Camping Viki Fjord image 1

Camping Viki Fjord


Оцене

Оцене детаљно

  • Mir
    3.6

  • Restoran / Prodavnice
    2.2

  • Čistoća uopšteno
    3.0

  • Čistoća sanitarnih čvorova
    3.0

  • Stanje smeštaja za iznajmljivanje
    3.0

  • Ljubaznost
    3.0

  • Infrastruktura
    3.4

  • Slobodne aktivnosti
    3.8

  • Lokacija
    3.8

  • Odnos cene i kvaliteta
    3.4

  • Sanitarni čvorovi
    4.0

Шта гости пишу

Активности које препоручују гости

FishingPecanje (1 Gost)
HikingPlaninarenje (1 Gost)
MotorcycleMotor (1 Gost)

Relaxing
Opuštajuće
(1 Gost)
Swimming
Plivanje
(1 Gost)

Гости су оценили као „Погодно за“

4.6
Parovi
4.4
Stariji građani
4.2
Porodice sa decom mlađom od 18
4.0
Porodice sa decom mlađom od 6
3.6
Porodice sa decom mlađom od 12
3.0
Gosti sa šatorima
3.0
Gosti sa psima
2.8
Grupe mladih

Opis

Profil

Još uvek bez opisa.

  • Величина сајта: 0,2 ha (Приземни услови: Zemlja)
  • Укупан број парцела: 15
  • Парцеле за аутодоме испред капије: Није доступно
  • Парцела за заустављање испред капија такође за караване: Није доступно
Предложите промену

Радни сати

15. April - 15. Oktobar

Својства

На паркинг месту

  • Auto dozvoljen na parceli
  • Hladovina na parcelama(Malo hladovine)
  • Odvojen prostor za mlađe grupe
  • Parcele bez auta

Кућни љубимци

  • Psi dozvoljeni u vrhuncu sezone
  • Psi dozvoljeni van sezone

Тип одмора

  • Mini kamp lokacija
  • Nudizam
  • Produženo kampovanje
  • Zimsko kampovanje

Lokacija

map
3.4

Упутства

Welcome to Viki Fjordcamping, on the banks of Lustrafjorden at the end of Sognefjorden, surrounded by beautiful nature. It has the best view to the famous 218m high Feigefossen waterfall, straight across the fjord . We have 13 cabins . …All the cabins have got a terrace/ balcony to the fjord. We have a small camp site with electricity output for about 15 campers. We have got a new sanitary building with laundry. Viki fjordcamping is a splendid place to stay for fantastic adventures on the glacier, in the mountains and on the fjord. N61* 23` 53,9“ , E 7* 23` 29“
  • More: Na licu mesta
  • У планинама: Ne
  • Висина (изнад нивоа мора): 5 m
  • Sledeći grad: 30 km
  • Sledeći grad/selo: 8 km
  • Železnička ili autobuska stanica: 0,2 km

Adresa

Lustravegen 2610
6875 Høyheimsvik
Norveška
GPS koordinate
Lat 61.39823, Long 7.39171
Dobijte smernice
Предложите промену

Kontakt

Camping Viki Fjord

Često postavljana pitanja

Koliko je Camping Viki Fjord udaljen od mora?

Camping Viki Fjord se nalazi direktno na moru. Saznaj više o lokaciji

Da li su psi dozvoljeni u kampu Camping Viki Fjord?

Psi su dozvoljeni u visokoj i niskoj sezoni. Gosti ocenjuju Camping Viki Fjord kao „pogodan za goste sa psima“ sa 3 od 5. Detaljno pročitaj recenzije sada

Kada je Camping Viki Fjord otvoren?

Camping Viki Fjord je otvoren od 15. April do 15. Oktobar. Prikaži detalje kampa

Da li je Camping Viki Fjord pogodan za porodice?

Gosti ocenjuju Camping Viki Fjord kao posebno pogodan za porodice sa decom mlađom od 6 i 18 godina.

Pročitaj sve recenzije kampista

Kako gosti i drugi kampisti ocenjuju Camping Viki Fjord?

Kampisti ocenjuju Camping Viki Fjord sa 3.4 od 5.

Gosti posebno dobro ocenjuju sledeće karakteristike: Sanitarni čvorovi

Prema mišljenju gostiju, Camping Viki Fjord je posebno pogodan za: Parovi i Stariji građani

Prema mišljenju gostiju, Camping Viki Fjord je idealan za: Pecanje i Planinarenje

Pročitaj sve recenzije kampista

Ima li prodavnica u blizini kampa Camping Viki Fjord?

Nažalost, kamp Camping Viki Fjord još uvek nije naveo detalje o prodavnicama, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada

Pretraži druge kampove u Западна Норвешка sa prodavnicama

Koliko je udaljen najbliži grad od kampa Camping Viki Fjord?

Najbliži gradić je udaljen 8 km, najbliži grad je udaljen 30 km. Do stanice za autobus ili voz možeš da stigneš za 0.2 km. Saznaj više o lokaciji

Kakvu ugostiteljsku ponudu nudi Camping Viki Fjord?

Nažalost, kamp Camping Viki Fjord još uvek nije pružio informacije o ugostiteljskoj ponudi, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada

Uopšteno, gosti ocenjuju ponudu hrane i pića u kampu sa 2.2 od 5.

Pretraži druge kampove sa restoranom u Западна Норвешка

Ima li Wi-Fi ili internet u kampu Camping Viki Fjord?

Nažalost, kamp Camping Viki Fjord još uvek nije pružio informacije o Wi-Fi mreži, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada

Pretraži druge kampove u Западна Норвешка koji nude Wi-Fi

Da li je Camping Viki Fjord pristupačan osobama sa invaliditetom?

Nažalost, kamp Camping Viki Fjord još uvek nije pružio informacije o pristupačnosti, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada

Pretraži druge kampove u Западна Норвешка

Koliko parcela ima Camping Viki Fjord?

Nažalost, kamp Camping Viki Fjord još uvek nije pružio informacije o parcelama za turiste. Pošalji upit sada

Pretraži druge kampove u Западна Норвешка

Koliko je velik Camping Viki Fjord?

Camping Viki Fjord ima površinu od 0,2 hektara. Stanje podloge je: Zemlja

Prikaži sve informacije o kampu sada

Koliko košta boravak u kampu Camping Viki Fjord?

Nažalost, kamp Camping Viki Fjord još uvek nije pružio informacije o cenama, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada

Pretraži druge kampove u Западна Норвешка