Od22,00€
Nordsee-Camping Neuharlingersiel
- Радни сати: 01.04 - 31.10, 01.11 - 31.03 - тренутно у функцији
- Adresa: Alt-Addenhausen 4, 26427 Neuharlingersiel, Nemačka - Прикажи на мапи
- Region: OstfrieslandСеверно море
- Веб сајт: www.neuharlingersiel.de
Оцене
Оцене детаљно
- Mir3.8
- Restoran / Prodavnice3.5
- Čistoća uopšteno4.2
- Čistoća sanitarnih čvorova4.3
- Stanje smeštaja za iznajmljivanje3.4
- Ljubaznost3.9
- Infrastruktura3.7
- Slobodne aktivnosti3.9
- Lokacija4.5
- Odnos cene i kvaliteta3.7
- Sanitarni čvorovi4.2
Активности које препоручују гости
Spa
(48 Gosti)Planinarenje
(41 Gost)Surfovanje
(40 Gosti)Rekreativna šetnja
(38 Gosti)Jedrenje
(15 Gosti)Hrana/Piće
(10 Gosti)Razgledanje
(9 Gosti)Pecanje
(6 Gosti)Гости су оценили као „Погодно за“
Stariji građani
Parovi
Porodice sa decom mlađom od 12
Porodice sa decom mlađom od 6
Gosti sa šatorima
Porodice sa decom mlađom od 18
Grupe mladih
Opis
Profil
The year-round camping is situated directly on the dyke and the beach, close to the idyllic fishing port on the East Frisian North Sea coast. Comfortably furnished complete sanitary facilities and pitches with electricity, fresh water and wastewater quality standards.
- Категорија кампа:
- Величина сајта: 14 ha (Приземни услови: Trava)
- Укупан број парцела: 1150
- Број туристичких парцела: 580 (Од којих парцела: 350)
- Парцеле за аутодоме испред капије: На располагању
- Парцела за заустављање испред капија такође за караване: На располагању
Референтна цена
Vrhunac sezone 38,40 €*
Van sezone 22,00 €*
*Dvoje odraslih, karavan, auto, struja i lokalne takse za noć
Радни сати
01. April - 31. Oktobar
01. Novembar - 31. Mart
Својства
Objekti
На паркинг месту
Кућни љубимци
Породица и деца
Пливање и веллнесс
Могућности за слободно време
Царе & Цатеринг
Приступачност
Изнајмљивање смештаја
Тип одмора
Lokacija

Упутства
By Car: 1 Possibility: From Bremen in the direction of Oldenburg, then onto Highway 29 towards Wilhelmshaven, after) departure Jever Wittmund (to the North Sea baths. The nearest villages are: Jever Wittmund Esens Neuharlingersiel 2. Ability: From Highway 31 on …
- More: Na licu mesta
- У планинама: Ne
- Sledeći grad: 8 km
- Sledeći grad/selo: 0,2 km
- Železnička ili autobuska stanica: 0,2 km
- Izlaz sa autoputa: 35 km
Adresa
Alt-Addenhausen 426427 Neuharlingersiel
Nemačka
GPS koordinate
Lat 53.695975, Long 7.690947000000001
Dobijte smerniceKontakt
Nordsee-Camping Neuharlingersiel
Позовите или пошаљите факс
Često postavljana pitanja
Koliko je Nordsee-Camping Neuharlingersiel udaljen od plaže?
Nordsee-Camping Neuharlingersiel se nalazi direktno na plaži. Saznaj više o lokaciji
Da li su psi dozvoljeni u kampu Nordsee-Camping Neuharlingersiel?
Psi nisu dozvoljeni ni u visokoj ni u niskoj sezoni.
Pretraži druge kampove u Donja Saksonija koji dozvoljavaju pse
Pretraži druge kampove u Donja Saksonija koji dozvoljavaju pse
Kada je Nordsee-Camping Neuharlingersiel otvoren?
Nordsee-Camping Neuharlingersiel je otvoren od 1. April do 31. Oktobar i od 1. Novembar do 31. Mart. Prikaži detalje kampa
Da li je Nordsee-Camping Neuharlingersiel pogodan za porodice?
Gosti ocenjuju Nordsee-Camping Neuharlingersiel kao posebno pogodan za porodice sa decom mlađom od 6 i 12 godina. Za slobodno vreme kamp Nordsee-Camping Neuharlingersiel nudi brojne mogućnosti, kao što su Igralište, Jahanje konja, Dečji zabavni program i još mnogo toga. U slučaju lošeg vremena možeš da koristiš zatvoreni bazen (на сајту).
Prikaži sve mogućnosti rekreacije
Prikaži sve mogućnosti rekreacije
Kako gosti i drugi kampisti ocenjuju Nordsee-Camping Neuharlingersiel?
