Camping SABA image 1

Camping SABA


  • Godziny pracy: 01.07 - 26.08 - obecnie w eksploatacji
  • Adresul. Dominicka 4264-140 Wloszakowice, Polska - Pokaż na mapie

Oceny

Opis

Profil

ZAPRASZAMY na udany wypoczynek do BOSZKOWA nad jezioro Dominickie. . POLE NAMIOTOWE i CAMPING SABA w Boszkowie. Boszkowo jest malowniczą miejscowością letniskową leżącą nad Jeziorem Dominickim. Jest to, jeden z największych w Wielkopolsce, kompleks ośrodków wypoczynkowych, z licznymi obiektami wczasowymi, …kąpieliskami, przystaniami żeglarskimi i siecią gastronomiczną. O atrakcyjności Boszkowa decyduje nie tylko rozwinięta infrastruktura, ale przede wszystkim piękna przyroda i czyste jezioro. Niewątpliwie jedną z największych atrakcji turystycznych jest Przemęcki Park Krajobrazowy. Aktualne informacje, cennik za noclegi jest dostępny na stronie internetowej: www.boszkowo1.prv.pl email: [email protected] lub pod nr Tel. 697 224 944 Serdecznie zapraszamy.
  • Kategoria kempingu:
  • Rozmiar witryny: 1 ha (Warunki gruntowe: Trawa)
  • Całkowita liczba boisk: 200
  • Liczba stanowisk turystycznych: 200 (W tym działki: 200)
Zaproponuj zmianę

Cena referencyjna

Sezon szczytowy 15,00 €*
*Dwie osoby dorosłe, przyczepa kempingowa, samochód, prąd i podatki lokalne za noc.

Godziny pracy

01. lipiec - 26. sierpień

Nieruchomości

Udogodnienia

  • Grill na węgiel drzewny jest dozwolony
  • Indywidualne kabiny do mycia(10)
  • Punkt serwisowy dla samochodów kempingowych
  • Stoły i ławki
  • Terminal internetowy(km)
  • Wymiana butli gazowych(25 km)
  • Drewno opałowe jest dostępne
  • Obszar głównego ogniska
  • Poczekalnia
  • Pralki
  • Suszarki bębnowe
  • Suszarnia
  • Szafki
  • Łazienki do wypożyczenia

Na miejscu parkingowym

  • Cień na polach(W połowie zacienione)
  • Oddzielna przestrzeń dla grup młodzieżowych
  • Podłączenie elektryczne
  • Samochód jest dozwolony na polu
  • Ognisko na polu jest dozwolone
  • Podłączenie dla telewizora na polu
  • Podłączenie gazu na polu
  • Podłączenie wody na polu
  • Pola bez samochodów
  • Punkt usuwania substancji chemicznych na polu

Zwierzęta

  • Park dla psów
  • Psy dozwolone w wynajmowanych apartamentach
  • Psy są dozwolone w sezonie szczytowym
  • Prysznice dla psów

Rodzina i dzieci

  • Mini zoo
  • Pomieszczenie do zmiany pieluszki
  • Program rozrywkowy dla dzieci
  • Udogodnienia do zabawy w pomieszczeniu

Pływanie i odnowa biologiczna

  • Piaszczysta plaża
  • Basen wewnętrzny
  • Basen zewnętrzny
  • Gorące źródła
  • Plaża nudystów
  • Sauna
  • Zjeżdżalnia wodna

Możliwości spędzania wolnego czasu

  • Jazda konna(km)
  • Miejsce do nurkowania
  • Rybołówstwo
  • Tenis stołowy
  • Windsurfing
  • Wynajem łodzi
  • Wypożyczalnia rowerów(km)
  • Żeglarstwo
  • Golf
  • Mini golf
  • Narciarstwo biegowe
  • Pochylnia
  • Siatkówka
  • Tenis
  • Wyciąg narciarski

Ceny i catering

  • Restauracja
  • Sklep spożywczy
  • Snack bar
  • Urządzenia do gotowania
  • Chleb sprzedawany na miejscu

