Camping Duet
- Öppettider: 01.01 - 31.12 - för närvarande i drift
- Adress: ul. Królowej Jadwigi 14, 22-400 Zamość, Polen - Visa på kartan
- Region: Ukraina ÖsterUkraina Väster
Betyg
Betyg i detalj
- Fridfullhet3.3
- Mat / butiker1.0
- Allmän renlighet4.0
- Sanitetsanläggningars renlighet3.0
- Vänlighet4.0
- Infrastruktur2.7
- Fritidsaktiviteter3.7
- Plats4.0
- Valuta för pengarna3.3
- Sanitetsanläggningar2.7
Aktiviteter som rekommenderas av gäster
Bedömd av gäster som "Lämplig för"
Gäster med tält
Familjer med barn under 18 år
Par
Familjer med barn under 12 år
Ungdomsgrupper
Pensionärer
Familjer med barn under 6 år
Beskrivning
Öppettider
01. januari - 31. december
Egenskaper
Campingen har ännu inte specificerat några egenskaper.
Plats

Adress
ul. Królowej Jadwigi 1422-400 Zamość
Polen
GPS-koordinater
Lat 50.7226, Long 23.26153
Få vägbeskrivningarKontakt
Camping Duet
Vanliga frågor
Är hundar tillåtna på campingplatsen Camping Duet?
Campingplatsen Camping Duet har tyvärr inte lämnat någon information om huruvida hundar är tillåtna på campingplatsen än, men du kan efterfråga informationen direkt från campingplatsen. Skicka förfrågan nu
Sök efter andra campingplatser i Lublin som tillåter hundar
Sök efter andra campingplatser i Lublin som tillåter hundar
När har Camping Duet öppet?
Camping Duet har öppet från 1. januari till 31. december. Visa detaljer om campingplatsen
Är Camping Duet familjevänlig?
Gäster anser att Camping Duet är särskilt lämplig för familjer med barn under 12 och 18 år.
Läs alla recensioner från campare
Läs alla recensioner från campare
Hur bedömer gäster och andra campare Camping Duet?
Campare ger Camping Duet betyget 2.7 av 5.
Gäster ger följande egenskaper särskilt bra betyg: Allmän renlighet, Vänlighet, Plats
Enligt gästerna är Camping Duet särskilt lämplig för: Gäster med tält och Familjer med barn under 18 år
Enligt gästerna är Camping Duet idealisk för: Cykling och Avkopplande
Läs alla recensioner från campare
Gäster ger följande egenskaper särskilt bra betyg: Allmän renlighet, Vänlighet, Plats
Enligt gästerna är Camping Duet särskilt lämplig för: Gäster med tält och Familjer med barn under 18 år
Enligt gästerna är Camping Duet idealisk för: Cykling och Avkopplande
Läs alla recensioner från campare
Finnes det inköpsmöjligheter i närheten av Camping Duet?
Tyvärr har campingplatsen Camping Duet inte angett några detaljer om inköpsmöjligheter än, men du kan efterfråga informationen direkt från campingplatsen. Skicka förfrågan nu
Sök efter andra campingplatser i Lublin med inköpsmöjligheter
Sök efter andra campingplatser i Lublin med inköpsmöjligheter
Hur långt är det till närmaste ort eller stad från Camping Duet?
Tyvärr har campingplatsen Camping Duet inte angett någon avståndsinformation än, men du kan också efterfråga informationen direkt från campingplatsen. Skicka förfrågan nu
Sök efter andra campingplatser i Lublin
Sök efter andra campingplatser i Lublin
Vilka matalternativ erbjuder Camping Duet?
Tyvärr har campingplatsen Camping Duet inte lämnat någon information om restaurangalternativ än, men du kan efterfråga informationen direkt från campingplatsen. Skicka förfrågan nu
Överlag ger gästerna maten och drycken på platsen 1 av 5.
Sök efter andra campingplatser med restaurang i Lublin
Överlag ger gästerna maten och drycken på platsen 1 av 5.
Sök efter andra campingplatser med restaurang i Lublin
Finns det wi-fi eller internet på campingplatsen Camping Duet?
Tyvärr har campingplatsen Camping Duet inte lämnat någon information om wi-fi än, men du kan efterfråga informationen direkt från campingplatsen. Skicka förfrågan nu
Sök efter andra campingplatser i Lublin som erbjuder wi-fi
Sök efter andra campingplatser i Lublin som erbjuder wi-fi
Är Camping Duet tillgänglighetsanpassad?
Tyvärr har campingplatsen Camping Duet inte lämnat någon information om tillgänglighet än, men du kan också efterfråga informationen direkt från campingplatsen. Skicka förfrågan nu
Sök efter andra campingplatser i Lublin
Sök efter andra campingplatser i Lublin
Hur många platser har Camping Duet?
Tyvärr har campingplatsen Camping Duet inte lämnat någon information om turistplatser än. Skicka förfrågan nu
Sök efter andra campingplatser i Lublin
Sök efter andra campingplatser i Lublin
Hur stor är Camping Duet?
Tyvärr har campingplatsen Camping Duet inte lämnat någon information om storleken än, men du kan också efterfråga informationen direkt från platsen. Skicka förfrågan nu
Sök efter andra campingplatser i Lublin
Sök efter andra campingplatser i Lublin
Vad kostar det att bo på Camping Duet?
Tyvärr har campingplatsen Camping Duet inte lämnat någon information om priser än, men du kan också efterfråga informationen direkt från platsen. Skicka förfrågan nu
Sök efter andra campingplatser i Lublin
Sök efter andra campingplatser i Lublin
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

