Camping nr 257 image 1

Camping nr 257


Betyg

Betyg i detalj

  • Fridfullhet
    3.5

  • Mat / butiker
    2.5

  • Allmän renlighet
    2.5

  • Sanitetsanläggningars renlighet
    2.5

  • Villkor för hyresbostäder
    2.5

  • Vänlighet
    3.0

  • Infrastruktur
    2.5

  • Fritidsaktiviteter
    3.0

  • Plats
    4.0

  • Valuta för pengarna
    2.5

  • Sanitetsanläggningar
    2.5

Aktiviteter som rekommenderas av gäster

FishingFiske (1 Gäst)
HikingVandring (1 Gäst)
KayakPaddling (1 Gäst)

Motorboat
Motorbåt
(1 Gäst)
Paragliding
Skärmflygning
(1 Gäst)

Bedömd av gäster som "Lämplig för"

5.0
Ungdomsgrupper
4.0
Gäster med tält
4.0
Par
4.0
Familjer med barn under 12 år
4.0
Familjer med barn under 18 år
4.0
Familjer med barn under 6 år
4.0
Pensionärer

Beskrivning

Profil

Ingen beskrivning än.

Föreslå ändring

Egenskaper

Campingen har ännu inte specificerat några egenskaper.

Plats

map
2.5

Adress

ul. Pałęki 26
28-400 Pińczów
Polen
GPS-koordinater
Lat 50.53152, Long 20.53289
Få vägbeskrivningar
Föreslå ändring

Kontakt

Camping nr 257

Vanliga frågor

Är hundar tillåtna på campingplatsen Camping nr 257?

Campingplatsen Camping nr 257 har tyvärr inte lämnat någon information om huruvida hundar är tillåtna på campingplatsen än, men du kan efterfråga informationen direkt från campingplatsen.

Sök efter andra campingplatser i Święty Krzyż som tillåter hundar

När har Camping nr 257 öppet?

Tyvärr har campingplatsen Camping nr 257 ännu inte lämnat någon information om sina öppettider, men du kan begära informationen direkt från campingplatsen.

Sök efter andra campingplatser i Święty Krzyż med lediga platser

Är Camping nr 257 familjevänlig?

Gäster anser att Camping nr 257 är särskilt lämplig för familjer med barn under 6, 12 och 18 år.

Läs alla recensioner från campare

Hur bedömer gäster och andra campare Camping nr 257?

Campare ger Camping nr 257 betyget 2.5 av 5.

Gäster ger följande egenskaper särskilt bra betyg: Plats

Enligt gästerna är Camping nr 257 särskilt lämplig för: Ungdomsgrupper och Gäster med tält

Enligt gästerna är Camping nr 257 idealisk för: Fiske och Vandring

Läs alla recensioner från campare

Finnes det inköpsmöjligheter i närheten av Camping nr 257?

Tyvärr har campingplatsen Camping nr 257 inte angett några detaljer om inköpsmöjligheter än, men du kan efterfråga informationen direkt från campingplatsen.

Sök efter andra campingplatser i Święty Krzyż med inköpsmöjligheter

Hur långt är det till närmaste ort eller stad från Camping nr 257?

Tyvärr har campingplatsen Camping nr 257 inte angett någon avståndsinformation än, men du kan också efterfråga informationen direkt från campingplatsen.

Sök efter andra campingplatser i Święty Krzyż

Vilka matalternativ erbjuder Camping nr 257?

Tyvärr har campingplatsen Camping nr 257 inte lämnat någon information om restaurangalternativ än, men du kan efterfråga informationen direkt från campingplatsen.

Överlag ger gästerna maten och drycken på platsen 2.5 av 5.

Sök efter andra campingplatser med restaurang i Święty Krzyż

Finns det wi-fi eller internet på campingplatsen Camping nr 257?

Tyvärr har campingplatsen Camping nr 257 inte lämnat någon information om wi-fi än, men du kan efterfråga informationen direkt från campingplatsen.

Sök efter andra campingplatser i Święty Krzyż som erbjuder wi-fi

Är Camping nr 257 tillgänglighetsanpassad?

Tyvärr har campingplatsen Camping nr 257 inte lämnat någon information om tillgänglighet än, men du kan också efterfråga informationen direkt från campingplatsen.

Sök efter andra campingplatser i Święty Krzyż

Hur många platser har Camping nr 257?

Tyvärr har campingplatsen Camping nr 257 inte lämnat någon information om turistplatser än.

Sök efter andra campingplatser i Święty Krzyż

Hur stor är Camping nr 257?

Tyvärr har campingplatsen Camping nr 257 inte lämnat någon information om storleken än, men du kan också efterfråga informationen direkt från platsen.

Sök efter andra campingplatser i Święty Krzyż

Vad kostar det att bo på Camping nr 257?

Tyvärr har campingplatsen Camping nr 257 inte lämnat någon information om priser än, men du kan också efterfråga informationen direkt från platsen.

Sök efter andra campingplatser i Święty Krzyż