12 yaş altı çocuklu aileler için uygun buluyor. Boş zaman aktiviteleri için Camping Berggruss kamp alanı, Çocuk parkı, Açık havuz, Su kaydırağı ve çok daha fazlası gibi birçok olanak sunmaktadır. Kötü hava koşullarında kapalı havuzu (30 km uzaklıkta) kullanabilirsin.
Tüm eğlence olanaklarını gör
Tüm eğlence olanaklarını gör
Misafirler ve diğer kampçılar Camping Berggruss alanını nasıl değerlendiriyor?
Kampçılar Camping Berggruss alanını 5 üzerinden 4.6 olarak puanlıyor. Bu, Camping Berggruss alanını Oberdrautal bölgesindeki en yüksek puanlı kamp alanlarından biri yapmaktadır.
Misafirler özellikle şu özellikleri çok iyi değerlendiriyor: Sağlık tesislerinin temizliği, Samimiyet, Genel temizlik
Misafirlerine göre Camping Berggruss özellikle şunlar için uygundur: Çadırlı konuklar ve Çiftler
Misafirlerine göre Camping Berggruss şunun için idealdir: Bisiklete binme ve Dağ Bisikletçiliği
Tüm kampçı yorumlarını oku
Misafirler özellikle şu özellikleri çok iyi değerlendiriyor: Sağlık tesislerinin temizliği, Samimiyet, Genel temizlik
Misafirlerine göre Camping Berggruss özellikle şunlar için uygundur: Çadırlı konuklar ve Çiftler
Misafirlerine göre Camping Berggruss şunun için idealdir: Bisiklete binme ve Dağ Bisikletçiliği
Tüm kampçı yorumlarını oku
Camping Berggruss yakınlarında alışveriş imkânı var mı?
1 km mesafede bir market bulunmaktadır. Ayrıca Camping Berggruss, doğrudan tesiste ekmek servisi sunmaktadır. En yakın kasaba 1 km uzaklıktadır, en yakın şehir 30 km uzaklıktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
Camping Berggruss alanına en yakın kasaba veya şehir ne kadar uzaklıkta?
En yakın kasaba 1 km uzaklıktadır, en yakın şehir 30 km uzaklıktadır. Bir otobüs veya tren durağına 0.4 km içinde ulaşabilirsin. En yakın otoyol çıkışı 25 km uzaklıktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
Camping Berggruss hangi yemek seçeneklerini sunuyor?
0.5 km mesafede bir restoran bulunduğu için yemek konusunda kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca 1 km mesafede bir büfe de bulunmaktadır.
Doğrudan tesiste sunulan ekmek servisiyle güne rahatça başlayabilirsin.
Kendi yemeğini hazırlamak isteyenler için 1 km mesafede bir market bulunmaktadır. Gerçek mangal meraklıları kömür ızgarasını bile yakabilir.
Genel olarak misafirler, tesisteki yiyecek ve içecekleri 5 üzerinden 3 olarak puanlıyor.
Bu arada, gaz tüpleri 5 km mesafede değiştirilebilir. Ayrıca masa veya bank ödünç almak isteyenler bunu tesiste yapabilirler.
Tüm seçenekleri detaylı olarak gör
Doğrudan tesiste sunulan ekmek servisiyle güne rahatça başlayabilirsin.
Kendi yemeğini hazırlamak isteyenler için 1 km mesafede bir market bulunmaktadır. Gerçek mangal meraklıları kömür ızgarasını bile yakabilir.
Genel olarak misafirler, tesisteki yiyecek ve içecekleri 5 üzerinden 3 olarak puanlıyor.
Bu arada, gaz tüpleri 5 km mesafede değiştirilebilir. Ayrıca masa veya bank ödünç almak isteyenler bunu tesiste yapabilirler.
Tüm seçenekleri detaylı olarak gör
Camping Berggruss kamp alanında wi-fi veya internet var mı?
Camping Berggruss kamp alanı Wi-Fi sunmaktadır. Bu ücretsizdir.
Camping Berggruss engelsiz (erişilebilir) mi?
Sıhhi tesisler engelsiz (erişilebilir) değildir. Tüm kamp alanı özelliklerini gör
Camping Berggruss alanında kaç parsel var?
Camping Berggruss kamping alanında turistler için 60 parsel og uzun süreli kamp yapanlar için 5 parsel bulunmaktadır.
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Camping Berggruss ne kadar büyüklükte?
Camping Berggruss alanı 1 hektar büyüklüğündedir. Zemin durumu: Çim
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Camping Berggruss alanında konaklamak ne kadar tutuyor?
Camping Berggruss alanında bir gecelik konaklama €35,00 - €45,00 tutmaktadır, ancak fiyatlar seçilen döneme, misafir sayısına vb. göre değişiklik gösterir. Güncel fiyatları ve müsaitlik durumunu görmek için camping.info adresinde seyahat tarihlerini girebilirsin.
Seyahat tarihlerini şimdi gir ve güncel fiyatları gör
Seyahat tarihlerini şimdi gir ve güncel fiyatları gör
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
