Od35,00€
Guest House and camping Jurmala
- Obratovalni čas: 15.04 - 15.09 - trenutno zaprto
- Naslov: Udru iela 5, 2010 Jurmala, Latvija - Pokaži na zemljevidu
- Regija: Vidzeme SeverZemgaleKurzeme SeverKurzeme JugKaliningrad - Sankt Peterburg
Moje ugodnosti FANCLUB na lokaciji
Ob prihodu preprosto pokaži svojo FANCLUB izkaznico in uživaj v teh ugodnostih!
15% popusta
na skupno vrednost rezervacije od 1. Sep. 2025 do 14. Apr. 202610% popusta
na skupno vrednost rezervacije od 15. Apr. 2026 do 15. Maj. 2026 in od 20. Avg. 2026 do 31. Avg. 2026Kampiranje s psi je brezplačno
v obdobju od 1. Jan. 2026 do 15. Maj. 2026 ter od 20. Avg. 2026 do 31. Dec. 2026Otroci kampirajo brezplačno
do starosti 6 letPoznejši odhod
do 14:00 (če je na voljo)
Ocene
Ocene podrobno
- Mirnost4.4
- Hrana / Trgovine3.2
- Splošna čistoča4.7
- Čistoča sanitarij4.0
- Stanje najete nastanitve3.8
- Prijaznost4.0
- Infrastruktura3.7
- Aktivnosti v prostem času4.4
- Lokacija4.3
- Vrednost za denar3.2
- Sanitarni objekti4.2
Dejavnosti, ki jih priporočajo gostje
Surfanje
(3 Gosti)Kolesarjenje
(1 Gost)Potapljanje
(1 Gost)Ribarjenje
(1 Gost)Pohodništvo
(1 Gost)Kajakaštvo
(1 Gost)Gorsko kolesarjenje
(1 Gost)Ogled znamenitosti
(1 Gost)Gostje so ocenili kot "Primerno za"
Pari
Starejši državljani
Gosti s psi
Družine z otroci, mlajšimi od 12 let
Družine z otroci, mlajšimi od 18 let
Gosti s šotori
Družine z otroci, mlajšimi od 6 let
Skupine mladih
Opis
Profil
We have small quiet camping, located in beautiful place between forrest and river in Jurmala, Latvia. We do not have many caravan parking places, but those who are, have electricity connections, fresh drinking water, fridge, microwave, WC, ( shower 5 …
- Kategorija kampa:
- Velikost mesta: 0,3 ha (Talni pogoji: Trava)
- Skupno število igrišč: 10
- Število turističnih parcel: 10
- Parcele za avtodome pred vrati: 0
- Vmesna mesta pred vrati tudi za prikolice: Ni na voljo
Referenčna cena
Najvišja sezona 35,00 €*
Nizka sezona 35,00 €*
*Dva odrasla, prikolica, avto, elektrika in lokalne takse na noč
Obratovalni čas
15. Aprilie - 15. Septembrie
Lastnosti
Objekti
- Internet terminal
- Mize in klopi
- Servisno mesto za avtodom
- Wi-Fi(Plačljivo)
- Avla
- Drva za kurjenje so na voljo
- Kopeli za najem
- Menjava plinske jeklenke
- Omarice
- Osrednje območje za kurjenje ognja
- Posamezne pralne kabine
- Pralni stroji
- Soba za sušenje
- Sušilniki
Na parkirišču
- Avto dovoljen na parceli
- Električni priključki
- Priključek za vodo na parceli
- Senca na parcelah(Nekaj sence)
- Kemično odlagališče na lokaciji
- Kurjenje dovoljeno na parceli
- Ločen prostor za skupine mladih
- Parcele brez avtomobilov
- Priključek za plin na lokaciji
- TV priključek na parceli
Domače živali
- Pasji park(0,1 km)
- Prostor za plavanje psov(0,1 km)
- Psi dovoljeni v najeti namestitvi
- Psi dovoljeni v najnižji sezoni
- Psi dovoljeni v najvišji sezoni
- Tuši za pse
Družina in otroci
- Igrišče
- Notranji igralni objekti
- Otroški zabavni program
- Previjalnica za dojenčke
