Ostseecamping Ferienpark Zierow image 1

Ostseecamping Ferienpark Zierow


Ocene

Ocene podrobno

  • Mirnost
    4.0

  • Hrana / Trgovine
    4.3

  • Splošna čistoča
    4.4

  • Čistoča sanitarij
    4.4

  • Stanje najete nastanitve
    3.6

  • Prijaznost
    4.5

  • Infrastruktura
    4.4

  • Aktivnosti v prostem času
    4.4

  • Lokacija
    4.3

  • Vrednost za denar
    4.2

  • Sanitarni objekti
    4.6

Kaj gostje pišejo

5.0
E ..
Bivanje: sep. 2026
"Very Dog-Friendly - The campground itself is beautifully laid out, very clean, and everyone is very friendly and very dog-friendly. The restrooms are very clean, not outdated, and hand sanitizer is available everywhere. Surface sanitizer is provided in each restroom, and hand sanitizer is available at the entrance. What bothered me, however, was that I often had cold water in the shower in the morning—whether at 7 or 9 a.m.—because some people had already showered or flushed the toilet, so the hot water seemed to have run out. Another thing I found very inconvenient was that the electronic cards you hold up to the machine to get water for the shower don’t always work. So you have to get dressed again, grab your things, and try the next shower to see if it works there. As for the women’s showers, I’d like to see a removable showerhead installed there, because it’s difficult to wash your genital area when water only comes from the showerhead high up on the wall. The campsites in the first row urgently need to be leveled out with a slight slope toward the sea—or something to allow the water to drain away. Because when it rains, water collects so much in the dips of the campsites that the awning ends up underwater. I was aware that there’s a picket fence around the campground. It’s just a shame that it’s so tall that you have to look through it to see the ocean. If it were only half as tall, you’d be able to see over it. Because of that, there wasn’t really a “front-row” feeling, and it actually felt a bit like sitting in prison.
user image placeholder
user image placeholder
user image placeholder

Tukaj je še 1797 ocen kamperjev.

Prikaži vse ocene

Dejavnosti, ki jih priporočajo gostje

CyclingKolesarjenje (129 Gosti)
SwimmingPlavanje (113 Gosti)
RelaxingOddih (100 Gosti)

Hiking
Pohodništvo
(61 Gosti)
Sightseeing
Ogled znamenitosti
(37 Gosti)
Wellness
Spa
(33 Gosti)
Surfing
Surfanje
(31 Gosti)
Strolling
Sprehodi v prostem času
(20 Gosti)
Culture
Kultura
(19 Gosti)
Sailing
Jadranje
(16 Gosti)
Fishing
Ribarjenje
(14 Gosti)

Gostje so ocenili kot "Primerno za"

4.6
Družine z otroci, mlajšimi od 12 let
4.6
Družine z otroci, mlajšimi od 6 let
4.5
Pari
4.5
Starejši državljani
4.2
Gosti s psi
4.1
Gosti s šotori
4.0
Družine z otroci, mlajšimi od 18 let
3.4
Skupine mladih

Awards

camping.info Award 2026
camping.info Award 2026
camping.info Award 2025
camping.info Award 2025
camping.info Award 2024
camping.info Award 2024
camping.info Award 2023
camping.info Award 2023
camping.info Award 2022
camping.info Award 2022
camping.info Award 2021
camping.info Award 2021

Opis

Profil

Baltic Sea, forest and city magic… that’s the charm of the Wismar Bay. Our all year round opened camping holiday park is located directly at the Wismar Bay and offers apart from 300 pitches for caravans, motorhomes and tents also …different kinds of accommodations. By the perfect traffic connection you are in a wink at the beautiful hanseatic cities. Wismar, which is a UNESCO-World Cultural Heritage, is only 10 km far away from here. There you get also perfect by bike. But also at our camping ground you will expect a lot: We offer apart from two very modern sanitary-buildings also a “Fit&Relax”-area with swimming pool, sauna and outdoor fitness area, our restaurant “OASE” with its good plain cooking and a bowling alley, an indoor playground “Willy´s Watthaus” for our small guests, in high season daily changing animation program and a camping shop for daily shopping and a bread-roll service. Also physiotherapy invite for relaxation.
  • Kategorija kampa:
  • Velikost mesta: 14 ha (Talni pogoji: Trava)
  • Skupno število igrišč: 450
  • Število turističnih parcel: 300 (Od katerih parcel: 250)
  • Parcele za avtodome pred vrati: 6
  • Vmesna mesta pred vrati tudi za prikolice: Na voljo
Predlagajte spremembo

