La Pointe Camping image 1

La Pointe Camping


  • Godziny pracy: 15.03 - 15.10 - obecnie w eksploatacji
  • AdresLa Pointe29150 Saint Coulitz, Francja - Pokaż na mapie
  • RegionFinistère

Oceny

Oceny w szczegółach

  • Spokój
    5.0

  • Jedzenie / sklepy
    4.5

  • Ogólna czystość
    5.0

  • Czystość urządzeń sanitarnych
    5.0

  • Przyjazność
    5.0

  • Infrastruktura
    5.0

  • Zajęcia rekreacyjne
    2.5

  • Lokalizacja
    5.0

  • Wartość w stosunku do ceny
    5.0

  • Urządzenia sanitarne
    5.0

Co piszą goście

user image placeholder
5.0
Christian v K.
Pozostań: sie 2019
"Wonderful campsite in Finistere - We (family with 2 children, 13 and 11) were there in August 2019 during high season, and miraculously there were still a few places available. We only wanted to stay four nights, but then extended to eight nights because it was so nice there. The site is very green and quiet. At night you can hardly hear the nearby road at all, but during the day you can hear the wind turbines, which are not very far away, but only very quietly. The owners are English, so communication is easy for non-French speakers. Vicky, the owner, can certainly be found in the incredibly clean sanitary block when she's not at reception, where she personally ensures the extreme cleanliness just mentioned (I've never seen a campsite owner scrub the inside of a floor drain with rubber gloves because - quote - 'otherwise it smells so unpleasant'!) The pitches are all very well-kept with lawns and hedges in a small wood. There are a few chickens at the entrance, which you can feed, near a small vegetable patch, the produce of which the owners sell at the entrance for little money (we were even allowed to pick the lettuce free of charge because it seems to have grown so abundantly that year). Bread and croissants have to be ordered a day in advance, a few things can be bought at reception. Once a week there is a crêpes trolley with delicious crêpes and the operators sell drinks to go with them, both of which can be consumed on site or at the campsite. There's not much to do on the site itself. There is a playground for small children with a sandpit, swings, seesaw and a soccer goal, and above the medical supply store there is a room under the roof with a table tennis table, reading corner and a few games. Right by the little river in front of the house, a path leads to nearby Chateaulin, where you can go shopping or eat out. If I've seen it correctly, you can also hire a rubber dinghy canoe from reception to navigate the river (but we didn't do this). The campsite is very well located for excursions to places of interest such as Quimper, Locronan, Huelgoat, Point du Raz and other coastal towns or beaches. All in all, a great campsite that could do with a bit more publicity, as it would be a shame if it didn't exist until our next visit to Brittany, as we would definitely like to come back.

Zajęcia polecane przez gości

RelaxingOdprężenie (2 Goście)
CultureKultura (1 Gość)
CyclingJazda na rowerze (1 Gość)

Sightseeing
Zwiedzanie
(1 Gość)
Strolling
Spacery rekreacyjne
(1 Gość)

Ocenione przez gości jako „Odpowiedni dla”

5.0
Goście z namiotami
5.0
Pary
5.0
Rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia
5.0
Rodziny z dziećmi poniżej 6 roku życia
5.0
Seniorzy
4.0
Goście z psami
4.0
Rodziny z dziećmi poniżej 18 roku życia
2.0
Grupy młodzieży

Opis

Profil

A warm welcome and spacious parkland hedged pitches await you at this peaceful well maintained and well drained site with some hardstanding for camping cars. Situated on the edge of Châteaulin, by the river Aulne, La Pointe is a perfect …base from which to explore this beautiful region.
  • Kategoria kempingu:
  • Rozmiar witryny: 2 ha (Warunki gruntowe: Trawa)
  • Całkowita liczba boisk: 60
  • Stanowiska dla kamperów przed bramami: Niedostępne
  • Stanowiska postojowe przed bramami również dla przyczep kempingowych: Niedostępne
Zaproponuj zmianę

Cena referencyjna

Sezon szczytowy 22,00 €*
*Dwie osoby dorosłe, przyczepa kempingowa, samochód, prąd i podatki lokalne za noc.

Godziny pracy

15. marzec - 15. październik

Nieruchomości

Udogodnienia

  • Grill na węgiel drzewny jest dozwolony
  • Indywidualne kabiny do mycia(6)
  • Pralki
  • Punkt serwisowy dla samochodów kempingowych
  • Stoły i ławki
  • Suszarki bębnowe
  • Wi-Fi(Cena nieznana)
  • Wymiana butli gazowych(km)

Na miejscu parkingowym

  • Cień na polach(W połowie zacienione)
  • Podłączenie elektryczne
  • Samochód jest dozwolony na polu
  • Podłączenie dla telewizora na polu
  • Podłączenie gazu na polu
  • Podłączenie wody na polu
  • Pola bez samochodów
  • Punkt usuwania substancji chemicznych na polu

Zwierzęta

  • Psy są dozwolone poza sezonem
  • Psy są dozwolone w sezonie szczytowym
  • Psy dozwolone w wynajmowanych apartamentach

Rodzina i dzieci

  • Plac zabaw
  • Pomieszczenie do zmiany pieluszki

Możliwości spędzania wolnego czasu

  • Tenis stołowy
  • Windsurfing(16 km)
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Żeglarstwo(16 km)

Ceny i catering

  • Chleb sprzedawany na miejscu
  • Restauracja(1,5 km)
  • Sklep spożywczy
  • Snack bar

Dostępność

  • Ogólnie dostępne urządzenia sanitarne
  • Podjazdy dla wózków inwalidzkich
  • Większość ścieżek jest utwardzona