- Zoo z božanjem živali
Plavanje & Wellness
- Divje plavanje(Reka)
- Peščena plaža(1 km)
- Savna
- Notranji bazen
- Plaža za nudiste
- Vodni tobogan
- Vroči vrelci
- Zunanji bazen
Možnosti za prosti čas
- Jadranje(1 km)
- Kolesa za najem
- Plovila za najem
- Ribarjenje
- Tenis(1 km)
- Golf
- Jahanje konjev
- Mini golf
- Namizni tenis
- Odbojka
- Rampa za dvig plovil
- Tek na smučeh
- Vlečnica
Prevoznine in gostinstvo
- Okrepčevalnica(3 km)
- Restavracija(1 km)
- Trgovina z živili(2 km)
- Kruh se prodaja na lokaciji
- Objekti za kuhanje
Dostopnost
- Večina poti je tlakovanih
- Rampe za invalidski voziček
- Splošen dostop do vode
- Splošno dostopni sanitarni objekti
Prenočišča za najem
- Počitniški apartmaji
- Bungalovi
- Najem šotorov
- Počitniške prikolice
Počitniški tip
- Majhen kamp
- Nudizem
- Stalno kampiranje
- Zimsko kampiranje
Lokacija

Navodila
Location: Latvia, Udru Street 5, Jurmala, LV-2010 GPS Latitude (N) – 56.98365910312041 GPS Longtitude (E) – 23.88803243637085 !!! Before arriving, on the way to our campsite, there is a railway bridge, there is maximum high 2,9 meters, if you have …
- Morje: 1 km
- Reka: Na lokaciji
- V gorah: Ne
- Naslednje mesto: Na lokaciji
- Naslednji kraj/vas: Na lokaciji
- Železniška ali avtobusna postaja: 0,3 km
Naslov
Udru iela 52010 Jurmala
Latvija
GPS koordinate
Lat 56.98365, Long 23.88803
Pridobite navodila za potKontakt
Guest House and camping Jurmala
Pokličite ali faksirajte
Pogosta vprašanja
Katere FANCLUB ugodnosti na spletni strani camping.info ponuja Guest House and camping Jurmala?
Kot FANCLUB član spletne strani camping.info boste v kampu Guest House and camping Jurmala deležni naslednjih ekskluzivnih FANCLUB ugodnosti:
Več informacij o FANCLUB klubu spletne strani camping.info
- 15% popusta - na skupno vrednost rezervacije od 1. Sep. 2025 do 14. Apr. 2026
- 10% popusta - na skupno vrednost rezervacije od 15. Apr. 2026 do 15. Maj. 2026 in od 20. Avg. 2026 do 31. Avg. 2026
- Kampiranje s psi je brezplačno - v obdobju od 1. Jan. 2026 do 15. Maj. 2026 ter od 20. Avg. 2026 do 31. Dec. 2026
- Otroci kampirajo brezplačno - do starosti 6 let
- Poznejši odhod - do 14:00 (če je na voljo)
Še nisi FANCLUB član?
Pridobite ekskluzivne popuste in ugodnosti v Guest House and camping Jurmala ter na več kot 1100 drugih kampih in parkiriščih po vsej Evropi!
Več informacij o FANCLUB klubu spletne strani camping.info
Kako daleč od reke je kamp Guest House and camping Jurmala?
Guest House and camping Jurmala se nahaja neposredno ob reki. Izvedi več o lokaciji
Ali so v kampu Guest House and camping Jurmala dovoljeni psi?
Psi so dovoljeni v visoki in nizki sezoni. Psi so dovoljeni tudi v najetih namestitvah. Gosti ocenjujejo kamp Guest House and camping Jurmala kot „primeren za goste s psi“ z 4.8 od 5. Preberi podrobne ocene zdaj
Kdaj je kamp Guest House and camping Jurmala odprt?
Guest House and camping Jurmala je odprt od 15. Aprilie do 15. Septembrie. Prikaži podrobnosti kampa
Ali je kamp Guest House and camping Jurmala družini prijazen?
