Camping Oldeholtpade image 1

Camping Oldeholtpade


Hodnotenia

Popis

Profil

Zatiaľ žiadny popis.

Navrhnite zmenu

Vlastnosti

Kemping zatiaľ nešpecifikoval žiadne vlastnosti.

Poloha

map

Adresa

Hoofdweg 169b
8474 CD Oldeholtpade
Holandsko
Súradnice GPS
Lat 52.89305, Long 6.04698
Získajte pokyny
Navrhnite zmenu

Kontakt

Camping Oldeholtpade

call or fax
Zavolajte alebo faxujte

Často kladené otázky

Sú v kempingu Camping Oldeholtpade povoleni psi?

Kemping Camping Oldeholtpade bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o tom, či sú v kempingu povolení psi, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Frízsko, ktoré povoľujú psov

Kedy má kemping Camping Oldeholtpade otvorené?

Kemping Camping Oldeholtpade bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o svojich otváracích hodinách, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Frízsko s voľnými miestami

Je kemping Camping Oldeholtpade vhodný pre rodiny?

Kemping Camping Oldeholtpade bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o možnostiach rekreácie pre deti, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy vhodné pre rodiny v oblasti Frízsko

Ako hostia a ostatní kamperi hodnotia Camping Oldeholtpade?

Kemping Camping Oldeholtpade zatiaľ nebol ostatnými kampermi ohodnotený.

Ohodnotiť Camping Oldeholtpade teraz

Zobraziť najlepšie kempingy v oblasti Frízsko

Sú v blízkosti kempingu Camping Oldeholtpade nejaké obchody?

Je nám ľúto, ale kemping Camping Oldeholtpade zatiaľ neposkytol žiadne podrobnosti o možnostiach nakupovania, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Frízsko s možnosťami nákupu

Ako ďaleko od kempingu Camping Oldeholtpade je najbližšie mesto?

Kemping Camping Oldeholtpade bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o vzdialenosti, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Frízsko

Aké možnosti stravovania ponúka Camping Oldeholtpade?

Kemping Camping Oldeholtpade bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o možnostiach stravovania, ale informácie si možeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy s reštauráciou v oblasti Frízsko

Je v kempingu Camping Oldeholtpade k dispozícii Wi-Fi alebo internet?

Kemping Camping Oldeholtpade bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o Wi-Fi, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Frízsko, ktoré ponúkajú Wi-Fi

Je kemping Camping Oldeholtpade bezbariérový?

Kemping Camping Oldeholtpade bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o bezbariérovosti, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Frízsko

Koľko kempingových miest má Camping Oldeholtpade?

Kemping Camping Oldeholtpade bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o miestach pre turistov. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Frízsko

Aký veľký je kemping Camping Oldeholtpade?

Kemping Camping Oldeholtpade bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o veľkosti, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Frízsko

Koľko stojí pobyt v kempingu Camping Oldeholtpade?

Kemping Camping Oldeholtpade bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o cenách, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz

Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Frízsko