Referenčna cena

Najvišja sezona 47,00 €*
Nizka sezona 33,50 €*
*Dva odrasla, prikolica, avto, elektrika in lokalne takse na noč

Obratovalni čas

01. januar - 31. december

Lastnosti

Objekti

  • Internet terminal
  • Kopeli za najem(4)
  • Menjava plinske jeklenke
  • Omarice
  • Posamezne pralne kabine(17)
  • Pralni stroji
  • Servisno mesto za avtodom
  • Sušilniki
  • Wi-Fi
  • Žar je dovoljen
  • Avla
  • Drva za kurjenje so na voljo
  • Mize in klopi
  • Osrednje območje za kurjenje ognja
  • Soba za sušenje

Na parkirišču

  • Avto dovoljen na parceli
  • Električni priključki
  • Kemično odlagališče na lokaciji
  • Priključek za vodo na parceli
  • Senca na parcelah(Nekaj sence)
  • Kurjenje dovoljeno na parceli
  • Ločen prostor za skupine mladih
  • Parcele brez avtomobilov
  • Priključek za plin na lokaciji
  • TV priključek na parceli

Domače živali

  • Prostor za plavanje psov
  • Psi dovoljeni v najeti namestitvi
  • Psi dovoljeni v najnižji sezoni
  • Psi dovoljeni v najvišji sezoni
  • Tuši za pse

Družina in otroci

  • Igrišče
  • Notranji igralni objekti
  • Otroški zabavni program
  • Previjalnica za dojenčke
  • Zoo z božanjem živali

Plavanje & Wellness

  • Divje plavanje(Morje)
  • Notranji bazen
  • Peščena plaža
  • Savna
  • Vroči vrelci(8 km)
  • Zunanji bazen(8 km)
  • Plaža za nudiste

Možnosti za prosti čas

  • Golf(8 km)
  • Jadranje(4 km)
  • Jahanje konjev(0,2 km)
  • Kolesa za najem
  • Mini golf
  • Namizni tenis
  • Odbojka
  • Ribarjenje(8 km)
  • Tenis(8 km)
  • Mesto za potapljanje
  • Plovila za najem
  • Rampa za dvig plovil
  • Tek na smučeh
  • Vlečnica

Prevoznine in gostinstvo

  • Kruh se prodaja na lokaciji
  • Objekti za kuhanje
  • Okrepčevalnica
  • Restavracija
  • Trgovina z živili

Dostopnost

  • Splošno dostopni sanitarni objekti
  • Večina poti je tlakovanih
  • Splošen dostop do vode

Prenočišča za najem

  • Bungalovi
  • Počitniški apartmaji
  • Kabine
  • Najem šotorov
  • Počitniške prikolice

Počitniški tip

  • Stalno kampiranje
  • Zimsko kampiranje
  • Majhen kamp
  • Nudizem

Lokacija

map
4.6

Navodila

Von der A20 kommend fahren Sie die Abfahrt Wismar Mitte ab. Sie fahren dann linksab in Richtung Wismar. Im Kreisverkehr nehmen Sie die Ausfahrt Richtung Lübeck/Grevesmühlen, diese Umgehungsstrasse fahren Sie bis zur Ampelkreuzung weiter. An der Ampelkreuzung biegen Sie rechts …ab in Richtung Zierow. An der nächsten Ampelkreuzung biegen Sie nach links ab Richtung Zierow. Dann folgen Sie bitte immer der Hauptstrasse, auch in Zierow. Sie sind am Strand angekommen? Schauen Sie bitte nach rechts - Sie sind da!
  • Morje: Na lokaciji
  • V gorah: Ne
  • Naslednje mesto: 8 km
  • Naslednji kraj/vas: 0,5 km
  • Železniška ali avtobusna postaja: 0,1 km
  • Izvoz iz avtoceste: 10 km

Naslov

Strandstraße 19c
23968 Zierow bei Wismar
Nemčija
GPS koordinate
Lat 53.93444, Long 11.37078
Pridobite navodila za pot
Predlagajte spremembo

Kontakt

Ostseecamping Ferienpark Zierow

call or fax
Pokličite ali faksirajte

Pogosta vprašanja

Kako daleč od plaže je kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow?

Ostseecamping Ferienpark Zierow se nahaja neposredno na plaži. Izvedi več o lokaciji

Ali so v kampu Ostseecamping Ferienpark Zierow dovoljeni psi?