Kampisti ocenjuju Nordsee-Camping Neuharlingersiel sa 3.8 od 5.
Gosti posebno dobro ocenjuju sledeće karakteristike: Lokacija, Čistoća sanitarnih čvorova, Čistoća uopšteno
Prema mišljenju gostiju, Nordsee-Camping Neuharlingersiel je posebno pogodan za: Stariji građani i Parovi
Prema mišljenju gostiju, Nordsee-Camping Neuharlingersiel je idealan za: Biciklizam i Plivanje
Pročitaj sve recenzije kampista
Gosti posebno dobro ocenjuju sledeće karakteristike: Lokacija, Čistoća sanitarnih čvorova, Čistoća uopšteno
Prema mišljenju gostiju, Nordsee-Camping Neuharlingersiel je posebno pogodan za: Stariji građani i Parovi
Prema mišljenju gostiju, Nordsee-Camping Neuharlingersiel je idealan za: Biciklizam i Plivanje
Pročitaj sve recenzije kampista
Ima li prodavnica u blizini kampa Nordsee-Camping Neuharlingersiel?
Prodavnica prehrambenih proizvoda je udaljena 0.2 km. Najbliži gradić je udaljen 0.2 km, najbliži grad je udaljen 8 km. Saznaj više o lokaciji
Koliko je udaljen najbliži grad od kampa Nordsee-Camping Neuharlingersiel?
Najbliži gradić je udaljen 0.2 km, najbliži grad je udaljen 8 km. Do stanice za autobus ili voz možeš da stigneš za 0.2 km. Najbliži izlaz sa autoputa je udaljen 35 km. Saznaj više o lokaciji
Kakvu ugostiteljsku ponudu nudi Nordsee-Camping Neuharlingersiel?
Za hranu je dobro pobrinuto jer se restoran nalazi na udaljenosti od 0.1 km. Pored toga, na udaljenosti od 0.1 km nalazi se i bife.
Za samostalnu ishranu dostupna je prodavnica prehrambenih proizvoda na udaljenosti od 0.2 km kao i oprema za kuvanje u kampu. Pravi ljubitelji roštilja mogu čak da zapale i roštilj na ćumur.
Uopšteno, gosti ocenjuju ponudu hrane i pića u kampu sa 3.5 od 5.
Uzgred, plinske boce mogu da se zamene direktno u kampu.
Detaljno prikaži sve opcije
Za samostalnu ishranu dostupna je prodavnica prehrambenih proizvoda na udaljenosti od 0.2 km kao i oprema za kuvanje u kampu. Pravi ljubitelji roštilja mogu čak da zapale i roštilj na ćumur.
Uopšteno, gosti ocenjuju ponudu hrane i pića u kampu sa 3.5 od 5.
Uzgred, plinske boce mogu da se zamene direktno u kampu.
Detaljno prikaži sve opcije
Ima li Wi-Fi ili internet u kampu Nordsee-Camping Neuharlingersiel?
Kamp Nordsee-Camping Neuharlingersiel nudi Wi-Fi. Ovo se naplaćuje. Osim toga, internet terminal se nalazi u kampu.
Da li je Nordsee-Camping Neuharlingersiel pristupačan osobama sa invaliditetom?
Većina staza u kampu Nordsee-Camping Neuharlingersiel je asfaltirana. Sanitarni čvorovi su pristupačni osobama sa invaliditetom. Ništa ne stoji na putu zabavi u kupanju jer je pristup vodi pristupačan osobama sa invaliditetom. Prikaži sve karakteristike kampa
Koliko parcela ima Nordsee-Camping Neuharlingersiel?
Nordsee-Camping Neuharlingersiel ima 580 parcela za turiste i 570 parcela za stalne kampere. Ispred rampe nalaze se parking mesta za kamp-kućice.
Prikaži sve informacije o kampu sada
Prikaži sve informacije o kampu sada
Koliko je velik Nordsee-Camping Neuharlingersiel?
Nordsee-Camping Neuharlingersiel ima površinu od 14 hektara. Stanje podloge je: Trava
Prikaži sve informacije o kampu sada
Prikaži sve informacije o kampu sada
Koliko košta boravak u kampu Nordsee-Camping Neuharlingersiel?
Noćenje u kampu Nordsee-Camping Neuharlingersiel košta 22,00 € - 38,40 €, ali cene variraju u zavisnosti od izabranog perioda, gostiju itd. Na camping.info možeš da pošalješ neobavezujući upit kampu Nordsee-Camping Neuharlingersiel i saznaš trenutne cene i raspoloživost. Pošalji upit sada
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe




