den başlayan20,77€
Autocamp AS
- Çalışma saatleri: 15.05 - 15.09 - şu anda operasyonda
- Adres: Ezerski Lozja bb, 6330 Struga, Kuzey Makedonya - haritada göster
- Bölge: Makedonya
Derecelendirmeler
Ayrıntılı olarak Derecelendirmeler
- Huzur3.3
- Yiyecek / Dükkanlar2.0
- Genel temizlik2.8
- Sağlık tesislerinin temizliği3.0
- Kiralık konaklama şartı2.0
- Samimiyet3.2
- Altyapı2.7
- Boş zaman etkinlikleri2.3
- Konum4.0
- Paranın karşılığı2.9
- Hijyenik tesisler3.0
Misafirler tarafından önerilen aktiviteler
Bisiklete binme
(1 Konuk)Balıkçılık
(1 Konuk)Doğa yürüyüşü
(1 Konuk)Yavaş yürüyüşler
(1 Konuk)Yüzme
(1 Konuk)Konuklar tarafından "Şunun için uygun"
Çadırlı konuklar
Çiftler
6 yaşın altında çocuklu aileler
Gençlik grupları
18 yaşın altında çocuklu aileler
12 yaşın altında çocuklu aileler
Yaşlılar
Açıklama
Profil
Als u de uitdaging aangaat om rond te reizen in het zuiden van Europa dan is het tevenseen uitdaging om een land te ontdekken waar natuur, cultuur en de mensheid samen gaan. Een land van wonderbaarlijke meren: Republiek Macedonie. Op …
- Kamp alanı kategorisi:
- sitenin boyutu: 100 ha
- Toplam saha sayısı: 500
Referans fiyatı
Yoğun sezon €20,77*
*İki yetişkin, karavan, araba, elektrik ve gecelik yerel vergi
Çalışma saatleri
15. Maj - 15. Septembar
Özellikler
Tesisler
- Motokaravan hizmet noktası
- Wi-Fi
- Çamaşır kurutma makinesi
- Çamaşır makineleri
park yerinde
- Elektrik bağlantıları
- Sahalarda gölge(Çoğunlukla gölgeli)
Evcil Hayvanlar
- Yoğun sezonda köpeklere izin verilir
Aile ve Çocuklar
- Çocuk parkı(2 km)
Yüzme ve Sağlık
- Açık havuz(3 km)
- Kapalı havuz
- Sauna
Boş zaman fırsatları
- Bisiklet kiralama(3 km)
- Masa tenisi(3 km)
- Rüzgâr sörfü(3 km)
- Tenis
- Yelkencilik(3 km)
- Golf
- Minyatür golf
Ücret & İkram
- Bakkal dükkanı
- Restorant(1 km)
- Snack bar(1 km)
- Yerinde ekmek satılır
Kiralık konaklama
- Bungalovlar
- Kiralık karavanlar
- Kiralık çadırlar
- Tatil daireleri
tatil türü
- Kalıcı kamp
- Kış kampı
- Mini kamp alanı
- Çıplak dolaşma
Konum

Talimatlar
Camping AS is considered to be one of the best Campsites on the Ohrid Lake. Camping AS, this year International Campus host, is situated around 2 km away east of the city of Struga, 7km west from the city of …
- Göl: Yerinde
- Nehir: 1 km
- Dağlarda: Hayır
- Sonraki şehir: 2 km
- Sonraki kasaba/köy: 1 km
- Tren istasyonu veya otobüs terminali: 2 km
Adres
Ezerski Lozja bb6330 Struga
Kuzey Makedonya
GPS koordinatları
Lat 41.17312, Long 20.67928
Yol tarifi alİletişim
Autocamp AS
Arama veya faks
Sıkça sorulan sorular
Autocamp AS göle ne kadar uzaklıkta?
Autocamp AS doğrudan göl kenarında yer almaktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
¿Se permiten perros en el camping Autocamp AS?
Maalesef Autocamp AS kamp alanı henüz kamp alanında köpeklere izin verilip verilmediğine dair bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan kamp alanından talep edebilirsin. Talebi şimdi gönder
Makedonya bölgesinde köpeklere izin veren diğer kamp alanlarını ara
Makedonya bölgesinde köpeklere izin veren diğer kamp alanlarını ara
Autocamp AS ne zaman açık?
