Camping Sous Le Clocher
Oceny
Oceny w szczegółach
- Spokój2.8
- Jedzenie / sklepy2.5
- Ogólna czystość3.8
- Czystość urządzeń sanitarnych3.6
- Przyjazność4.8
- Infrastruktura3.8
- Zajęcia rekreacyjne4.4
- Lokalizacja4.4
- Wartość w stosunku do ceny4.8
- Urządzenia sanitarne3.2
Zajęcia polecane przez gości
Zwiedzanie
(2 Goście)Rybołówstwo
(1 Gość)Wędrówki po górach
(1 Gość)Kajakarstwo
(1 Gość)Odprężenie
(1 Gość)Spacery rekreacyjne
(1 Gość)Pływanie
(1 Gość)Ocenione przez gości jako „Odpowiedni dla”
Goście z namiotami
Pary
Rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia
Seniorzy
Rodziny z dziećmi poniżej 18 roku życia
Rodziny z dziećmi poniżej 6 roku życia
Grupy młodzieży
Opis
Nieruchomości
Kemping nie określił jeszcze żadnych właściwości.
Lokalizacja

Adres
02850 Trelou Sur MarneFrancja
Współrzędne GPS
Lat 49.0777, Long 3.635
Uzyskaj wskazówki, jak to zrobić.Kontakt
Camping Sous Le Clocher
Najczęściej zadawane pytania
Czy na kempingu Camping Sous Le Clocher dozwolone są psy?
Niestety, kemping Camping Sous Le Clocher nie podał jeszcze informacji, czy psy są akceptowane, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów akceptujących psy w regionie Pikardia
Szukaj innych kempingów akceptujących psy w regionie Pikardia
Jakie opcje gastronomiczne oferuje Camping Sous Le Clocher?
Niestety, kemping Camping Sous Le Clocher nie dostarczył jeszcze żadnych informacji na temat godzin otwarcia, ale możesz poprosić o informacje bezpośrednio od kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych wolnych kempingów w regionie Pikardia
Szukaj innych wolnych kempingów w regionie Pikardia
Czy Camping Sous Le Clocher jest przyjazny dla rodzin?
Goście oceniają Camping Sous Le Clocher jako szczególnie odpowiedni dla rodzin z dziećmi poniżej 6, 12 i 18 lat.
Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów
Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów
Jak goście i inni kamperowicze oceniają Camping Sous Le Clocher?
Kamperowicze oceniają Camping Sous Le Clocher na 4.2 z 5. To sprawia, że Camping Sous Le Clocher jest jednym z najwyżej ocenianych kempingów w regionie Aisne.
Goście szczególnie dobrze oceniają następujące zalety: Przyjazność, Wartość w stosunku do ceny, Zajęcia rekreacyjne
Według gości Camping Sous Le Clocher jest szczególnie odpowiedni dla: Goście z namiotami i Pary
Według gości Camping Sous Le Clocher jest idealny dla: Jazda na rowerze i Jedzenie/picie
Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów
Goście szczególnie dobrze oceniają następujące zalety: Przyjazność, Wartość w stosunku do ceny, Zajęcia rekreacyjne
Według gości Camping Sous Le Clocher jest szczególnie odpowiedni dla: Goście z namiotami i Pary
Według gości Camping Sous Le Clocher jest idealny dla: Jazda na rowerze i Jedzenie/picie
Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów
Czy w pobliżu kempingu Camping Sous Le Clocher są sklepy?
Niestety, kemping Camping Sous Le Clocher nie podał jeszcze szczegółów dotyczących sklepów, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów ze sklepami w regionie Pikardia
Szukaj innych kempingów ze sklepami w regionie Pikardia
Jak daleko od Camping Sous Le Clocher znajduje się najbliższe miasteczko lub miasto?
Niestety, kemping Camping Sous Le Clocher nie podał jeszcze informacji o odległościach, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów w regionie Pikardia
Szukaj innych kempingów w regionie Pikardia
Zobacz wszystkie możliwości rekreacji
Niestety, kemping Camping Sous Le Clocher nie podał jeszcze informacji o opcjach gastronomicznych, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 2.5 z 5.
Szukaj innych kempingów z restauracją w regionie Pikardia
Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 2.5 z 5.
Szukaj innych kempingów z restauracją w regionie Pikardia
Czy na kempingu Camping Sous Le Clocher jest wi-fi lub dostęp do internetu?
Niestety, kemping Camping Sous Le Clocher nie podał jeszcze informacji o miejscach dla turystów. Wyślij zapytanie teraz
Czy Camping Sous Le Clocher jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?
Niestety, kemping Camping Sous Le Clocher nie podał jeszcze informacji o przystosowaniu dla osób niepełnosprawnych, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów w regionie Pikardia
Szukaj innych kempingów w regionie Pikardia
Ile miejsc postojowych ma Camping Sous Le Clocher?
Niestety, kemping Camping Sous Le Clocher nie podał jeszcze informacji o wielkości, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na miejscu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów w regionie Pikardia
Szukaj innych kempingów w regionie Pikardia
Jak duży jest kemping Camping Sous Le Clocher?
Niestety, kemping Camping Sous Le Clocher nie podał jeszcze informacji o możliwościach rekreacji dla dzieci, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów w regionie Pikardia
Szukaj innych kempingów w regionie Pikardia
Ile kosztuje pobyt na kempingu Camping Sous Le Clocher?
Niestety, kemping Camping Sous Le Clocher nie podał jeszcze informacji o godzinach otwarcia, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
searchForOthersLink
Szukaj innych kempingów w regionie Pikardia
searchForOthersLink
Szukaj innych kempingów w regionie Pikardia
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