Dostępność

  • Większość ścieżek jest utwardzona
  • Ogólnie dostępne urządzenia sanitarne
  • Ogólny dostęp do wody
  • Podjazdy dla wózków inwalidzkich

Wynajem mieszkań

  • Apartamenty wakacyjne
  • Wynajem przyczep kempingowych
  • Domy jednopiętrowe
  • Kabiny
  • Wynajem namiotów

Typ wakacji

  • Kemping zimowy
  • Mini miejsce kempingowe
  • Nudyzm
  • Stałe miejsce kempingowe

Lokalizacja

map
  • Jezioro: Na miejscu
  • W górach: Nie
  • Następne miasto: 25 km
  • Następne miasto/wieś: 3 km
  • Dworzec kolejowy lub autobusowy: 1 km

Adres

ul. Dominicka 42
64-140 Wloszakowice
Polska
Współrzędne GPS
Lat 51.94663, Long 16.31382
Uzyskaj wskazówki, jak to zrobić.
Zaproponuj zmianę

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko od plaży znajduje się Camping SABA?

Camping SABA znajduje się bezpośrednio przy plaży. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Czy na kempingu Camping SABA dozwolone są psy?

Psy są akceptowane w sezonie wysokim, ale nie w niskim. Psy są również akceptowane w obiektach na wynajem.

Kiedy Camping SABA jest otwarty?

Camping SABA jest otwarty od 1. lipiec do 26. sierpień. Pokaż szczegóły kempingu

Czy Camping SABA jest przyjazny dla rodzin?

Kemping Camping SABA oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, takich jak Jazda konna i wiele innych.

Zobacz wszystkie możliwości rekreacji

Jak goście i inni kamperowicze oceniają Camping SABA?

Kemping Camping SABA nie został jeszcze oceniony przez innych kamperowiczów.

Oceń Camping SABA teraz

Pokaż najlepsze kempingi w regionie Wielkopolskie

Czy w pobliżu kempingu Camping SABA są sklepy?

Sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na kempingu. Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 3 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 25 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Jak daleko od Camping SABA znajduje się najbliższe miasteczko lub miasto?

Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 3 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 25 km. Do przystanku autobusowego lub kolejowego dotrzesz w 1 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Jakie opcje gastronomiczne oferuje Camping SABA?

O jedzenie nie musisz się martwić, ponieważ na miejscu znajduje się restauracja. Ponadto bezpośrednio na miejscu znajduje się bar z przekąskami.

Dla osób z własnym wyżywieniem sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na miejscu jak również zaplecze kuchenne na terenie obiektu. Prawdziwi miłośnicy grillowania mogą nawet rozpalić grill węglowy.

Przy okazji, butle gazowe można wymienić w odległości 25 km. A ci, którzy chcą wypożyczyć stół lub ławki, mogą to zrobić na miejscu.

Zobacz szczegółowo wszystkie opcje

Czy na kempingu Camping SABA jest wi-fi lub dostęp do internetu?

Niestety, kemping Camping SABA nie podał jeszcze informacji o wi-fi, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz

Szukaj innych kempingów z dostępem do wi-fi w regionie Wielkopolskie

Czy Camping SABA jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?

Większość ścieżek na kempingu Camping SABA jest utwardzona. Brak ramp dla osób na wózkach inwalidzkich. Węzły sanitarne nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zobacz wszystkie udogodnienia kempingu

Ile miejsc postojowych ma Camping SABA?

Camping SABA ma 200 miejsc dla turystów i 0 miejsc dla stałych kamperowiczów.

Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu

Jak duży jest kemping Camping SABA?

Camping SABA ma powierzchnię 1 hektarów. Stan nawierzchni: Trawa

Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu

Ile kosztuje pobyt na kempingu Camping SABA?

Nocleg na kempingu Camping SABA kosztuje od 15,00 €, ale ceny różnią się w zależności od wybranego okresu, liczby gości itp. Na camping.info możesz wysłać niezobowiązujące zapytanie do Camping SABA, aby poznać aktualne ceny i dostępność. Wyślij zapytanie teraz