den başlayan22,00€
Bubulcus & Bolotas Camping
- Çalışma saatleri: 01.12 - 31.10 - şu anda operasyonda
- Adres: Da Courela às Bardeiras N251 km 94, 7040-700 Vimieiro, Portekiz - haritada göster
- Bölge: ÉvoraPortalegre
Derecelendirmeler
Ayrıntılı olarak Derecelendirmeler
- Huzur5.0
- Yiyecek / Dükkanlar3.6
- Genel temizlik5.0
- Sağlık tesislerinin temizliği5.0
- Kiralık konaklama şartı5.0
- Samimiyet5.0
- Altyapı5.0
- Boş zaman etkinlikleri4.7
- Konum5.0
- Paranın karşılığı5.0
- Hijyenik tesisler5.0
Misafirler tarafından önerilen aktiviteler
Gezinti
(4 Konuk)Yavaş yürüyüşler
(2 Konuk)Kültür
(1 Konuk)Konuklar tarafından "Şunun için uygun"
Çadırlı konuklar
Çiftler
Köpekleri olan konuklar
12 yaşın altında çocuklu aileler
18 yaşın altında çocuklu aileler
6 yaşın altında çocuklu aileler
Yaşlılar
Gençlik grupları
Açıklama
Profil
The mission of Bubulcus & Bolotas Camping is to offer to nature lovers and anyone that seeks tranquillity, an opportunity to experience an intimate and authentic contact with nature, in a camping site with much individual space and equipped with …
- Kamp alanı kategorisi:
- sitenin boyutu: 7,5 ha (zemin koşulları: Çim)
- Toplam saha sayısı: 20
- Turistik saha sayısı: 20 (hangi parsellerden: 20)
- Kapıların önünde karavan sahaları: 0
- Karavanlar için de kapı önlerinde mola yerleri: Müsait değil
Referans fiyatı
Yoğun sezon €26,00*
Düşük sezon €22,00*
*İki yetişkin, karavan, araba, elektrik ve gecelik yerel vergi
Çalışma saatleri
01. Aralık - 31. Ekim
Özellikler
Tesisler
park yerinde
Evcil Hayvanlar
Aile ve Çocuklar
Yüzme ve Sağlık
Boş zaman fırsatları
Ücret & İkram
Ulaşılabilirlik
Kiralık konaklama
tatil türü
Konum

Talimatlar
From Vimieiro take the N251 in the direction Pavia. After 2 km you will find the camping sign indicating left.
- Deniz: 115 km
- Göl: 35 km
- Nehir: 35 km
- Dağlarda: Hayır
- Yükseklik (deniz seviyesinin üzerinde): 240 m
- Sonraki şehir: 20 km
- Sonraki kasaba/köy: 4 km
- Tren istasyonu veya otobüs terminali: 4 km
- Otoban çıkışı: 25 km
Adres
Da Courela às Bardeiras N251 km 947040-700 Vimieiro
Portekiz
GPS koordinatları
Lat 38.8302234, Long -7.883325800000001
Yol tarifi alİletişim
Bubulcus & Bolotas Camping
Arama veya faks
Sıkça sorulan sorular
Bubulcus & Bolotas Camping göle ne kadar uzaklıkta?
Bubulcus & Bolotas Camping, göle 35 km uzaklıktadır. Ayrıca 130 km mesafede bir çıplaklar plajı bulunmaktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
¿Se permiten perros en el camping Bubulcus & Bolotas Camping?
Yüksek sezonda ve düşük sezonda köpeklere izin verilir. Kiralık konaklama birimlerinde köpeklere izin verilmez. Misafirler Bubulcus & Bolotas Camping alanını 5 üzerinden 5 puanla "köpekli misafirler için uygun" olarak değerlendiriyor. Yorumları şimdi detaylıca oku
Bubulcus & Bolotas Camping ne zaman açık?
Bubulcus & Bolotas Camping, 1. Aralık ile 31. Ekim arası açık. Kamp alanı detaylarını göster
Bubulcus & Bolotas Camping aile dostu mu?
Misafirler Bubulcus & Bolotas Camping alanını özellikle 6, 12 ve 18 yaş altı çocuklu aileler için uygun buluyor. Boş zaman aktiviteleri için Bubulcus & Bolotas Camping kamp alanı, Çocuk parkı, At binme, Açık havuz, Su kaydırağı, Minyatür golf ve çok daha fazlası gibi birçok olanak sunmaktadır. Kötü hava koşullarında kapalı havuzu (22 km uzaklıkta) kullanabilirsin.