Psi so dovoljeni v visoki in nizki sezoni. Psi so dovoljeni tudi v najetih namestitvah. Gosti ocenjujejo kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow kot „primeren za goste s psi“ z 4.2 od 5. Preberi podrobne ocene zdaj

Kdaj je kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow odprt?

Ostseecamping Ferienpark Zierow je odprt od 1. januar do 31. december. Prikaži podrobnosti kampa

Ali je kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow družini prijazen?

Gosti ocenjujejo kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow kot posebej primeren za družine z otroki do 6, 12 in 18 let. Za prostočasne aktivnosti ponuja kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow veliko možnosti, kot so Igrišče, Jahanje konjev, Zunanji bazen, Zoo z božanjem živali, Otroški zabavni program in še veliko več. V primeru slabega vremena lahko uporabiš notranji bazen (na strani) in notranja igrala.

Prikaži vse možnosti za rekreacijo

Kako gosti in drugi kampisti ocenjujejo kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow?

Kampisti ocenjujejo Ostseecamping Ferienpark Zierow z 4.6 od 5. Zaradi tega je Ostseecamping Ferienpark Zierow eden najbolje ocenjenih kampov v regiji Baltsko morje obala.

Gosti posebej dobro ocenjujejo naslednje lastnosti: Sanitarni objekti, Prijaznost, Splošna čistoča

Po mnenju gostov je Ostseecamping Ferienpark Zierow posebej primeren za: Družine z otroci, mlajšimi od 12 let in Družine z otroci, mlajšimi od 6 let

Po mnenju gostov je Ostseecamping Ferienpark Zierow idealen za: Kolesarjenje in Plavanje

Preberi vse ocene kampistov

Ali so v bližini kampa Ostseecamping Ferienpark Zierow možnosti za nakupovanje?

Trgovina z živili je neposredno v kampu. Poleg tega Ostseecamping Ferienpark Zierow ponuja storitev dostave kruha neposredno v kampu. Najbližji kraj je oddaljen 0.5 km, najbližje mesto je oddaljeno 8 km. Izvedi več o lokaciji

Kako daleč je najbližje mesto od kampa Ostseecamping Ferienpark Zierow?

Najbližji kraj je oddaljen 0.5 km, najbližje mesto je oddaljeno 8 km. Do avtobusne ali železniške postaje lahko prideš v 0.1 km. Najbližji izvoz z avtoceste je oddaljen 10 km. Izvedi več o lokaciji

Kakšno gostinsko ponudbo ponuja Ostseecamping Ferienpark Zierow?

Za hranu je dobro poskrbljeno, saj je neposredno v kampu restavracija. Poleg tega je neposredno v kampu na voljo okrepčevalnica.

S storitvijo dostave kruha neposredno v kampu lahko dan začneš sproščeno.

Za lastno oskrbo je na voljo trgovina z živili neposredno v kampu kot tudi kuhalni pripomočki na lokaciji. Pravi ljubitelji žara lahko celo podkurijo žar na oglje.

Na splošno gosti ocenjujejo ponudbo hrane in pijače v kampu s 4.3 od 5.

Mimogrede, plinske jeklenke lahko zamenjaš neposredno v kampu.

Prikaži vse možnosti podrobno

Ali je v kampu Ostseecamping Ferienpark Zierow na voljo wi-fi ali internet?

Camp Ostseecamping Ferienpark Zierow ponuja brezžični internet. To je brezplačno. Poleg tega je na lokaciji na voljo internetni terminal.

Ali je kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow dostopen brez ovir?

Večina poti v kampu Ostseecamping Ferienpark Zierow je utrjenih. Sanitarni prostori so dostopni brez ovir. Prikaži vse lastnosti kampa

Koliko parcel ima kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow?

Kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow ima 300 parcel za turiste in 150 parcel za stalne kampiste. Pred zapornico so na voljo parkirna mesta za avtodome in počitniške prikolice.

Prikaži vse informacije o kampu zdaj

Como velik je kamp Ostseecamping Ferienpark Zierow?

Ostseecamping Ferienpark Zierow ima velikost 14 hektarjev. Stanje tal je: Trava

Prikaži vse informacije o kampu zdaj

Koliko stane bivanje v kampu Ostseecamping Ferienpark Zierow?

Nočitev v kampu Ostseecamping Ferienpark Zierow stane 33,50 € - 47,00 €, vendar se cene razlikujejo glede na izbrano obdobje, goste itd. Na camping.info lahko kampu Ostseecamping Ferienpark Zierow pošlješ neobvezujoče povpraševanje, da izveš trenutne cene in razpoložljivost. Pošlji povpraševanje zdaj