Gosti ocenjujejo kamp Guest House and camping Jurmala kot posebej primeren za družine z otroki do 6, 12 in 18 let.
Preberi vse ocene kampistov
Preberi vse ocene kampistov
Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Guest House and camping Jurmala?
Kampisti ocenjujejo Guest House and camping Jurmala z 4 od 5. Zaradi tega je Guest House and camping Jurmala eden najbolje ocenjenih kampov v regiji Vidzeme.
Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Splošna čistoča, Mirnost, Aktivnosti v prostem času
Po mnenju gostov je Guest House and camping Jurmala posebej primeren za: Pari in Starejši državljani
Po mnenju gostov je Guest House and camping Jurmala idealen za: Plavanje in Motorni čoln
Preberi vse ocene kampistov
Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Splošna čistoča, Mirnost, Aktivnosti v prostem času
Po mnenju gostov je Guest House and camping Jurmala posebej primeren za: Pari in Starejši državljani
Po mnenju gostov je Guest House and camping Jurmala idealen za: Plavanje in Motorni čoln
Preberi vse ocene kampistov
Ali so v bližini kampa Guest House and camping Jurmala možnosti za nakupovanje?
Trgovina z živili je oddaljena 2 km. Najbližji kraj je oddaljen 0 km, najbližje mesto je oddaljeno 0 km. Izvedi več o lokaciji
Kako daleč je najbližje mesto od kampa Guest House and camping Jurmala?
Kamp se nahaja v kraju., najbližje mesto je oddaljeno 0 km. Do avtobusne ali železniške postaje lahko prideš v 0.3 km. Izvedi več o lokaciji
Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Guest House and camping Jurmala?
Za hrano je dobro poskrbljeno, saj je restavracija na razdalji 1 km. Poleg tega je na razdalji 3 km na voljo okrepčevalnica.
Za lastno oskrbo je na voljo trgovina z živili na razdalji 2 km.
Na splošno gosti ocenjujejo ponudbo hrane in pijače v kampu s 3.2 od 5. Tisti, ki si želijo izposoditi mizo ali klopi, lahko to storijo neposredno na lokaciji.
Prikaži vse možnosti podrobno
Za lastno oskrbo je na voljo trgovina z živili na razdalji 2 km.
Na splošno gosti ocenjujejo ponudbo hrane in pijače v kampu s 3.2 od 5. Tisti, ki si želijo izposoditi mizo ali klopi, lahko to storijo neposredno na lokaciji.
Prikaži vse možnosti podrobno
Ali je v kampu Guest House and camping Jurmala na voljo wi-fi ali internet?
Camp Guest House and camping Jurmala ponuja brezžični internet. To je plačljivo. Poleg tega je na lokaciji na voljo internetni terminal.
Ali je kamp Guest House and camping Jurmala dostopen brez ovir?
Večina poti v kampu Guest House and camping Jurmala je utrjenih. Klančine za uporabnike invalidskih vozičkov niso na voljo. Sanitarni prostori niso dostopni brez ovir. Prikaži vse lastnosti kampa
Koliko parcel ima kamp Guest House and camping Jurmala?
Kamp Guest House and camping Jurmala ima 10 parcel za turiste in 0 parcel za stalne kampiste.
Prikaži vse informacije o kampu zdaj
Prikaži vse informacije o kampu zdaj
Como velik je kamp Guest House and camping Jurmala?
Guest House and camping Jurmala ima velikost 0,3 hektarjev. Stanje tal je: Trava
Prikaži vse informacije o kampu zdaj
Prikaži vse informacije o kampu zdaj
Koliko stane bivanje v kampu Guest House and camping Jurmala?
Nočitev v kampu Guest House and camping Jurmala stane od 35,00 €, vendar se cene razlikujejo glede na izbrano obdobje, goste itd. Na camping.info lahko kampu Guest House and camping Jurmala pošlješ neobvezujoče povpraševanje, da izveš trenutne cene in razpoložljivost. Pošlji povpraševanje zdaj
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