Tüm eğlence olanaklarını gör
Tüm eğlence olanaklarını gör
Misafirler ve diğer kampçılar Bubulcus & Bolotas Camping alanını nasıl değerlendiriyor?
Kampçılar Bubulcus & Bolotas Camping alanını 5 üzerinden 5 olarak puanlıyor. Bu, Bubulcus & Bolotas Camping alanını Alentejo eyaletindeki en yüksek puanlı kamp alanlarından biri yapmaktadır.
Misafirler özellikle şu özellikleri çok iyi değerlendiriyor: Huzur, Genel temizlik, Sağlık tesislerinin temizliği
Misafirlerine göre Bubulcus & Bolotas Camping özellikle şunlar için uygundur: Çadırlı konuklar ve Çiftler
Misafirlerine göre Bubulcus & Bolotas Camping şunun için idealdir: Bisiklete binme ve Doğa yürüyüşü
Tüm kampçı yorumlarını oku
Misafirler özellikle şu özellikleri çok iyi değerlendiriyor: Huzur, Genel temizlik, Sağlık tesislerinin temizliği
Misafirlerine göre Bubulcus & Bolotas Camping özellikle şunlar için uygundur: Çadırlı konuklar ve Çiftler
Misafirlerine göre Bubulcus & Bolotas Camping şunun için idealdir: Bisiklete binme ve Doğa yürüyüşü
Tüm kampçı yorumlarını oku
Bubulcus & Bolotas Camping yakınlarında alışveriş imkânı var mı?
4 km mesafede bir market bulunmaktadır. En yakın kasaba 4 km uzaklıktadır, en yakın şehir 20 km uzaklıktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
Bubulcus & Bolotas Camping alanına en yakın kasaba veya şehir ne kadar uzaklıkta?
En yakın kasaba 4 km uzaklıktadır, en yakın şehir 20 km uzaklıktadır. Bir otobüs veya tren durağına 4 km içinde ulaşabilirsin. En yakın otoyol çıkışı 25 km uzaklıktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
Bubulcus & Bolotas Camping hangi yemek seçeneklerini sunuyor?
4 km mesafede bir restoran bulunduğu için yemek konusunda kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca 4 km mesafede bir büfe de bulunmaktadır.
Kendi yemeğini hazırlamak isteyenler için 4 km mesafede bir market bulunmaktadır.
Genel olarak misafirler, tesisteki yiyecek ve içecekleri 5 üzerinden 3.6 olarak puanlıyor.
Bu arada, gaz tüpleri 4 km mesafede değiştirilebilir. Ayrıca masa veya bank ödünç almak isteyenler bunu tesiste yapabilirler.
Tüm seçenekleri detaylı olarak gör
Kendi yemeğini hazırlamak isteyenler için 4 km mesafede bir market bulunmaktadır.
Genel olarak misafirler, tesisteki yiyecek ve içecekleri 5 üzerinden 3.6 olarak puanlıyor.
Bu arada, gaz tüpleri 4 km mesafede değiştirilebilir. Ayrıca masa veya bank ödünç almak isteyenler bunu tesiste yapabilirler.
Tüm seçenekleri detaylı olarak gör
Bubulcus & Bolotas Camping kamp alanında wi-fi veya internet var mı?
Bubulcus & Bolotas Camping kamp alanı Wi-Fi sunmaktadır. Bu ücretsizdir.
Bubulcus & Bolotas Camping engelsiz (erişilebilir) mi?
Bubulcus & Bolotas Camping kamp alanındaki yolların çoğu asfaltlanmamıştır. Tekerlekli sandalye kullanıcıları için rampalar mevcuttur. Sıhhi tesisler engelsizdir (erişilebilirdir). Tüm kamp alanı özelliklerini gör
Bubulcus & Bolotas Camping alanında kaç parsel var?
Bubulcus & Bolotas Camping kamping alanında turistler için 20 parsel og uzun süreli kamp yapanlar için 0 parsel bulunmaktadır.
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Bubulcus & Bolotas Camping ne kadar büyüklükte?
Bubulcus & Bolotas Camping alanı 7,5 hektar büyüklüğündedir. Zemin durumu: Çim
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Bubulcus & Bolotas Camping alanında konaklamak ne kadar tutuyor?
Bubulcus & Bolotas Camping alanında bir gecelik konaklama €22,00 - €26,00 tutmaktadır, ancak fiyatlar seçilen döneme, misafir sayısına vb. göre değişiklik gösterir. Güncel fiyatları ve müsaitlik durumunu öğrenmek için camping.info üzerinden Bubulcus & Bolotas Camping alanına taahhütsüz bir talep gönderebilirsin. Talebi şimdi gönder
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
