Camping-Ribkata
- Godziny pracy: 01.04 - 01.11 - obecnie w eksploatacji
- Adres: 126 5-7, 2299 Vlado Trichkov, Bułgaria - Pokaż na mapie
Oceny
Oceny w szczegółach
- Spokój3.6
- Jedzenie / sklepy1.5
- Ogólna czystość2.8
- Czystość urządzeń sanitarnych2.8
- Stan wynajmowanego zakwaterowania1.0
- Przyjazność4.2
- Infrastruktura2.5
- Zajęcia rekreacyjne2.3
- Lokalizacja3.8
- Wartość w stosunku do ceny3.0
- Urządzenia sanitarne1.7
Zajęcia polecane przez gości
Spacery rekreacyjne
(3 Goście)Kajakarstwo
(2 Goście)Jedzenie/picie
(1 Gość)Jazda na rowerze
(1 Gość)Kolarstwo górskie
(1 Gość)Ocenione przez gości jako „Odpowiedni dla”
Pary
Seniorzy
Goście z namiotami
Rodziny z dziećmi poniżej 18 roku życia
Rodziny z dziećmi poniżej 6 roku życia
Grupy młodzieży
Rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia
Opis
Profil
На 20 километра е от центъра на София. Wi Fi. Охрана. Пералня .Бани и тоалетни. Туристическа кухня . Гид при желание от ваша страна ..Риболов. Рафт.. Велосипедни и мото пътеки. Транспорт до София - Влак,Автобус,Собствен на къмпинга.Организира посещения на исторически …
- Rozmiar witryny: 2000 ha (Warunki gruntowe: Trawa)
- Całkowita liczba boisk: 20
- Liczba stanowisk turystycznych: 20 (W tym działki: 20)
- Stanowiska dla kamperów przed bramami: Niedostępne
- Stanowiska postojowe przed bramami również dla przyczep kempingowych: Niedostępne
Godziny pracy
01. апрель - 01. ноябрь
Nieruchomości
Na miejscu parkingowym
- Cień na polach(W połowie zacienione)
- Samochód jest dozwolony na polu
- Oddzielna przestrzeń dla grup młodzieżowych
- Pola bez samochodów
Typ wakacji
- Mini miejsce kempingowe
- Kemping zimowy
- Nudyzm
- Stałe miejsce kempingowe
Lokalizacja

Kierunki
Къмпинг Рибката се намира на 20 километра от центъра на София и е разположен на брега на река Искър в село Владо Тричков.Предоставя възможност за активна почивка и спорт. Риболов,туристически преходи, басейн.Организира посещение на исторически и природни забележителности във и …
- Morze: 340 km
- Jezioro: 1,5 km
- Rzeka: Na miejscu
- W górach: tak
- Wysokość nad poziomem morza): 520 m
- Następne miasto: 4 km
- Następne miasto/wieś: 1 km
- Dworzec kolejowy lub autobusowy: 0,5 km
- Zjazd z autostrady: 12 km
Adres
126 5-72299 Vlado Trichkov
Bułgaria
Współrzędne GPS
Lat 42.85722, Long 23.36139
Uzyskaj wskazówki, jak to zrobić.Kontakt
Camping-Ribkata
Zadzwoń lub prześlij faks
Najczęściej zadawane pytania
Jak daleko od rzeki znajduje się Camping-Ribkata?
Camping-Ribkata znajduje się bezpośrednio nad rzeką. Dowiedz się więcej o lokalizacji
Czy na kempingu Camping-Ribkata dozwolone są psy?
Niestety, kemping Camping-Ribkata nie podał jeszcze informacji, czy psy są akceptowane, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów akceptujących psy w regionie Bułgaria
Szukaj innych kempingów akceptujących psy w regionie Bułgaria
Jakie opcje gastronomiczne oferuje Camping-Ribkata?
Camping-Ribkata jest otwarty od 1. апрель do 1. ноябрь. Pokaż szczegóły kempingu
Czy Camping-Ribkata jest przyjazny dla rodzin?
Niestety, kemping Camping-Ribkata nie podał jeszcze informacji o cenach, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na miejscu. Wyślij zapytanie teraz Goście oceniają Camping-Ribkata jako szczególnie odpowiedni dla
Szukaj innych kempingów przyjaznych rodzinom w regionie Bułgaria
- „Rodiny z dziećmi poniżej 6 lat”: 2.9 na 5 punktów
- „Rodiny z dziećmi poniżej 12 lat”: 2.7 na 5 punktów
- „Rodiny z dziećmi poniżej 18 lat”: 3.1 na 5 punktów
Szukaj innych kempingów przyjaznych rodzinom w regionie Bułgaria
Jak goście i inni kamperowicze oceniają Camping-Ribkata?
Kamperowicze oceniają Camping-Ribkata na 3 z 5.
Goście szczególnie dobrze oceniają następujące zalety: Przyjazność
Według gości Camping-Ribkata jest idealny dla: Wędrówki po górach i Odprężenie
Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów
Goście szczególnie dobrze oceniają następujące zalety: Przyjazność
Według gości Camping-Ribkata jest idealny dla: Wędrówki po górach i Odprężenie
Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów
Czy w pobliżu kempingu Camping-Ribkata są sklepy?
Niestety, kemping Camping-Ribkata nie podał jeszcze szczegółów dotyczących sklepów, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów ze sklepami w regionie Bułgaria
Szukaj innych kempingów ze sklepami w regionie Bułgaria
Jak daleko od Camping-Ribkata znajduje się najbliższe miasteczko lub miasto?
Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 1 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 4 km. Swoją legitymację FANCLUB masz zawsze przy sobie — bezpośrednio na smartfonie w aplikacji camping.info. Najbliższy zjazd z autostrady znajduje się w odległości 12 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji
Zobacz wszystkie możliwości rekreacji
Niestety, kemping Camping-Ribkata nie podał jeszcze informacji o opcjach gastronomicznych, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 1.5 z 5.
Szukaj innych kempingów z restauracją w regionie Bułgaria
Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 1.5 z 5.
Szukaj innych kempingów z restauracją w regionie Bułgaria
Czy na kempingu Camping-Ribkata jest wi-fi lub dostęp do internetu?
Niestety, kemping Camping-Ribkata nie podał jeszcze informacji o miejscach dla turystów. Wyślij zapytanie teraz
Czy Camping-Ribkata jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?
Niestety, kemping Camping-Ribkata nie podał jeszcze informacji o przystosowaniu dla osób niepełnosprawnych, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów w regionie Bułgaria
Szukaj innych kempingów w regionie Bułgaria
Ile miejsc postojowych ma Camping-Ribkata?
Camping-Ribkata ma countSpaceTourism miejsc dla turystów i countPermanent miejsc dla stałych kamperowiczów.
Zobacz wszystkie udogodnienia kempingu
Zobacz wszystkie udogodnienia kempingu
Jak duży jest kemping Camping-Ribkata?
Camping-Ribkata ma powierzchnię 2000 hektarów. Stan nawierzchni: Trawa
Zobacz wszystkie udogodnienia kempingu
Zobacz wszystkie udogodnienia kempingu
Ile kosztuje pobyt na kempingu Camping-Ribkata?
Niestety, kemping Camping-Ribkata nie podał jeszcze informacji o godzinach otwarcia, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
searchForOthersLink
Szukaj innych kempingów w regionie Bułgaria
searchForOthersLink
Szukaj innych kempingów w regionie Bułgaria
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