Autocamp AS, 15. Maj ile 15. Septembar arası açık. Kamp alanı detaylarını göster
Autocamp AS aile dostu mu?
Misafirler Autocamp AS alanını özellikle 6 yaş altı çocuklu aileler için uygun buluyor. Boş zaman aktiviteleri için Autocamp AS kamp alanı, Çocuk parkı, Açık havuz ve çok daha fazlası gibi birçok olanak sunmaktadır.
Tüm eğlence olanaklarını gör
Tüm eğlence olanaklarını gör
Misafirler ve diğer kampçılar Autocamp AS alanını nasıl değerlendiriyor?
Kampçılar Autocamp AS alanını 5 üzerinden 2.7 olarak puanlıyor.
Misafirler özellikle şu özellikleri çok iyi değerlendiriyor: Konum
Misafirlerine göre Autocamp AS özellikle şunlar için uygundur: Çadırlı konuklar ve Çiftler
Misafirlerine göre Autocamp AS şunun için idealdir: Rahatlatıcı ve Gezinti
Tüm kampçı yorumlarını oku
Misafirler özellikle şu özellikleri çok iyi değerlendiriyor: Konum
Misafirlerine göre Autocamp AS özellikle şunlar için uygundur: Çadırlı konuklar ve Çiftler
Misafirlerine göre Autocamp AS şunun için idealdir: Rahatlatıcı ve Gezinti
Tüm kampçı yorumlarını oku
Autocamp AS yakınlarında alışveriş imkânı var mı?
Doğrudan kamp alanında bir market bulunmaktadır. Ayrıca Autocamp AS, doğrudan tesiste ekmek servisi sunmaktadır. En yakın kasaba 1 km uzaklıktadır, en yakın şehir 2 km uzaklıktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
Autocamp AS alanına en yakın kasaba veya şehir ne kadar uzaklıkta?
En yakın kasaba 1 km uzaklıktadır, en yakın şehir 2 km uzaklıktadır. Bir otobüs veya tren durağına 2 km içinde ulaşabilirsin. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
Autocamp AS hangi yemek seçeneklerini sunuyor?
1 km mesafede bir restoran bulunduğu için yemek konusunda kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca 1 km mesafede bir büfe de bulunmaktadır.
Doğrudan tesiste sunulan ekmek servisiyle güne rahatça başlayabilirsin.
Kendi yemeğini hazırlamak isteyenler için doğrudan tesiste bir market bulunmaktadır.
Genel olarak misafirler, tesisteki yiyecek ve içecekleri 5 üzerinden 2 olarak puanlıyor.
Tüm seçenekleri detaylı olarak gör
Doğrudan tesiste sunulan ekmek servisiyle güne rahatça başlayabilirsin.
Kendi yemeğini hazırlamak isteyenler için doğrudan tesiste bir market bulunmaktadır.
Genel olarak misafirler, tesisteki yiyecek ve içecekleri 5 üzerinden 2 olarak puanlıyor.
Tüm seçenekleri detaylı olarak gör
Autocamp AS kamp alanında wi-fi veya internet var mı?
Maalesef Autocamp AS kamp alanı Wi-Fi sunmamaktadır.
Autocamp AS engelsiz (erişilebilir) mi?
Maalesef Autocamp AS kamp alanı henüz erişilebilirlik hakkında bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan kamp alanından da sorabilirsin. Talebi şimdi gönder
Makedonya bölgesindeki diğer kamp alanlarını ara
Makedonya bölgesindeki diğer kamp alanlarını ara
Autocamp AS alanında kaç parsel var?
Maalesef Autocamp AS kamp alanı henüz turistik parseller hakkında bilgi vermedi. Talebi şimdi gönder
Makedonya bölgesindeki diğer kamp alanlarını ara
Makedonya bölgesindeki diğer kamp alanlarını ara
Autocamp AS ne kadar büyüklükte?
Autocamp AS alanında konaklamak ne kadar tutuyor?
Autocamp AS alanında bir gecelik konaklama €20,77 fiyatından başlamaktadır, ancak fiyatlar seçilen döneme, misafir sayısına vb. göre değişiklik gösterir. Güncel fiyatları ve müsaitlik durumunu öğrenmek için camping.info üzerinden Autocamp AS alanına taahhütsüz bir talep gönderebilirsin. Talebi şimdi gönder
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

