Sandbybadets Camping
- Радни сати: 24.04 - 14.09 - тренутно затворено
- Adresa: Sandybyvägen, 38074 Löttorp, Švedska - Прикажи на мапи
- Region: Kalmar
Оцене
Оцене детаљно
- Mir4.3
- Restoran / Prodavnice3.5
- Čistoća uopšteno4.5
- Čistoća sanitarnih čvorova4.5
- Stanje smeštaja za iznajmljivanje4.0
- Ljubaznost4.8
- Infrastruktura4.6
- Slobodne aktivnosti4.6
- Lokacija4.7
- Odnos cene i kvaliteta4.3
- Sanitarni čvorovi4.0
Активности које препоручују гости
Planinarenje
(1 Gost)Opuštajuće
(1 Gost)Jedrenje
(1 Gost)Гости су оценили као „Погодно за“
Gosti sa šatorima
Porodice sa decom mlađom od 6
Parovi
Porodice sa decom mlađom od 12
Stariji građani
Porodice sa decom mlađom od 18
Grupe mladih
Opis
Радни сати
24. April - 14. Septembar
Својства
Камп још није навео ниједну имовину.
Lokacija

Kontakt
Sandbybadets Camping
Često postavljana pitanja
Da li su psi dozvoljeni u kampu Sandbybadets Camping?
Nažalost, kamp Sandbybadets Camping još uvek nije pružio informacije o tome da li su psi dozvoljeni, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Јеталанд koji dozvoljavaju pse
Pretraži druge kampove u Јеталанд koji dozvoljavaju pse
Kada je Sandbybadets Camping otvoren?
Sandbybadets Camping je otvoren od 24. April do 14. Septembar. Prikaži detalje kampa
Da li je Sandbybadets Camping pogodan za porodice?
Gosti ocenjuju Sandbybadets Camping kao posebno pogodan za porodice sa decom mlađom od 6 i 12 godina.
Pročitaj sve recenzije kampista
Pročitaj sve recenzije kampista
Kako gosti i drugi kampisti ocenjuju Sandbybadets Camping?
Kampisti ocenjuju Sandbybadets Camping sa 4.7 od 5. To čini Sandbybadets Camping jednim od najbolje ocenjenih kampova u regiji Kalmar.
Gosti posebno dobro ocenjuju sledeće karakteristike: Ljubaznost, Lokacija, Infrastruktura
Prema mišljenju gostiju, Sandbybadets Camping je posebno pogodan za: Gosti sa šatorima i Porodice sa decom mlađom od 6
Prema mišljenju gostiju, Sandbybadets Camping je idealan za: Biciklizam i Plivanje
Pročitaj sve recenzije kampista
Gosti posebno dobro ocenjuju sledeće karakteristike: Ljubaznost, Lokacija, Infrastruktura
Prema mišljenju gostiju, Sandbybadets Camping je posebno pogodan za: Gosti sa šatorima i Porodice sa decom mlađom od 6
Prema mišljenju gostiju, Sandbybadets Camping je idealan za: Biciklizam i Plivanje
Pročitaj sve recenzije kampista
Ima li prodavnica u blizini kampa Sandbybadets Camping?
Nažalost, kamp Sandbybadets Camping još uvek nije naveo detalje o prodavnicama, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Јеталанд sa prodavnicama
Pretraži druge kampove u Јеталанд sa prodavnicama
Koliko je udaljen najbliži grad od kampa Sandbybadets Camping?
Nažalost, kamp Sandbybadets Camping još uvek nije naveo informacije o udaljenosti, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Јеталанд
Pretraži druge kampove u Јеталанд
Kakvu ugostiteljsku ponudu nudi Sandbybadets Camping?
Nažalost, kamp Sandbybadets Camping još uvek nije pružio informacije o ugostiteljskoj ponudi, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Uopšteno, gosti ocenjuju ponudu hrane i pića u kampu sa 3.5 od 5.
Pretraži druge kampove sa restoranom u Јеталанд
Uopšteno, gosti ocenjuju ponudu hrane i pića u kampu sa 3.5 od 5.
Pretraži druge kampove sa restoranom u Јеталанд
Ima li Wi-Fi ili internet u kampu Sandbybadets Camping?
Nažalost, kamp Sandbybadets Camping još uvek nije pružio informacije o Wi-Fi mreži, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Јеталанд koji nude Wi-Fi
Pretraži druge kampove u Јеталанд koji nude Wi-Fi
Da li je Sandbybadets Camping pristupačan osobama sa invaliditetom?
Nažalost, kamp Sandbybadets Camping još uvek nije pružio informacije o pristupačnosti, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Јеталанд
Pretraži druge kampove u Јеталанд
Koliko parcela ima Sandbybadets Camping?
Nažalost, kamp Sandbybadets Camping još uvek nije pružio informacije o parcelama za turiste. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Јеталанд
Pretraži druge kampove u Јеталанд
Koliko je velik Sandbybadets Camping?
Nažalost, kamp Sandbybadets Camping još uvek nije pružio informacije o veličini, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Јеталанд
Pretraži druge kampove u Јеталанд
Koliko košta boravak u kampu Sandbybadets Camping?
Nažalost, kamp Sandbybadets Camping još uvek nije pružio informacije o cenama, ali informacije možeš da zatražiš direktno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Јеталанд
Pretraži druge kampove u Јеталанд
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