Wynajem mieszkań

  • Wynajem namiotów
  • Apartamenty wakacyjne
  • Domy jednopiętrowe
  • Kabiny
  • Wynajem przyczep kempingowych

Typ wakacji

  • Kemping zimowy
  • Nudyzm
  • Stałe miejsce kempingowe

Lokalizacja

map
5.0

Kierunki

If you are arriving from the north or east when you get to Châteaulin drive down into the town till you reach the river, cross the bridge and turn LEFT. (signposted to Saint Coulitz) Follow the river for about 1km …(you will pass a florist and Renault garage on your right) then take the first turning left. The entrance to the campsite is 100m on the right (just before the pink house) If you are arriving from the west when you get to Châteaulin drive down into the town till you reach the river, do not cross the bridge. Follow the river for about 1km (you will pass a florist and Renault garage on your right) then take the first turning left. The entrance to the campsite is 100m on the right (just before the pink house) From the south. Leave the N165 at Châteaulin Sud, follow signs to Saint Coulitz, then follow the signs to the campsite . When you reach the canal continue for about half a kilometre and the entrance to the campsite is on your left just past the red house If you are using GPS enter ‘La Pointe’ as the street and ‘Saint-Coulitz’ as the town/city
  • Morze: 16 km
  • Rzeka: Na miejscu
  • Następne miasto: 1 km
  • Następne miasto/wieś: 1 km
  • Dworzec kolejowy lub autobusowy: 2 km
  • Zjazd z autostrady: 3 km

Adres

La Pointe
29150 Saint Coulitz
Francja
Współrzędne GPS
Lat 48.18742, Long -4.0848
Uzyskaj wskazówki, jak to zrobić.
Zaproponuj zmianę

Kontakt

La Pointe Camping

call or fax
Zadzwoń lub prześlij faks

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko od rzeki znajduje się La Pointe Camping?

La Pointe Camping znajduje się bezpośrednio nad rzeką. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Czy na kempingu La Pointe Camping dozwolone są psy?

Psy są akceptowane w sezonie wysokim i niskim. Psy nie są akceptowane w obiektach na wynajem. Goście oceniają La Pointe Camping jako „odpowiedni dla gości z psami” na 4 z 5. Przeczytaj teraz szczegółowe opinie

Kiedy La Pointe Camping jest otwarty?

La Pointe Camping jest otwarty od 15. marzec do 15. październik. Pokaż szczegóły kempingu

Czy La Pointe Camping jest przyjazny dla rodzin?

Goście oceniają La Pointe Camping jako szczególnie odpowiedni dla rodzin z dziećmi poniżej 6, 12 i 18 lat. Kemping La Pointe Camping oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, takich jak Plac zabaw i wiele innych.

Zobacz wszystkie możliwości rekreacji

Jak goście i inni kamperowicze oceniają La Pointe Camping?

Kamperowicze oceniają La Pointe Camping na 5 z 5.

Goście szczególnie dobrze oceniają następujące zalety: Spokój, Ogólna czystość, Czystość urządzeń sanitarnych

Według gości La Pointe Camping jest szczególnie odpowiedni dla: Goście z namiotami i Pary

Według gości La Pointe Camping jest idealny dla: Odprężenie i Kultura

Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów

Czy w pobliżu kempingu La Pointe Camping są sklepy?

Sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na kempingu. Dodatkowo La Pointe Camping oferuje dostawę świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu. Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 1 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 1 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Jak daleko od La Pointe Camping znajduje się najbliższe miasteczko lub miasto?

Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 1 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 1 km. Do przystanku autobusowego lub kolejowego dotrzesz w 2 km. Najbliższy zjazd z autostrady znajduje się w odległości 3 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Jakie opcje gastronomiczne oferuje La Pointe Camping?

O jedzenie nie musisz się martwić, ponieważ restauracja znajduje się w odległości 1.5 km.

Dzięki usłudze dostawy świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu możesz rozpocząć dzień bez stresu.

Dla osób z własnym wyżywieniem sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na miejscu. Prawdziwi miłośnicy grillowania mogą nawet rozpalić grill węglowy.

Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 4.5 z 5.

Przy okazji, butle gazowe można wymienić w odległości 2 km. A ci, którzy chcą wypożyczyć stół lub ławki, mogą to zrobić na miejscu.

Zobacz szczegółowo wszystkie opcje

Czy na kempingu La Pointe Camping jest wi-fi lub dostęp do internetu?

Kemping La Pointe Camping oferuje wi-fi.

Czy La Pointe Camping jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?

Większość ścieżek na kempingu La Pointe Camping jest utwardzona. Dla osób na wózkach inwalidzkich dostępne są rampy. Węzły sanitarne są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zobacz wszystkie udogodnienia kempingu

Ile miejsc postojowych ma La Pointe Camping?

Niestety, kemping La Pointe Camping nie podał jeszcze informacji o miejscach dla turystów. Wyślij zapytanie teraz

Szukaj innych kempingów w regionie Bretania

Jak duży jest kemping La Pointe Camping?

La Pointe Camping ma powierzchnię 2 hektarów. Stan nawierzchni: Trawa

Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu

Ile kosztuje pobyt na kempingu La Pointe Camping?

Nocleg na kempingu La Pointe Camping kosztuje od 22,00 €, ale ceny różnią się w zależności od wybranego okresu, liczby gości itp. Na camping.info możesz wysłać niezobowiązujące zapytanie do La Pointe Camping, aby poznać aktualne ceny i dostępność. Wyślij zapytanie teraz